Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Eria datė 10 Dhjetor 2011 - 10:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Fiume io!U ftofsh!

Ika te laj rrobat


Postuar nga Vizioner datė 11 Dhjetor 2011 - 08:55:

Kaffee dhe

.


Postuar nga Eria datė 11 Dhjetor 2011 - 10:25:

Jam semure, po ankohem


Postuar nga Eria datė 11 Dhjetor 2011 - 13:51:

Po shoh Hangover, e po rri serioze!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 11 Dhjetor 2011 - 13:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
.. e po rri serioze!


Seriozisht e ke??Foto!


Postuar nga Eria datė 11 Dhjetor 2011 - 13:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Seriozisht e ke??Foto!
Me kane marre mesysh, jam gdhire me buze si Angjelina Zholi -.-''


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 11 Dhjetor 2011 - 14:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaMe kane marre mesysh, jam gdhire me buze si Angjelina Zholi -.-''


Po c'pate.. une do te te pelqeja, edhe ashtu si ishe!


Postuar nga Eria datė 11 Dhjetor 2011 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Po c'pate.. une do te te pelqeja, edhe ashtu si ishe!Doja te dukesha trendy


Postuar nga Katilesha datė 11 Dhjetor 2011 - 14:57:

Po shplodhem dhe po pi 1 tas kafe.


Postuar nga Vizioner datė 12 Dhjetor 2011 - 03:24:

Mjesi Forumi.

Po pije shpejt e shpejt nje kaffee, sa te vije ora te dal.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Dhjetor 2011 - 21:08:

Hic.. Ferkoj syte.. degjoj zhurma nate e mendoj gjera pa lidhje..


Postuar nga bruni22 datė 13 Dhjetor 2011 - 22:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Hic.. Ferkoj syte.. degjoj zhurma nate e mendoj gjera pa lidhje..Mmmmm
Nn osare a pensare cose proibite "visto che siamo in tarda serata"


Postuar nga BUD SPENCER datė 14 Dhjetor 2011 - 20:03:

po loz me pupin


Postuar nga cecilia datė 17 Dhjetor 2011 - 10:00:


Lionel Richie - Hello
po degjoj kete.


Postuar nga RAIMONDI datė 18 Dhjetor 2011 - 05:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Hic.. Ferkoj syte.. degjoj zhurma nate e mendoj gjera pa lidhje..


Po mire qe ato gjerat jane pa lidhje ,po keshtu nga materiali si jane ?


Postuar nga shelgu datė 18 Dhjetor 2011 - 14:19:

Car caffee kam bere sot.

Keta studentet kane projektuar nje aparat ekspresii te shkelqyer.
Kot merren shkencetaret. Do te besh nje gje te mire, mblidh ca studente/


Postuar nga BIONDIA datė 18 Dhjetor 2011 - 18:27:

Me duhet me i dhen vetes kuroja te dali jashte me kete te ftohte qe eshte ...


Postuar nga al74 datė 18 Dhjetor 2011 - 19:02:

po notoj neper letra dhe kte e urrej ...blahh


Postuar nga Ana1 datė 18 Dhjetor 2011 - 23:12:

per Raimondin, ndiqe te lutem!

http://youtu.be/54Qh80M8ORw

Legjenda e fundit, haha haha


Postuar nga RAIMONDI datė 19 Dhjetor 2011 - 05:44:

Re: per Raimondin, ndiqe te lutem!

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
http://youtu.be/54Qh80M8ORw

Legjenda e fundit, haha haha


hahahahahaha '-
Ky trapi ka ardhur ne Amerike ,sic me erdhi mua nje shok sot --po shyqyr qe ai shoku im vajti andej nga kusheriri i tij


Postuar nga Eria datė 19 Dhjetor 2011 - 21:22:

Po shkruaj disa kartolina qe dua t'i nis neser.
Frymezim s'kam , por po perpiqem.


Postuar nga cecilia datė 19 Dhjetor 2011 - 21:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po shkruaj disa kartolina qe dua t'i nis neser.
Frymezim s'kam , por po perpiqem.Sa mire qe e ke marre mundimin Eria. Njerzit kane harruar te dergojne kartolina me poste. Po shikoja para disa ditesh ca kartolina ne nje dyqan por mendja mu kthye, thashe kush rri e shkruan e pastaj duhet ti nisesh, etj. Pertim i gjalle me pak fjale

Tani po degjoj kete kenge, e kam vene disa here dhe spo me merzitet


Postuar nga shelgu datė 19 Dhjetor 2011 - 23:48:

Kot, rri shiko forumin degjo muzike ne sfond, dhe nje pjate me gjera per te ngrene perpara.


