Forumi Horizont Gjithsej 30 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga amor alucius datė 25 Nëntor 2010 - 22:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Si i vijne mendimet njeres si ai tipi qe po aq natyrshem i shkohet ne wc

Po mi shoqe, m'a ngriti dellin. Isha me ide te tipit: kur une jam aty ti s'ha, ti s'pi, ti s'merr fryme,...ne fakt kur une jam aty ti si mashkull s'ke asnje funksion biologjik por vetem mundohesh te me impresionosh. Nderkohe ky pisi po bente sikur po rrinte ne kafe me nje shok. Pikaaaa-i thashe vetes- po s'te bera te me lutesh, te me puthesh kembet ne admirim,...mos me thenēin ne emer.


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 - 22:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Po mi shoqe, m'a ngriti dellin. Isha me ide te tipit: kur une jam aty ti s'ha, ti s'pi, ti s'merr fryme,...ne fakt kur une jam aty ti si mashkull s'ke asnje funksion biologjik por vetem mundohesh te me impresionosh. Nderkohe ky pisi po bente sikur po rrinte ne kafe me nje shok. Pikaaaa-i thashe vetes- po s'te bera te me lutesh, te me puthesh kembet ne admirim,...mos me thenēin ne emer.




O zot o zot si te kam, si shpirt te kam

Zbor u ben


Postuar nga BIONDIA datė 25 Nëntor 2010 - 22:20:

jane tipat qe frekuentojne mejhonen


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 - 22:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
jane tipat qe frekuentojne mejhonen



Nuk t'i lun njeri dashnoret jo


Postuar nga amor alucius datė 25 Nëntor 2010 - 22:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
O zot o zot si te kam, si shpirt te kam
Zbor u ben


Jo mi jo, vetem njeri me jep iluzionin qe i bej zbor por me duket se po me ben ai zbor mua.


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 - 22:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Jo mi jo, vetem njeri me jep iluzionin qe i bej zbor por me duket se po me ben ai zbor mua.




Mos m'thuj qe eshte ai qe mendoj une


Postuar nga amor alucius datė 25 Nëntor 2010 - 22:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Mos m'thuj qe eshte ai qe mendoj une

Bardhosh hesapi, s'ke c'i bo.


Postuar nga cecilia datė 25 Nëntor 2010 - 22:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Bardhosh hesapi, s'ke c'i bo.




Po ndonje detaj tjeter ka


Postuar nga kurt datė 25 Nëntor 2010 - 22:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne




Kurse ju kurtushi me keto citime, dhe tjesh sado simpatik,, ne jet reale, un psh ste njof, un tnjof ketu,, ama keto shenjat e maskilizmit ti ulin vlerat ...Ps ku e di ti qe femrat sjan ato qe i bejn meshkujt ti vij menja verdall e si perfundim...ti ulin e ti puthin komet..apo ste ka rastis tkesh pas naj femer te till perballe ?

Te siguroj qe ka plot,, vetem ti hiq perden nga syt ..

p'sh ti po me dukesh e lezetshme se nuk ja ke haberrin cfar po flisja. por kcen si pupagjele


Postuar nga dylan datė 26 Nëntor 2010 - 02:43:

hahahahahahahhahahahahahahahahah vec mu qesh u kyca se thashe te qesh ktu sme shifni te pakten po ju tregoj hahahhaha jeni te mrekullushem mos na lafte zoti pa ju se sdi si kishim jetu

po me thot ndonje po kur ishe pa ne si jetoje
epo keq po i kthehem perderisa jam me mir kur ju lexoj


  Gjithsej 30 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.