Forumi Horizont Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 181 182 183 184 185 186 187 188 189 [190] 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga eliz datė 18 Nëntor 2016 19:24:

Po degjoj kete

Ndonje businessman/woman qe ka nevoje te permiresoj kulturen e organizates


Postuar nga eliz datė 27 Dhjetor 2016 22:15:

Hapa faqen fjale cimbuese te Robertit dhe doja ta njoftoja qe punon ne rregull. Ne kerkimin me Google del ne krye te faqeve dhe fapet menjehere. Une perdor internet explorer.


Postuar nga eliz datė 26 Mars 2017 18:24:

Poo degjoj kete


Postuar nga Fajtori datė 27 Mars 2017 06:03:

Skec i bukur tamam.


Postuar nga lorie datė 29 Mars 2017 04:32:

po kerkoj artikuj shkencore per propozimin e dizertacionit tim te PhD-se por s'po me shtyhet sot.

Forca lorie!!!


Postuar nga robert datė 01 Prill 2017 19:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
Hapa faqen fjale cimbuese te Robertit dhe doja ta njoftoja qe punon ne rregull. Ne kerkimin me Google del ne krye te faqeve dhe fapet menjehere. Une perdor internet explorer.

OK, faleminderit per njoftimin, per me teper qe eshte njoftimi i pare ne lidhje me kete faqe website. Me kete rast nxitem qe t'ua bej te ditur edhe te njohurve te mij, (kushurinj, etj.), sepse e kam lene pas dore kete pune, duket nga ajo qe jam i pakenaqur nga faqja ime pa pagese. Por ndoshta ne te ardhmen bej nje me te bukur! Flm.


Postuar nga lorie datė 06 Prill 2017 02:28:

Banje dielli ne Maui


Postuar nga Fajtori datė 10 Prill 2017 20:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
Banje dielli ne Maui

Po byrek dhe qofte s'ke ama :p


Postuar nga eliz datė 10 Prill 2017 23:07:

U perpoqa te postoj muzike po snuk hic...


Postuar nga lorie datė 12 Prill 2017 05:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori

Po byrek dhe qofte s'ke ama :pNcuq, s'kam ..por bleva nje makine buke qe ta bej buken veteBrenda temes: Tani, po studioj per klasen qe kam marre por s'po perqendrohem. Shoku po shikon Dr. Who ne televizor dhe une pertoj te marr kufjet te degjoj "muzike studimi"


  Gjithsej 192 faqe: « E parė ... « 181 182 183 184 185 186 187 188 189 [190] 191 192 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.