Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 18 Shtator 2011 - 07:38:

C'na bete per kafe dhe ju..

Ja po pjek kafene e po degjoj kete http://www.youtube.com/watch?v=fVF4...&feature=fvwrel


Postuar nga Vizioner datė 18 Shtator 2011 - 07:49:

Miremengjesi Piktoro
Miremnegjesi Dulcis
Miremengjesi AL


eeeeh, une tani po pije Kafen e dyte, se ndryshe sme dilte gjumi. dhe per gjys ore me duhet te dal "Me gezim po shkoj ne pune"


Dulcis, po e ndjej aromen e kafes qe po ben, deri ketu


Postuar nga al74 datė 18 Shtator 2011 - 07:55:

mjess zotni! a po ia fut nji teke mre


Postuar nga AngelDevil datė 19 Shtator 2011 - 21:56:

po lexoj c'behet knej


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 15:55:

Kembekryq, para pc-se ,e kafe perpara


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 17:35:

po shkruj me vizion


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 18:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po shkruj me vizion


Kiss, me dylan


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 18:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Kiss, me dylan
kiss e kthyer


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 20:03:

Cfare po beni tani,tani?!

Po mendoj, te shkoj te fleje apo jo!
Por skam gjume, sa te rrotullohem kot shtrire.
Ma mire po rri dhe pak, po e ndez dhe nje.


Postuar nga al74 datė 20 Shtator 2011 - 20:19:

Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Po mendoj, te shkoj te fleje apo jo!
Por skam gjume, sa te rrotullohem kot shtrire.
Ma mire po rri dhe pak, po e ndez dhe nje.
e ndezim .


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 20:26:

Re: Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


e ndezim .merre, ta zgjata


hm... e ndeza tjetrin une tani. Me doli gjumi keq dhe , ne 03 bie zilja .


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:26:

po mendoja sa bukur shkruan ky vizio moj zot wowwwwwwwwwwwww


Postuar nga eliz datė 20 Shtator 2011 - 20:29:

hic ja duke vertit neper koke kengen
...and you are a million miles away
so come closer
so come closer oooooo aaaaaaa ooooo aaaaaa...


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:31:

po mendoja qe disa njerez sna besojn kurr sado te mundohesh


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 20:34:

Po mendoja;
Ku te filloj me pare, ne cilen pjese te trupit, ta Kiss dylan?
Cdo pjese, ka kenaqesine dhe vecantine e vet prandaj, me qene se s'po mundem te vendos, po ja leje dylan, cfare te me afroje vete


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Po mendoja;
Ku te filloj me pare, ne cilen pjese te trupit, ta Kiss dylan?
Cdo pjese, ka kenaqesine dhe vecantine e vet prandaj, me qene se s'po mundem te vendos, po ja leje dylan, cfare te me afroje vete
hahahahhahahahhaha vizio merr ca te pelqej pjesen tjeetr ne kosh


Postuar nga Vizioner datė 20 Shtator 2011 - 21:22:

Naten e mire te gjitheve!

FLM per kenaqesine e bashkebisedimit.

Kalofshi kendshem dhe mire u pafshim neser ne mjes nga ora 04 (po e ndigjova zilen).
dylan, kalofsh bukur mbasditen, dhe mos harro tme besh nje kafe ne mjes Kiss


Postuar nga dylan datė 20 Shtator 2011 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Naten e mire te gjitheve!

FLM per kenaqesine e bashkebisedimit.

Kalofshi kendshem dhe mire u pafshim neser ne mjes nga ora 04 (po e ndigjova zilen).
dylan, kalofsh bukur mbasditen, dhe mos harro tme besh nje kafe ne mjes Kissok zemra me gjithe qef


Postuar nga shelgu datė 21 Shtator 2011 - 02:12:

dylan si ke qene ti? Se ta kam merakun, na vere nje foto qe te qetsohet forumi.


Postuar nga Vizioner datė 21 Shtator 2011 - 03:17:

Shpejt e shpejt tuj pire kafen.

