Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 178 179 180 181 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 21 Tetor 2014 20:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Pasi te mbarosh Nashon, lexo romanin Nena te Gorkit, ose "Rreziku angloamerikan".
Me vone se pa lexu romanin "Si u kalit ēeliku" e " ata nuk ishin vetem"


Postuar nga Vizioner datė 31 Tetor 2014 03:32:

Flini ju flini
Tani shpejt nje Kafe dhe dil n'der e n'pune.


Postuar nga RIP Gibbs datė 31 Tetor 2014 19:22:

Po mendoja sa kohe u bene qe skisha hy kendej.
Dhe eshte e habitshme qe gjithmone me ngrihet
ne dimer per te hyre kendej


Postuar nga Piktor datė 31 Tetor 2014 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
Po mendoja sa kohe u bene qe skisha hy kendej.
Dhe eshte e habitshme qe gjithmone me ngrihet
ne dimer per te hyre kendej

Me dimer te bute ishalla.


Postuar nga moonlight datė 01 Nëntor 2014 11:50:

Po pres te iku ky shiu. Kisha plane :@


Postuar nga RIP Gibbs datė 01 Nëntor 2014 17:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Me dimer te bute ishalla.
Thanks man!


Postuar nga Ashley datė 27 Nëntor 2014 23:29:

Po shkruaj ne forum mbas nje mungese te gjate


Postuar nga raid datė 28 Nëntor 2014 16:25:

Po lexoj lajmet sesi u prishen njerezve shtepite dhe bashke me to edhe planet..


Postuar nga Vizioner datė 29 Nëntor 2014 01:22:

Ne pune.
Tani 15 min. pushim duke pire Kaffee e Zigare.

p.s. lum si ju qe po fleni gjume tani (ora tani ketu 02:22)


Postuar nga moonlight datė 12 Dhjetor 2014 09:03:

Po shoh nga dritarja nje mot shume te zymte


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 178 179 180 181 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.