Forumi Horizont Gjithsej 285 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 2849 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=404)
-- Komentet e Albumit fotografik!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=9244)


Postuar nga Cindi datė 21 Nëntor 2005 - 17:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
White Lotus shume e mire paske qene e vogel,

Ju kujtoj qe komentet e fotove do te spostohen ke tema Komentet e Albumit fotografik.



Kam mendimin se komentet kane me efekt kur jane te bashkangjitura ne kete teme se sa kur spostohen. Kane me kuptim kur jane te bashkangjitura me fotografite, ndryshe dalin pa kuptim. Ndofta jam gabim????????


Postuar nga Klodel datė 21 Nëntor 2005 - 20:30:

sykaltra myzo ashtu duket po esht sh i bute keshtu nga afer , sidomos kur i bo floket me xhel :p. hej kontja e beri si ato te shekullit 14 qe martoheshin pa pa njoni tjetrin. me kerkoi dhe doren pale. un s'ja kam pare surratin , si di as emrin kam pare njehere ne ender dasmen time po se mora vesh kush ishte dhendri :p:p:p


Postuar nga Cindi datė 21 Nëntor 2005 - 21:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha eXplore
Filluan te me marin mesysh edhe e hoqa :p
Do nxjer tjeter kur te veri edhe Kontja nje



une pashe nje tenden atje Myzo. Mos merr steroide ti vllajo?


Postuar nga Cindi datė 21 Nëntor 2005 - 21:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Ouuuuuuuu pse akoma me konten merreni ju???????????

Ai e ka thene troē qe nuk don me e nxjerr foton.



Mire ai e ka thene troc po ti moj bella ragacina perse e nxjerr ate barkun jashte. e di qe ketu ne Amerike nuk i dun gocat me barkjashte Jane fanatike kendej nga del modernizmi i madh. Vesh edhe pantallona te bardha qe te imitosh amerikanet. Harron qe je ne Itali. Vetem pantallona lekure veshin mafiozet.:p:p:p

Ku e ke bere pozen Lela tek "Circolo Skenderbeg"?

Bellissimo!!!


Postuar nga Lela_Dr datė 21 Nëntor 2005 - 21:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha football


Mire ai e ka thene troc po ti moj bella ragacina perse e nxjerr ate barkun jashte. e di qe ketu ne Amerike nuk i dun gocat me barkjashte Jane fanatike kendej nga del modernizmi i madh. Vesh edhe pantallona te bardha qe te imitosh amerikanet. Harron qe je ne Itali. Vetem pantallona lekure veshin mafiozet.:p:p:p

Ku e ke bere pozen Lela tek "Circolo Skenderbeg"?

Bellissimo!!!



E po ate barkun e kam shume te bukur prandaj e nxjerr, te gjithe vajzat ma kane zili...:p:p:p:p:p

Ate foton e kam bere ne nje park. Jo ke ciricolo skenderbeg, por do te te bej dhe nje aty dhe do ta vej ne forum.


Postuar nga myzeqari datė 21 Nëntor 2005 - 21:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha football


une pashe nje tenden atje Myzo. Mos merr steroide ti vllajo?



Me mer te keqen ti mu , ndigjon ti apo jo , una jam natyral :p
I kam mare ato steroidet duke punuar hekurkthyes tek greku per 7 vjet , mu ben duart si leterzmerile pesce , edhe natyrisht edhe krahet do marin zhvillim


Postuar nga Ruby_DR datė 21 Nëntor 2005 - 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha white lotus
vendosa ta bej ketu postimin e pare se mu duk tema me interesante. ja dhe une e vogel.


e mire qeke topolake


Postuar nga freespirit datė 22 Nëntor 2005 - 07:38:

Perfundimisht femrat shqipetare jane me te vertet te bukura. nuk pash nje te shemtuar. Djemt s'jane gje por jane me fat.
bye


Postuar nga Isra datė 22 Nëntor 2005 - 11:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha analistja
sykaltra, myzo ashtu duket po eshte sh i bute keshtu nga afer , sidomos..........:p:p


ana, mos te dukem gje si sykaltra..., po nejse, aq shume mesazhe sa ka shkrujt ajo, si shume veshtire te harrohet:p:p


Postuar nga volter datė 22 Nëntor 2005 - 11:54:

Wink

myzo, sa qejf kam te te shoh nje foto duke pergatitur nje tablo me bakllava. Uh vdes fare te te shoh! A do na e vesh foton myzo!? (Nuk na kthen fjalen myzoja, eshte flori fare ai)

P.s konti, a do na sjellish kafken per nenen parti, se nuk i dihet kam nje vajze xhaxhai dhe mund te te lidh. Mbase ku i dihet behemi miq !?


  Gjithsej 285 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 2849 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.