Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Shtator 2011 - 22:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaPer tu kafshuar, jo puthurPostuar nga bruni22 datė 22 Shtator 2011 - 22:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaPer tu kafshuar, jo puthurBasta eria jemi x pun neser


Postuar nga Eria datė 22 Shtator 2011 - 22:07:

Edhe njehere qe them te verteten, ndjehen keq njerezit


Postuar nga lorie datė 24 Shtator 2011 - 00:13:

po pressss

qe te me vijne disa shoqe tek apt. per te pare ndonje film.


Postuar nga Iyua datė 24 Shtator 2011 - 00:28:

Po lexoj shumllojshmerine e temave te hapura dhe frekuentuara te erosit ne fh dhe duke pir ice coffee.


Postuar nga Vizioner datė 24 Shtator 2011 - 03:35:

.


Postuar nga lost_soul datė 24 Shtator 2011 - 04:22:

Re: po pressss

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
qe te me vijne disa shoqe tek apt. per te pare ndonje film.

pyjama party?


Postuar nga dylan datė 24 Shtator 2011 - 10:34:

sen tybe po pres agimin ca me ba


Postuar nga Iyua datė 24 Shtator 2011 - 18:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
.

Ma fut nepsin me kte kafen sahere qe e shikoj

Duke degjuar muzike.


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 06:14:

Wink
Citim:
Po citoj ato qė tha Iyua

Ma fut nepsin me kte kafen sahere qe e shikojPostuar nga Piktor datė 25 Shtator 2011 - 07:24:

Po pi nje kafe dhe une.

Mirmengjesi Vizioner.


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 09:15:

hm...Nuk gjej mbushesen (baterise) e aparatit Fotografik


Postuar nga Iyua datė 25 Shtator 2011 - 16:44:

Vizo te sjell un nje kur te kaloj andej?

Sa pun kam per te bere blahHH dhe sme dilet.


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 17:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Iyua
Vizo te sjell un nje kur te kaloj andej?

Sa pun kam per te bere blahHH dhe sme dilet.Ok. Iyua.
Por do harrosh ti, se ke shume pune per te bere


Postuar nga dylan datė 25 Shtator 2011 - 17:45:

me ka marr uja po mendoj ca me hanger kugja ne bot sme pelqen e po rri ktu ne pc mbaj barkun me dor


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 17:48:

Kam vene lavatricen ne pune per te lare keto.

I kane kapur shume duar dhe kane ngel shenjat


Postuar nga dylan datė 25 Shtator 2011 - 17:55:

hahhahahhaha nc mi gjuj do se deksha kurr me nevoj skam patur


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 18:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
hahhahahhaha nc mi gjuj do se deksha kurr me nevoj skam patur


Sa te lahen dhe ti gjuj dylan.

I do te lagura apo pret sa te thahen?


Postuar nga dylan datė 25 Shtator 2011 - 18:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Sa te lahen dhe ti gjuj dylan.

I do te lagura apo pret sa te thahen?
mi jep ashtu se i thaj une

meqe ra puna e lavatrices a bi ca rroba te ti se me esht prish mu


Postuar nga Vizioner datė 25 Shtator 2011 - 18:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanmi jep ashtu se i thaj une

meqe ra puna e lavatrices a bi ca rroba te ti se me esht prish muBjeri dylan, edhe ilacin e kam une

Po dushi, te punon?


Postuar nga dylan datė 25 Shtator 2011 - 19:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Bjeri dylan, edhe ilacin e kam une

Po dushi, te punon?dushi po lavatricja me shpu goma e makins shky vec une kam met
pare skam nevoj per ndihm kam ti si te dush


Postuar nga lost_soul datė 26 Shtator 2011 - 20:25:

Pas nje gjysem dite te pafrytshme, po mendoj si te shperdoroj gjysmen e dyte..


Postuar nga al74 datė 26 Shtator 2011 - 20:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Pas nje gjysem dite te pafrytshme, po mendoj si te shperdoroj gjysmen e dyte..Postuar nga dylan datė 26 Shtator 2011 - 20:59:

po shof nej telenovel
le feux de lamour quhet

dhe po shfletoj em ju ktu


Postuar nga kurt datė 26 Shtator 2011 - 23:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
po shof nej telenovel
le feux de lamour quhet

yup, this i believe...


Postuar nga shelgu datė 27 Shtator 2011 - 01:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
yup, this i believe...

Lene mor gocen

Se kush me kujtoi midhjen dhe me ka shku menja keq


Postuar nga dylan datė 27 Shtator 2011 - 13:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Lene mor gocen

Se kush me kujtoi midhjen dhe me ka shku menja keq
dalin hame sonte do dhe uen ka kohe qe skam hanger fiksim i kam


Postuar nga shelgu datė 27 Shtator 2011 - 14:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylandalin hame sonte do dhe uen ka kohe qe skam hanger fiksim i kam


Une te ha jo ti. Ty do te qiras me ndonje hot dog


Postuar nga AngelDevil datė 27 Shtator 2011 - 15:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Une te ha jo ti. Ty do te qiras me ndonje hot dogjo po me simite


Postuar nga lezhjani-82 datė 27 Shtator 2011 - 16:23:

Ne pergjithesi kur asht i trash hot dogu krijon pak ngelje ne fillim. imagjinojeni problemet qe do lindnin nese do e provojshin nga prapa...byca apo si i thojne. apo mos kam ngaterruar teme me ate te virgjerģse?


