Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Eria datė 26 Dhjetor 2011 - 12:18:

Po rregulloj kaosin ne shtepi


Postuar nga Ana1 datė 27 Dhjetor 2011 - 02:23:

po ha fruta: blackberry, red berry, dhe blueberry. Me duhet t`i ha me pahir, se ndryshe prishen!


Postuar nga Vizioner datė 27 Dhjetor 2011 - 04:15:

Mjesi Forumista.

Besoj-uroj se e keni shplodh tru(rin)pin ne keto pushime dhe i keni kaluar pa shtres

Kete vit, Festat ishin per Shefat e Firmave (eshte shprehja e dites ketu ke une), sepse kishim vetem nje dite Feste-Pushim te paguar

Nejse, 2012-ten bien me mire Festat...Tani duke pire Kafe. Edhe pse e filloj punen ca vone sot, prap me doli gjumi heret


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2011 - 12:04:

Po qetesoj nervat me nje kafe nga dita e pare e punes.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Dhjetor 2011 - 18:46:

po shpik 1 lloj bombe me telekomande nepermjet internetit


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2011 - 19:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po shpik 1 lloj bombe me telekomande nepermjet internetit


kujdes goce se mos gabimisht e hudh kete bomben ketej nga pc ime he te keqen se me mjaftojne bombat minat dhe grannatat qe mu hodhen sot ne pune ne kete tende kam manget.

Tani per tani po baj floket kacurrela stili kur ishim ne shkolle dhe skishte bigudina lecka dhe me gazete shejtone e di kete stilin ti po se dite ta mesoj une


Postuar nga AngelDevil datė 27 Dhjetor 2011 - 19:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


kujdes goce se mos gabimisht e hudh kete bomben ketej nga pc ime he te keqen se me mjaftojne bombat minat dhe grannatat qe mu hodhen sot ne pune ne kete tende kam manget.

Tani per tani po baj floket kacurrela stili kur ishim ne shkolle dhe skishte bigudina lecka dhe me gazete shejtone e di kete stilin ti po se dite ta mesoj unenuk bej gabime une bej eksperimente ke ufot qe jetojne larg si fillim

noj gjo me i drejtu di ti shoqe se mu kacurrel me rrine gjithe kohes sidomos kur jam me nerva suste behen fare


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2011 - 19:43:

si jo moj futi nje te hekurosur e bahen pras te drejte ...po flas per lesht e kokes une shoqe se na keqkuptohet shelgu ne kush e duron pastaj jo petllat jo fterja jo kacurreli


Postuar nga AngelDevil datė 27 Dhjetor 2011 - 19:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
si jo moj futi nje te hekurosur e bahen pras te drejte ...po flas per lesht e kokes une shoqe se na keqkuptohet shelgu ne kush e duron pastaj jo petllat jo fterja jo kacurreli


per lesht e kokes po flas dhe une jo te sqetlles qe masakrohen pa dal ala


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2011 - 20:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


per lesht e kokes po flas dhe une jo te sqetlles qe masakrohen pa dal alahahahahaha
tani po qesh


Postuar nga moonlight datė 28 Dhjetor 2011 - 18:29:

Po ha qofte dhe patate te skuqura duke pare Simpsons.


Postuar nga BIONDIA datė 30 Dhjetor 2011 - 22:49:

po pres te piqet bakllava qe ka bere mamaja


Postuar nga RAIMONDI datė 31 Dhjetor 2011 - 04:27:

Une tani sa erdha ,dhe hapa tv ne nje stacion koti ....Kur pashe kete dialog qe e kam pelqyer gjithmone :

-.....Ajo i tha :...You are late .... (,,,Je vone )
Ai u pergjgij :....You are stunning (....Je mahnitese)
Ajo ja ktheu : ...You are forgiven .. (....Je i falur,dmth ta kam falur)

Ajo ka veshur nje fustan te zi deri ne fund te kembeve me krahet gjysem zbuluar
dhe me nje varse te zeze te trashe paksa puthitur pas qafes ,ndersa ai eshte veshur si ...une

------E kam dobesi kete lloj veshje femrash .....

