Forumi Horizont Gjithsej 72 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Komplimentat qe do deshironin femrat.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18218)


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Qershor 2011 - 00:25:

Sipas meje Komplimenti varet shume nga momenti , (vendi dhe koha ) edhe natyrisht duhet tejete sa me spontan sikur del tak -fak --por edhe po qe se nuk eshte spontan -Mundohu ta besh sikur te doli direkt nga Zemra hahahahahahahahahahahahahahahaha-------Se po me kujtohen llogjet e Vlores

------------- Une beja shume komplimente verbale kur isha ne Vlore --i leshoja pa hesap --lalalalalalal

---psh nje kompliment qe e benim une dhe nje shoku im Spiro :---Kur kalonte ndonjera tere pordhe ne ja leshonim direkt sikur flsinim me vete gjasme :.....kjo vdes per ushtare l hahahahahaqh ------Ky s'eshte kompliment por eshte ngacmim

-----------Por edhe ngacmimi ka rendesi kur eshte me shije --------Njehre ketu une pash qe po vinte drjet meje nje e mire dhe po shifja ne vitrine ca atlete kur erdhi ajo afer une po beja sikur kendoja kengen -...Ain'tno sunshine when she is gone .... etj ( por ihste kohe shu ) ..hahahahahaha--Ajo u dhi se qeshuri ,por vazhdoi iku se do kete qene Busy

Mnedoj se si komplimneti edhe ngacmimi duhet qe ta bejne femren te nxjeri nje buzeqeshje ----- dhe pastaj varet shume se kush ja ben komplimentin --sepse femrat jane dava shkerdhata e duan komplimentin nga ai qe ju pelqen

---------Ja t'u them une nje Kompliment pa fjale qe kam bere une ne Vlore , por edhe ketu e kam bere tek nje amerikane qe ja ka qejfi hahahah

.............isha ulur ne kafene buze ruges Vlore -Skele, ne Vlore kur po vinte njera shume e mire ,me nje shoqe ,-por edhe une isha veshur me kemishe bojeqielli te hapur dhe nje gravate djaloshare, por bija njecike ne sy, dmth qe ajo do shikonte ketej nga une se i binim balle per balle
.
.......ne moment qe ne beme nje eye contact une vura doren tek zemra dhe e peprlasa nja dy here ..pap pap dhe e hoqa menjehre -por natyrisht e shoqerova edhe njecik me shprehjen e fytyres se nuk do rija si dru Ka---- Ajo buzeshi ......dhe nga menyra si buzeqeshi me tregoi se i pelqeu .......

Pastaj keshtu me goje kam bere plot i leshoi pa dogane
si psh kur shifja ndonje bjonde thoshja shokut tim kur ajo na kalonte prane : si 'sdoli nje bjonde e keqe or bur i dheut hahhahahahah--ose kur ishte me syze qorri --i thosha --Si s'doli nje miope e keqe ---------keto i thosha kur isha student , s emi kujtoi nje shok ketu

------Por hidh fjale kot se femra nuk do tja dije nga komplimenti ajo shkon pas atij qe eshte simpatik dhe ka trup te bukur --ose tani shkon pas atij qe ka leke ....


--Ne fund do thosha qe une mezi po shof shkronjat , me duket se dua syze qorri ....


  Gjithsej 72 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 72 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.