Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet n nj faqe t vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- N rrot t lir...ktu nuk sht filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga dylan dat 08 Dhjetor 2011 - 13:08:

sollohatem neper forume


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 08 Dhjetor 2011 - 17:13:

Sehir


Postuar nga Dj Jazzman dat 08 Dhjetor 2011 - 17:24:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ca ngjyre i zgjodhe topat?

te kuq te verdhe dhe blu me xixa..


Postuar nga Dj Jazzman dat 08 Dhjetor 2011 - 17:25:

Citim:
Po citoj ato q tha dylan
sollohatem neper forume
mos kisha pas pune do te kisha cu nje ftese te sorollateshim bashke...ne forum


Postuar nga AngelDevil dat 08 Dhjetor 2011 - 17:46:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
te kuq te verdhe dhe blu me xixa..


po xixat ca ngjyre i zgjodhe?


Postuar nga Eria dat 08 Dhjetor 2011 - 22:03:

CANCRO: Terribilmente affascinanti ed estremamente belli, quanto pericolosi , proprio come il Serpente Chondro, non molto tranquilli, colpiscono quando meno te lo aspetti , agiscono in modo che nessuno se ne accorga ma quando sferrano i loro attacco battaglia persa per tutti, meglio non dover fronteggiare mai contro di loro.Quelli che portano il segno Cancro ,possono diventare degli ottimi amici , ma meglio guardarsi le spalle con loro.
Ja po lexoj keshtu gjojnash


Postuar nga dylan dat 09 Dhjetor 2011 - 02:46:

po shkruaj me ju e po perqafoj nje qenie te mrekullueshme


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:09:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


po xixat ca ngjyre i zgjodhe?

ngjyre xixash mo...kryesisht blue


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:23:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
ngjyre xixash mo...kryesisht blue


ca i boke bluse ti... te vdekme


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:28:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ca i boke bluse ti... te vdekme

nuk eshte ashtu sic mendon ti por ishin topa te rinj qe kishin dal sivjet prandaj i morra se kisha ngel me ca topa te vjeter...kjo komshia qe kam perballe dmth te pallati tjeter kjo ka alamet topash te verdhe dhe te bardhe..sot kishte vene dhe dy pal sytjena te zinj..dmth i kish nder po ce do se shof asnjehere


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:34:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
nuk eshte ashtu sic mendon ti por ishin topa te rinj qe kishin dal sivjet prandaj i morra se kisha ngel me ca topa te vjeter...kjo komshia qe kam perballe dmth te pallati tjeter kjo ka alamet topash te verdhe dhe te bardhe..sot kishte vene dhe dy pal sytjena te zinj..dmth i kish nder po ce do se shof asnjehere


qenke si shelgu ti, me shume te dera e komshijes sesa te e jotja eee

Une po pi 1 kafe me 1 cinare


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:36:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


qenke si shelgu ti, me shume te dera e komshijes sesa te e jotja eee

Une po pi 1 kafe me 1 cinare

as kam hy naj here te hyrja e saj as nuk e mbaj mend fare si ftyre por pemen ja shof se smban perde dhe e ka bo qe me dat 1...edhe sytjenat ja shof se harrova kaq me teper sdi se sna puqen oraret...


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:37:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
as kam hy naj here te hyrja e saj as nuk e mbaj mend fare si ftyre por pemen ja shof se smban perde dhe e ka bo qe me dat 1...edhe sytjenat ja shof se harrova kaq me teper sdi se sna puqen oraret...


ca nr i ka me qe ra fjala? :p


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 09 Dhjetor 2011 - 09:38:

Une po pi kafe pa cigare, e po imagjinoj topat e komshies se Jazzman-it


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:41:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ca nr i ka me qe ra fjala? :p

nuk e di por jo shume te medhaja nuk lexoj dot nga larg me kupton gjithsesi nga menyra se si ka bere pemen duhet te jete kokerr haha njs po une cpune kam me te...nuk ngaterrohem me komshiet....


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:42:

Citim:
Po citoj ato q tha Dulcis in Fundo
Une po pi kafe pa cigare, e po imagjinoj topat e komshies se Jazzman-it
eh ctopa thuaj te verdhet i kemi njesoj por ma ka fut te te bardhet :/ une i morra blue...sa inot..do ti heq..


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:43:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
nuk e di por jo shume te medhaja nuk lexoj dot nga larg me kupton gjithsesi nga menyra se si ka bere pemen duhet te jete kokerr haha njs po une cpune kam me te...nuk ngaterrohem me komshiet....


hallall ne lagje dhe ne pune mos u ngatarro asnjehere degjo mua ti


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:44:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


hallall ne lagje dhe ne pune mos u ngatarro asnjehere degjo mua ti

as qe me shkon nepermen...


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 09 Dhjetor 2011 - 09:46:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
eh ctopa thuaj te verdhet i kemi njesoj por ma ka fut te te bardhet :/ une i morra blue...sa inot..do ti heq..

Mu si une ajo komshia jote.. ne lidhje me topat e kam llafin e


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:47:

Citim:
Po citoj ato q tha Dulcis in Fundo

Mu si une ajo komshia jote.. ne lidhje me topat e kam llafin e

ashtuu ee epo paskan dal ne mode keto recipetat e zeza se gjithandej ti ze syri...