--Ja kete film po shof tani per nje moment.....


Postuar nga Ana1 datė 31 Dhjetor 2011 - 04:36:

pershendetje Raimondi, mire kalove sonte?
Edhe une TV po shikoj, ne cfare kanali eshte ky filmi qe thua ti, se une vdes per romance!

ps: aman kur thua qe ai eshte veshur njesoj si ty tani, me vjen te vdes se qeshuri! Nuk je modest fare, haha


Postuar nga RAIMONDI datė 31 Dhjetor 2011 - 04:40:

Mire je Ana ? --Mire ja kalova---Me ka ardh nje shok i ngushte nga Italia dhe ai eshte ne New Jersey.Ndaj kemi fol gjithe diten ne tel...

--Filmi eshte tek 247 --por tani 's'po e shof me se po shof David Letterman tek 2


Postuar nga Ana1 datė 31 Dhjetor 2011 - 04:47:

Faleminderit, mire fare, paksa e lodhur.
Une qe thua ti Raimondi, tek ky kanali paskam vetem Weather and traffic.

Ndersa tek channel 2, po, i njejti emision.


Postuar nga RAIMONDI datė 31 Dhjetor 2011 - 04:50:

E po varet si e ke regjistruar ate kutine marrese te stacioneve ....


Postuar nga Ana1 datė 31 Dhjetor 2011 - 04:52:

aman kur shkruan ky David ne laptop, do nje vit te gjeje germen, haha haha, u shkrine se qeshuri ata ne salle ( dhe ne jashte salles!)

ps: po ashtu eshte, varet tek regjistrimi i Comcast.


Postuar nga RAIMONDI datė 31 Dhjetor 2011 - 05:02:

hahahahahahahaha Mire thua per Davidin hahahahaa

-Ka ftuar ne studio Tom Hanks--E fton gjithmone kete se e ka shume shok


Postuar nga BIONDIA datė 03 Janar 2012 - 22:42:

Po behem gati te fle mu bo koka dhalle ...


Postuar nga Vizioner datė 07 Janar 2012 - 16:25:

Po pije nje Kafe (te 10-ten per sot), mbas pune.
Ketu spaka njeri on, keshtu qe po e pije vetem.


Postuar nga kurt datė 09 Janar 2012 - 23:45:

Tani po pij nje kapucino nje cigare dhe po shikoj john walsh duke film episodin on america's most wanted, ktu para pizzerise se nje shoku vlonjat.
Tune in me 20 janar on life time chanel


Postuar nga dylan datė 10 Janar 2012 - 23:40:

sa lexova ket ropin ktu siper qe me shkruante cigare me shkoi mendja me pi njeeeeeee

per temen asgje po shikoj nje telenovesh femijesh e po shkruj em ju


Postuar nga RAIMONDI datė 11 Janar 2012 - 05:32:

Tani sa -postova nje fjalimin tim programatik tek Respublika --Po e hedh edhe ketu qe ta shijoni edhe ju qe jeni hu
Dikush aty kishte postuar nje leter qe i kishte bere Edi Rames per ti gjetur pune nqs kthehej ne Shqiperi, se tani jetonte ne USA pasi atje kishte mbaruar edhe studimet...

Dhe une i shkrojta nja dy rreshta si pergjigje lol

--Po pse ore Shefi i opozites do ju gjeje pune juve ?--- Nqs Edi vjen ne pushtet ai perseri nuk do merret tu gjeje pune ju qe vini nga ...Korca -,-por do regulloje sistemin demorkatik qe te punoje me efektivitet dhe ndershmeri

--------Si dhe mund te ndihmoje qe fondi Amerikan per biznesin e vogel te perdoret per ata qe kane ide per biznes ---Por Ai nuk mund tju gjeje pune ju qe do vini nga USA, kjo eshte qesharake ta mendosh

Ju bashkohuni 3-4 vete dhe shikoni ku mund te investoni njohurite tuaja dhe fuqine tuaj monetare qe mund te jete e perbindeshme looooooooool--Ja psh , une kam ndermend te kthehem ne Shqiperi dhe te vete ne Vlore --Atje do shikoj te invesotj per ......Aroret --jo per gje por per kunj te Sali gomarit --Pse vetem ai do mbjelle arore ?

