Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare do te benit???... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8158)


Postuar nga shelgu datė 22 Korrik 2009 - 20:01:

OK. Po heq dore. Ndoshta kam imagjinate shume vivide dhe mund te imagjinoj ca skena qe me dekurajojne internierin

Jo, per Baba Tomorr, nuk e beja dot.

Bjonde, sesi po me dukesh sot si e depresuar. Mos e ngaterro me depresionin, se eshte gje tjeter, po ja kshu si jo me te bardha kur thote kotka nganjehere


Postuar nga BIONDIA datė 22 Korrik 2009 - 20:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus
Bjonde, sesi po me dukesh sot si e depresuar. Mos e ngaterro me depresionin, se eshte gje tjeter, po ja kshu si jo me te bardha kur thote kotka nganjehere



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....


Postuar nga kotka datė 22 Korrik 2009 - 20:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....



e ke menduar shume mire o bjonde, por kur jane te vegjel femijet i puth ne keto raste, kur te rriten ti shkon ne breg te detit ose ne pyll apo ne mal si puna e ime e dashur


Postuar nga shelgu datė 22 Korrik 2009 - 20:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



e ke gabim i dashur sjam aspak e depresuar jam shume e shume e lumtur thjesht te tregova ate cka mendoj une .....



Ba! Po kush tha qe nuk je e luntur me. Si jane let elbasanleshkat, menjehere ters e marrin. E lumtir qofsh moj zemer. Oj.

Ashtu m'u duke dhe e thashe. Fundja pse ta mbaja me? Ne mos une do te thoshte kotka. Fundja per mire eshte. Oj.

Ja kshu!


Postuar nga Deb* datė 22 Korrik 2009 - 21:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus
Ehe, me kujtove nje film kur gruaja po vdiste dhe perpiqej qe te afronte te shoqin me babysiterin.

Pashe edhe nje variant karagjoz ispanik te te njejtes teme.

Yak, mund te vjell fare lehte ne keto raste te sheqerosura. Fe dhe dogme, propagande mizerje. Nje grua meqenese pregatitet per te shkuar ne boten tjeter, sigurisht qe fillon behet edhe si nje lloj shenjtoreje dhuke u shkeputur nga tokesoret mekatare dhe mendjengushte qe merren me ndjenja kaq banale sic eshte xhelozia.

Hyjnizim bastard.


Kam pare nje rast te tille ne Shqiperi. Gruaja kishte semundje te keqe. Ishte shume semure, dhe ky molomeni, pa pike respekti ndaj gruas del e kerkon nuse. Nuk linte femer pa gacmuar gjersa gjeti nje teleshmene qe e pranoi. Vinte motra e gruas dhe kapte vajzen. Degjonte kjo! E mori per burre. Ka bere dhe nje femije. Gruaja e semure do kete vdekur besoj. Kane kaluar mbi 10 vjet tashme.
Si mund ta marresh per burre nje mashkull qe le gruan ne nje moment te tille?! A mendon ajo qe mund te ndodhet dhe ajo(larg qofte) ne nje situate te ngjashme nje dite?!


Postuar nga BIONDIA datė 22 Korrik 2009 - 21:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus


Ba! Po kush tha qe nuk je e luntur me. Si jane let elbasanleshkat, menjehere ters e marrin. E lumtir qofsh moj zemer. Oj.

Ja kshu!




cedrus mos i jep shume gojes vend e pa vend se bahesh bajat keto "karagjosllegjet" qe shkruan ti sme bejne per te qesh me tregojne se ngnjher ben mire te heshtesh ......


Postuar nga shelgu datė 22 Korrik 2009 - 23:27:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA



cedrus mos i jep shume gojes vend e pa vend se bahesh bajat keto "karagjosllegjet" qe shkruan ti sme bejne per te qesh me tregojne se ngnjher ben mire te heshtesh ......



Shendet t'ju thuash elbasanllinje plac ju duket.

Bjonde, me se e lyen leshte ti me se da edhe une ta bej.

Jo per gje po ja ndajme eksperiencat.

:p


Postuar nga lezhjani-82 datė 24 Gusht 2009 - 03:13:

Ca do beja??????

Kush e ka ber kyt pyetje ?


Postuar nga Enya datė 30 Gusht 2009 - 03:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Ca do beja??????

Kush e ka ber kyt pyetje ?



Ti ma , po kush ?
Kurse une kam shum me ba, e s`di nga me ja nis. Keshtu qe po e le nakel muhabetin.


Postuar nga Roi5 datė 09 Tetor 2009 - 09:13:

Ne 24 oret e fundit...!!!

Nuk do te hyja fare ne forum por do te shkoja te sUgA__tIlOnCe
e do te benim ate qe e tha ne faqen e pare.......SEX


  Gjithsej 20 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 198 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.