Postuar nga shelgu datė 27 Shtator 2011 - 17:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


jo po me simite


Simiten e haj vet.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Shtator 2011 - 17:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Simiten e haj vet.jo po buke lepurushi


Postuar nga amor alucius datė 27 Shtator 2011 - 23:10:

Po i kafshoj veshin komshise qe po me fle ketu per shtate pale qejfe.


Postuar nga Deb* datė 27 Shtator 2011 - 23:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Ne pergjithesi kur asht i trash hot dogu krijon pak ngelje ne fillim. imagjinojeni problemet qe do lindnin nese do e provojshin nga prapa...byca apo si i thojne. apo mos kam ngaterruar teme me ate te virgjerģse?Po gatuaj.


Postuar nga amor alucius datė 28 Shtator 2011 - 14:37:

Bobo, qekur eshte martuar s'mbahet fare ky Lezhjani.


Postuar nga lezhjani-82 datė 28 Shtator 2011 - 15:18:

Ej po me perpara nderkohe qe po lypja per nuse nuk mund te shprehesha kaq lirshem duhet te beja si djal i mire. tashi qe jam martu sasht problem te flasim per eksperiencat e shkuara. degjo mu do mund te mesonit shum nga un


Postuar nga dylan datė 28 Shtator 2011 - 15:56:

hic


Postuar nga amor alucius datė 28 Shtator 2011 - 22:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Ej po me perpara nderkohe qe po lypja per nuse nuk mund te shprehesha kaq lirshem duhet te beja si djal i mire. tashi qe jam martu sasht problem te flasim per eksperiencat e shkuara. degjo mu do mund te mesonit shum nga un

Qyqa cun, martesa eshte te flasesh per eksperiencat e tashme dhe jo per kujtimet e asaj qe kishe dhe s'ke me. Apo ende me idete qe "gruaja puth kalamajte"?Ncuk-ncuk...!

C'po bej? Po qetesohem me nje gote vere e ca djathe blu.


Postuar nga Vizioner datė 29 Shtator 2011 - 07:09:


Postuar nga shelgu datė 29 Shtator 2011 - 12:45:

Vizio, pi kafe pi. Shiko ore ndonje gjermanke te martohesh se me kane thene qe jane si ndyshe keto gjermankat.

NUk te mbushet mendja akoma me duket.


Postuar nga Petter datė 29 Shtator 2011 - 14:40:

Talking

Sa hengra petulla me recel kumbulle


Postuar nga lule datė 29 Shtator 2011 - 15:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Jo vetem qe s'jemi mare me politike asnjehere, por asnje ne fisin tim (familja jo e jo) s'ka pasur ne partine e sumes.
Ai vend s'behet se 90% jane koqe si puna jote, qe s'dine te shkruajne dy rrjeshta shqip tamam.Ore qe do mduhet me ik prej kti forumi , oshte e vdekme..po ku do gjej humorin e ktij un


Losti amon , se na duhet biografi e paster..mos na shto nr e citimeve te denoncume


Postuar nga lost_soul datė 29 Shtator 2011 - 17:42:

Po ti moj lule, mer llafe te pista andej e cito kendej


Postuar nga lezhjani-82 datė 29 Shtator 2011 - 19:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Qyqa cun, martesa eshte te flasesh per eksperiencat e tashme dhe jo per kujtimet e asaj qe kishe dhe s'ke me. Apo ende me idete qe "gruaja puth kalamajte"?Ncuk-ncuk...!

C'po bej? Po qetesohem me nje gote vere e ca djathe blu.

hi hi hi, thats the mouth she kisses my khds 'analyze this'. jo me jo kush te tha se si kam ma?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 29 Shtator 2011 - 19:58:

Po qendis.


Postuar nga dylan datė 29 Shtator 2011 - 20:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Po qendis.hahhahah wow

po skuq ca patate kush do harrova dhe pjek do si tip makarona te mbushura sjua di emrin tip cannelloni italiano


Postuar nga lule datė 29 Shtator 2011 - 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Po ti moj lule, mer llafe te pista andej e cito kendej


po ti ēme fol si laluc?

ē'faj kam un, qe t'kam ne listen e monitorimit e mdalin ?


Postuar nga amor alucius datė 29 Shtator 2011 - 20:30:

Si femer e bindur qe jam, po pres te kthehet Imzot.


Postuar nga dylan datė 29 Shtator 2011 - 20:31:

hahhahahah po qesh me ket q eka shkru kjo me siper baaaaaaaaaaaaaaah sa bukur i imagjinojne gjerat moj zot te ben te vdesesh hahahahhahaha


Postuar nga amor alucius datė 29 Shtator 2011 - 20:34:
Aman iku dje e erdhi sot
e mjera s'e poqa dot
oi oi oiiiiiiiiiiii


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.