Pastaj robi qe ka ide dhe fantazi shiqon ca mund te beje tjeter --Muna me ka shkuar mendja te beje nje teleferik qe do lidhi Karaburnunin me Sazanin dhe me kete timin --Ku imi do qendroje ne maje te Kus babase se aty eshte lojtur filmi kines , me fame botnore " Tre vietnameze ne malin Tangulai"--

Mos harrojme pastaj qe aty jamprane teqese dhe __,jo per gje por e kam merak babane e Teqese qe ti bej nje -pastrim hoxhaku te forte se e sjell ne forme per proceduren e lutjeve

Por nqs ju te Amerikes kerkoni te merreni me politke ,atehere ndryshon puna

--Duhet te shkruani sa me shume opinionet tuaja ketu online --dhe aty duket sa kopetenta jeni , sa ide , sa njohuri dhe sa arsyetim me common sense keni ju,

ne menyre qe kur te shkoni ne Shqipni Partia tju kete parasysh dhe tua fusi sa krahu ,se nuk diskutohet qe jeni ufje lol

-Mendimi im eshte se shqiptaret me te zgjuar jane ne Shqiperi dhe ata s'kane nevoje per ne aspak

,Ndersa ketu ne USA ku militoj edhe une plot pasion tuj ndertue kapitalzimin me forcat tona te pjerdhura ,mendoj se shqiptaret jane .....mbushesa topi -- dhe nuk jane per azgje --Me perjashtim se kur te vene ne Shqiperi mund te punojne perkethyesa per anglishten -- neper shoqerite turistike --Por per gje tjeter nuk jane ,sepse nuk lexojne aspak ,....

Une cuditem si mund ti kerkosh per pune shefit te Opzoites qe nuk ka azgje ne dore ?--

Por edhe sikur te ishte ne pushtet prape nuk mund ti kerkosh atij te te gjeje pune-

-Atij mund ti kerkohet qe te angazhoje fondacionet e ndryshme per te dhene kredi lehtesuese per biznesin e vogel--- Si psh per mua qe dua te beje teleferikun lol

Megjithate shqipot qe jane ketu ne USA ,mund te lidhen me keto organizatat bamirese qe ka ne USA --psh ne New York jane 100,000 organizata te tilla te cilat kerkojne te investojne ne vende si Shqiperia ,per te ndertuar neper fshatra ujesjellesa,shkolla ruge ,paisjespitalesh etj -

-Ne keto organizata edhe punesohesh nqs ju mbush atyre mendjen te vijne ne Shqiperi --

Per kete rast Po, i kerkon ndihme edhe Edit ,kur te jete ne pushtet ---Sepse keto organizata bamirese e duan mbeshtetjen e shtetit ----- Dhe ti sjellesh ato ne Shqiperi ben pune edhe per vete se punesohesh por edhe ndihmon shume komunitetin ne Shqiperi .... edhe pastaj me ndihmonn edhe mue per teleferikun , se nuk do rij dhe une te q... koken ketu me ju ..looooooooooooooool

Hajde shifemi !


Postuar nga dylan datė 11 Janar 2012 - 16:19:

per meontin vetem po elxoj ktu em ju


Postuar nga Petter datė 13 Janar 2012 - 19:05:

Babysitting


Postuar nga BIONDIA datė 13 Janar 2012 - 21:31:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Babysitting


asgje te rendesishme po shplodh trute


Postuar nga Ana1 datė 14 Janar 2012 - 01:24:

Nder te tjera, Raimondi shkruan:" ndertojme kapitalizmin me forcat tona te pjerdhura!"'
O yll bote, po ti te vdes se qeshuri nga menyra sesi shprehesh. Ha ha ha


Postuar nga Eria datė 14 Janar 2012 - 12:48:

Po haj kulac


Postuar nga BIONDIA datė 14 Janar 2012 - 20:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po haj kulac


ka tepru noj cope moj

po zihem me gripin .