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:48:

une si kam vendos topa ket vit por ca fjongo te kuqe me gura neper te dhe dritat, hajd ishalla me kap me mbare 2012a


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:51:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil
une si kam vendos topa ket vit por ca fjongo te kuqe me gura neper te dhe dritat, hajd ishalla me kap me mbare 2012a
ehe aty eshte lezeti ke topat.....se ato shperndajne driten neper peme luajne rolin e filtrave i japin me shume ndrucim kupton ti..


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:53:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
ehe aty eshte lezeti ke topat.....se ato shperndajne driten neper peme luajne rolin e filtrave i japin me shume ndrucim kupton ti..


se harrova 1 detaj, pema ket vit eshte e gjitha vete me drita kshu qe ska nevoje per filtra vaj lol


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:54:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


se harrova 1 detaj, pema ket vit eshte e gjitha vete me drita kshu qe ska nevoje per filtra vaj lol

epo ashtu sic e ke lene ti duket si peme e tredhur.. pa topa..


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 09:55:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
epo ashtu sic e ke lene ti duket si peme e tredhur.. pa topa..

Jo jo sepse topat i kam fut ne 1 kosh dhe i kam len poshte pemes


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 09:57:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil

Jo jo sepse topat i kam fut ne 1 kosh dhe i kam len poshte pemes

epo mire te pakten i paska sa per sy..


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 09 Dhjetor 2011 - 09:58:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil
une si kam vendos topa ket vit por ca fjongo te kuqe me gura neper te dhe dritat, hajd ishalla me kap me mbare 2012a

Oh c'me bere!


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:00:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
epo mire te pakten i paska sa per sy..


Nashti pemA eshte gjinia femerore

VitiriU gjinia mashkullore


A jam korrekt?

Pervec topave ca ben tjeter ti DJ


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:02:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


Nashti pemA eshte gjinia femerore

VitiriU gjinia mashkullore


A jam korrekt?

Pervec topave ca ben tjeter ti DJ

Nashi Bredhi eshte gjinia Mashkullore....ishe gabim...

Une di te pi kafe si asnjeri tjeter ne planet...


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:04:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
Nashi Bredhi eshte gjinia Mashkullore....ishe gabim...

Une di te pi kafe si asnjeri tjeter ne planet...Mire pra do i vendos 2 topa sa per te te bere qejfin ty lol


Ne diell e pi kafen ti


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:05:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


Mire pra do i vendos 2 topa sa per te te bere qejfin ty lol


Ne diell e pi kafen ti

shume mire....

Po edhe ne diell e pi


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:05:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
shume mire....

Po edhe ne diell e pime lapi topin para


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:07:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


me lapi topin para

jo jo sjam ai, lapi topi im eshte ne shpi per momentin...haha


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:11:

Po bej sikur punoj, dhe po perpiqem te gjej ndonje kenge te bukur me degju

Ca me sugjeron ti topi blu


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:18:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil
Po bej sikur punoj, dhe po perpiqem te gjej ndonje kenge te bukur me degju

Ca me sugjeron ti topi bluhttp://www.youtube.com/watch?v=NWSO3hAv7zw&ob=av2e


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:31:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman


http://www.youtube.com/watch?v=NWSO3hAv7zw&ob=av2eRrofsh, muzika qenke e mire


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:32:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


Rrofsh, muzika qenke e mire

im the best


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:35:

hajt tjeter se mbaroj


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:46:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil
hajt tjeter se mbaroj


http://www.youtube.com/watch?v=oS6wfWu0JvA&ob=av2e


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 10:51:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman


http://www.youtube.com/watch?v=oS6wfWu0JvA&ob=av2eckaka sme ngre adrenalinen kjo... ca jane keta rumune?


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 10:57:

Citim:
Po citoj ato q tha AngelDevil


ckaka sme ngre adrenalinen kjo... ca jane keta rumune?

une e di suedez


Postuar nga Dj Jazzman dat 09 Dhjetor 2011 - 11:02:

po behem gati moralisht per nje kafe dhe nje briosh dhe nje.....gote


Postuar nga AngelDevil dat 09 Dhjetor 2011 - 11:05:

Citim:
Po citoj ato q tha Dj Jazzman
une e di suedez


boh varja ska rendesi


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 10 Dhjetor 2011 - 09:42:

Duke harxhuar baterite e telefonit


Postuar nga Eria dat 10 Dhjetor 2011 - 09:52:

Citim:
Po citoj ato q tha Dulcis in Fundo
Duke harxhuar baterite e telefonit


Dhe mua s'me ke shkruar


Postuar nga Vizioner dat 10 Dhjetor 2011 - 09:53:

Citim:
Po citoj ato q tha Dulcis in Fundo
Duke harxhuar baterite e telefonit


Po futi kabllin dhe vazhdo. Keshtu ben dy pune ne nje kohe


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 10 Dhjetor 2011 - 09:55:

Lashe nam! E mbylla!


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 10 Dhjetor 2011 - 09:56:

Citim:
Po citoj ato q tha Eria


Dhe mua s'me ke shkruarSi je me baterite?


Postuar nga Eria dat 10 Dhjetor 2011 - 09:56:

Citim:
Po citoj ato q tha Dulcis in Fundo


Si je me baterite?
Gjithmone plot


Postuar nga Dulcis in Fundo dat 10 Dhjetor 2011 - 09:57:

Citim:
Po citoj ato q tha EriaGjithmone plot


Fiume io!


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet n nj faqe t vetme

Materialet q gjenden tek Forumi Horizont jan kontribut i vizitorve. Jeni t lutur t mos i kopjoni por ti bni link adresn ku ndodhen.