Te rroje zilja e dyte qe ra mbas gjys ore se e para se beri efektin, do mi kishte lene robt ne stacion duke pritur


Postuar nga Vizioner datė 21 Shtator 2011 - 16:15:

Post


Postuar nga dylan datė 21 Shtator 2011 - 17:11:

pi uj


Postuar nga Vizioner datė 21 Shtator 2011 - 17:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
pi uj


Me gaz apo natyral?


Postuar nga dylan datė 21 Shtator 2011 - 18:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Me gaz apo natyral?
natural sme pelqen me gaz ,i kam len gjithe gjerat me gaz sjam duke i pi


Postuar nga dylan datė 21 Shtator 2011 - 18:07:

hahahah po qesh se ma futi njeri


Postuar nga shelgu datė 21 Shtator 2011 - 19:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahahah po qesh se ma futi njeri

Si ta futi me?

OO


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 02:36:

Mjesi...


Postuar nga dylan datė 22 Shtator 2011 - 13:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Si ta futi me?

OO
ma futi aq felle sa acoma sme doli lol hahahhah


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 13:06:

Po griposem.


Postuar nga dylan datė 22 Shtator 2011 - 14:26:

po nigjoj kenge me cifteli oj hahhaha duaja e nenes sa me pelqen kjo keng


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 17:46:

uuufffffff


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 19:39:

Po e ndes dhe nje, sa te mbaroji dhe ika une. S'paska muhabet sonte ketu


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 19:43:

Sa duhan ne dite pi ti Vizioner?


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 19:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Sa duhan ne dite pi ti Vizioner?


Zakonisht, se mbaroj nje pakete por, kur kam ndonje Linje me shume pushime shkon ke 1 e gjys.
Po kafja prane timonit


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 19:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Zakonisht, se mbaroj nje pakete por, kur kam ndonje Linje me shume pushime shkon ke 1 e gjys.
Po kafja prane timonit


S'pike pak jo..


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 - 19:51:

Po ē'griposem.


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 19:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

S'pike pak jo..Relative.

hm... i ka vetmia (ja veje une shpesh vetes si justifikim ), edhe keto "vese"


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 20:34:

hm... e ndeza dhe nje por, ky eshte i fundit 100% per sonte.
Vrap ne gjume pastaj se na do puna ne krye te detyres neser


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 20:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po ē'griposem.


Ene ti!?

Aq larg Dulcis dhe ta ngjithi?


p.s. Eria, dil nje here nga EL dhe tako Claren. E ke atje. Sa me ka marre malli! Nje muaj qe se kam pa


Postuar nga Piktor datė 22 Shtator 2011 - 20:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
hm... e ndeza dhe nje por, ky eshte i fundit 100% per sonte.
Vrap ne gjume pastaj se na do puna ne krye te detyres neser

ja ja displine gjermane, po ēpaska qene gjermania Vizio, nejse ishalla nuk vjen dylan thuaj se ndez edhe nje tjeter


Postuar nga Vizioner datė 22 Shtator 2011 - 20:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
ja ja displine gjermane, po ēpaska qene gjermania Vizio, nejse ishalla nuk vjen dylan thuaj se ndez edhe nje tjeter


Edhe per ty, e kisha ndez prap, Piktoro!
Edhe per ..., edhe per..., edhe per...! Une e njoh fjalen "Respekt" edhe ketu.

Apo shqiptare thuj, je dhe ti ne mendime e paragjykime


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po ē'griposem.

S'na dhe nje gote vere o goce....


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 - 21:15:

po ha rrush


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

S'na dhe nje gote vere o goce....E piva te gjithe, sorri


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 - 21:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


E piva te gjithe, sorriyyyy kurnace


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 21:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


yyyy kurnace


He pra thuaja dhe ti..


Postuar nga AngelDevil datė 22 Shtator 2011 - 21:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

He pra thuaja dhe ti..omelsine si karamele kishe dale te ato fotot


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fotot


Rri mos na hap avaze tani


Postuar nga bruni22 datė 22 Shtator 2011 - 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fototMmmmmm...


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 - 22:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


omelsine si karamele kishe dale te ato fotot
Per tu kafshuar, jo puthur


  Gjithsej 39 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.