Postuar nga RAIMONDI datė 14 Janar 2012 - 22:47:

--Hej ndigjoni -- : .....Tani une po ha dreke por po pi edhe nje gote raki rushi
skandaloze qe ma ka sjelle nje shok prej Shqipnije

Hajde Gezuar o Forumi !


Postuar nga AngelDevil datė 15 Janar 2012 - 15:31:

po i hudh 1 sy forumit


Postuar nga lule datė 15 Janar 2012 - 19:42:

Po pres ndeshjen e Milanit me Inter.
besoj dhe Glak e al , ate po bejn.

ēe do ma han zemren njoni qe o interist


Postuar nga BIONDIA datė 15 Janar 2012 - 22:38:

gati x gjume.


Postuar nga Glaukus datė 15 Janar 2012 - 22:55:- jo pa me thene : naten e mire


- ndeshjen e pame ne klub o Lule ( 6 tavolina Milnist - 5 Interist ) ..................... hajt mo , do fitoj edhe Interi nganjihere
s'do qeshi asnjihere Bruni ?!


Postuar nga dylan datė 16 Janar 2012 - 01:03:

hic valla hyna me ju pa me paska marr uja noshta po ha naj gja po shof
a don kush


Postuar nga RAIMONDI datė 16 Janar 2012 - 03:55:

Po shof dhenien e cmimeve Oscar .....

Ne kete moment po flet Harrison Ford..


Postuar nga lule datė 16 Janar 2012 - 19:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukus
[B- ndeshjen e pame ne klub o Lule ( 6 tavolina Milnist - 5 Interist ) ..................... hajt mo , do fitoj edhe Interi nganjihere s'do qeshi asnjihere Bruni ?!


Ore te qeshi ja bej hallall po ai kakarit si rose ( as si rocak)

Mire e ke , le t'qeshi , po duhet t'paguj e qeshura sot e ka ēmimin e shtrenjt!


Postuar nga BIONDIA datė 16 Janar 2012 - 20:03:

po pres Glakusin


Postuar nga Glaukus datė 16 Janar 2012 - 21:17:erdha Bionde

............ ishalla s'jam vone


p.s. - gjithmon me vonese vi ntakim une


Postuar nga BIONDIA datė 17 Janar 2012 - 14:43:

Kafe dhe po i hyj punes me seriozitet se lash nam

Gla sot ne oren 10 .00 tek vendi ishalla eshte dhe ai shoku tjeter A e bejme nje dore muhabet se u beme per mall


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 19 Janar 2012 - 10:19:

Po i mbush mendjen vetes te le kete sendin me tastiere qe kam ne preher e te shkoj te kap nje liber.


Postuar nga BIONDIA datė 21 Janar 2012 - 09:19:

Mbas 2 oresh pune po pushoj e po degjoj muzik .


Postuar nga Eria datė 21 Janar 2012 - 09:53:

Po tentoj te heq koken se me cmendi


Postuar nga BIONDIA datė 21 Janar 2012 - 10:01:

Eria mos e hiq se na duhet ...pashe nje foto qe mendoja se e kisha fshire nga pc dhe u mallengjeva


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 21 Janar 2012 - 10:31:

U kenaqa duke pare cartoonito


Postuar nga Vizioner datė 22 Janar 2012 - 08:54:

Mjesi forumi


Postuar nga dylan datė 22 Janar 2012 - 15:32:

hic po mundohem me vu trunin ne regull her i bie krutit per mur her per njerz te pafajshem


Postuar nga lule datė 22 Janar 2012 - 19:08:

Sa bona kto msime , tani du vetem gjuuum , tme kaloj kjo lodhje.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Janar 2012 - 21:07:

Po degjoj jazz.. Kjo muzike te korrupton shpirtin..


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.