Forumi Horizont Gjithsej 33 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 329 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Lokali tek Rozafa e Shkodres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12501)


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Tetor 2006 - 20:53:

lokali tek rozafa e shkodres

Meqe kam ven re qe esht mbush forumi me plot lokale smund te mos hapja dhe nje ne qytetin e tradites dhe te kultures Ne SHKODERLOCEN tone te dashur dhe lokali ndodhet pikerisht ne maje te kodres afer kalase se rozafes




Hei te dashur forumista shkodran dhe jo shkodran mire se te vini ne lokalin tone te sapo hapur shpresoj tia kaloni mir dhe te jeni te kenaqur me sherbimin dhe qualitetin.


Kamarier java e pare esht falas per te gjithe forumistet qe do na nderojn me pjesmarrjen e tyre...


Postuar nga engjell_mbrojtes datė 22 Tetor 2006 - 23:13:

Urime per lokalin!

Kamarjer nje vodka lemonade mua tja bejm per hajer lokalin shkodres.

Cheers...!


Postuar nga Katilesha datė 23 Tetor 2006 - 14:19:

hajde ta gezojme lokaaaaaaaalin.............

Buza sa mire qe te ka shku mendja maj naqe...Bravoooo!!!!...

hajde tesh....kamarjero....mbjer ndonje redbull..se kam nevoje per pak energji sot....mka kap nje melankolizem.....zot...medet ca na ka gjet...na shkoj tuu perlot kjo jave......e ka fajin shiu ...


Postuar nga Eria datė 23 Tetor 2006 - 15:39:

Re: lokali tek rozafa e shkodres

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
Meqe kam ven re qe esht mbush forumi me plot lokale smund te mos hapja dhe nje ne qytetin e tradites dhe te kultures Ne SHKODERLOCEN tone te dashur dhe lokali ndodhet pikerisht ne maje te kodres afer kalase se rozafes




Hei te dashur forumista shkodran dhe jo shkodran mire se te vini ne lokalin tone te sapo hapur shpresoj tia kaloni mir dhe te jeni te kenaqur me sherbimin dhe qualitetin.


Kamarier java e pare esht falas per te gjithe forumistet qe do na nderojn me pjesmarrjen e tyre...



Hahahahhaahahahahahahahahahaa Buza te marrte e mira,une kujtova se ishte hapur vertet lokal atje ,dhe po vrisja mendjen po kjo nga e di valle !!!!!

Nejse ta gezojme lokalin shkodran,po per mua ka qerasje ;une dhe Eriku marrim inat dhe hapim lokal mu buze Gjanices pastaj !!


Postuar nga Admirali datė 23 Tetor 2006 - 18:12:

Hmmm

Kafja e Madhe eshte kjo???


Postuar nga buzeqeshja datė 23 Tetor 2006 - 20:52:

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali
Kafja e Madhe eshte kjo???


O Adi kafja e madhe esht ne mes te qytetit jo ne maje te rozafes papappaapaapapa

Hej erioses dhe erikut sillni te pijne cfare te dojn se jan miqte e mi kta te dy


Postuar nga tresh datė 23 Tetor 2006 - 20:59:

Eriosa lokal te kalaja Rozafa ka tesh nja 10 vjet a mos ma teper..... sa ulesh poshte asht edhe Legjenda me Shqiponjen
hajt une du JAHNI me hanger


Postuar nga buzeqeshja datė 23 Tetor 2006 - 21:02:

hahahahahahahhaahha tresh te sill kamarieria tashi besoj se do te pelqeje dhe me shum duke pasur parasysh kamarieren e bukur qe esht ktu...

pso skrahasohet as legjenda as shqiponja me kte lokalin ton te ri o tresh shiko sa te bukur e kemi rregulluar.


Postuar nga tresh datė 23 Tetor 2006 - 21:03:

me me vu kangen
Nė Shkodėr ka ra njė dritė te Lucie Milotit
perndryshe sme hahet

edhe 2 dite e jam ne shkoder.tesh po shkoj e verifikoje kte punen e kamarieres


Postuar nga buzeqeshja datė 23 Tetor 2006 - 21:04:

po vejm lule boren me mire si thua ....


tuj shetit un mal e koder
tuj prek lule gjith me dor
vec nje kopsht ma te bukur shkoder
ty te gjeta lulebore...



ps:Kamarieren e kena yll fare mos e diskuto me tej


  Gjithsej 33 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 329 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.