Postuar nga Eria datė 20 Dhjetor 2011 - 00:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Sa mire qe e ke marre mundimin Eria. Njerzit kane harruar te dergojne kartolina me poste. Po shikoja para disa ditesh ca kartolina ne nje dyqan por mendja mu kthye, thashe kush rri e shkruan e pastaj duhet ti nisesh, etj. Pertim i gjalle me pak fjaleIu dashe fjalen kohe me pare disa mikeve dhe nga nje, dy shkuan 5 kartolina ...te pesten akoma s'e kam shkruar... mu lodhen mendimet
Kane filluar te me pelqejne prape kartolinat, nje raft ne shtepi e kam mbushur plot me urime ditelindje/ Viti ri.


Ps. Po perpiqem te zhbllokoj mendimet per kartolinen e fundit.


Postuar nga ~Enigme~ datė 20 Dhjetor 2011 - 02:16:

Po lexoj temen e po mendoj ja pse perfundojme pa pyje .


Postuar nga BIONDIA datė 20 Dhjetor 2011 - 10:48:

Po ngrohem perpara oxhakut .


Postuar nga Eria datė 20 Dhjetor 2011 - 12:31:


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 20 Dhjetor 2011 - 13:01:

?


Postuar nga Eria datė 20 Dhjetor 2011 - 13:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
?Asgje per tu bere merak.


Postuar nga lezhjani-82 datė 20 Dhjetor 2011 - 14:50:

Eria ca po ban ?!


Postuar nga Eria datė 20 Dhjetor 2011 - 15:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Eria ca po ban ?!Po shoh 100 vitrinat


Postuar nga moonlight datė 20 Dhjetor 2011 - 18:43:

...po pres te ftohet pasticja...me griu uria..


Postuar nga Eria datė 20 Dhjetor 2011 - 19:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha moonlight
...po pres te ftohet pasticja...me griu uria..


Nxirre ne ballkon


Postuar nga Ana1 datė 21 Dhjetor 2011 - 00:31:

po ha fiq te njome, 4 cope $8.99! Me duhet t'u ha dhe bishtat se me dhimbsen leket. Haha. Haha


Postuar nga RAIMONDI datė 21 Dhjetor 2011 - 02:16:

Mire thua , Fiqte jane shume te shtrenjte


Postuar nga Katilesha datė 21 Dhjetor 2011 - 16:56:

Duke ecur per qefin tim dhe duke degjuar radio me kufje.~.~


Postuar nga Petter datė 21 Dhjetor 2011 - 17:23:

Im driving my new mercedes


Postuar nga al74 datė 21 Dhjetor 2011 - 22:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Im driving my new mercedes


i pafsh hajrin!

po lexojsha kyt temen

http://www.forumihorizont.com/showt...3?threadid=3960


Postuar nga Eria datė 21 Dhjetor 2011 - 22:53:

Po pres te me vije frymezimi te laj enet


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Dhjetor 2011 - 20:35:

Po pres te piqet kadaifi.


Postuar nga Eria datė 23 Dhjetor 2011 - 10:58:

Po merzitem


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Dhjetor 2011 - 14:39:

shtrire ne krevat jam , dhe po shof ne tv nje patinatore qe eshte fituese e medaljes se bronxit , e ftuar nga tv NBC qe te beje painazh per ta tek Rokfeler Center .....
.......tani ajo po ben patina atje per ta pare populli

---Aty ne Rokfeler Center eshte edhe qendra e ketij televizioni .....


Postuar nga RAIMONDI datė 25 Dhjetor 2011 - 15:10:

po shof kete kengetarin e vogel Bieber qe po kendon ne Kalifornia dhe thote tuj kendue qe po vjen Santa Claus ........ , me te shoqen domosdo
....vahzdoj te jem shtrire ------Kush don le te vije


Sa dembel te beka ky kapitalizmi Lol


Postuar nga Ana1 datė 26 Dhjetor 2011 - 01:41:

Na cmenden me keto pushime. Dola sot verdalle me makine, gjithcka mbyllur! Mu duk jete e vdekur, achhoo! ( bless me too, haha haha)


Postuar nga RAIMONDI datė 26 Dhjetor 2011 - 02:03:

Ana ke makine ti ?--Hajde na bej nje xhiro ...Lol


Postuar nga Ana1 datė 26 Dhjetor 2011 - 02:11:

aman edhe evgjitet e Korces kane makine, Jo me une! Me gjithe qejf po te isha e lire. Po ndjek fimin Kung Fu Panda, me kenaqi!


Postuar nga RAIMONDI datė 26 Dhjetor 2011 - 02:11:

E mire kur te mbaroj filmi


Postuar nga Ana1 datė 26 Dhjetor 2011 - 02:18:

Llogarit dhe kohen e komentit te filmit! Haha haha ku do vemi se?


Postuar nga RAIMONDI datė 26 Dhjetor 2011 - 02:21:

Ku te duash ,po jo sot
Ecim sipas asaj kenges korcare : Vemi ku vemi ......


Postuar nga BIONDIA datė 26 Dhjetor 2011 - 10:26:

po i jap vetes kuroja per dreken e dyte qe me duhet te haj ...


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.