Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 29 Shtator 2011 - 20:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanhahhahah wow

po skuq ca patate kush do harrova dhe pjek do si tip makarona te mbushura sjua di emrin tip cannelloni italiano

Krane u themi shqip neve andej canellon-eve.
Kranet: jane shkopinj ose thupra te thyera ne grimca sherbejne per te ndezur zjarrin, por nuk duhen ngaterruar me ashklat qe jane copa druri te perfituara nga trungje apo dege peme kur priten


Postuar nga Petter datė 29 Shtator 2011 - 20:34:

Amor, mos je vesh si murgeshe ?


Postuar nga amor alucius datė 29 Shtator 2011 - 20:36:

Po na shpjego pak se c'do thote:"e ha me krane"?

Ende ke murgeshat ti, Petta?


Postuar nga dylan datė 29 Shtator 2011 - 20:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Krane u themi shqip neve andej canellon-eve.
Kranet: jane shkopinj ose thupra te thyera ne grimca sherbejne per te ndezur zjarrin, por nuk duhen ngaterruar me ashklat qe jane copa druri te perfituara nga trungje apo dege peme kur priten
me bere te emndoj me nje nat dimri po jo shuem te ftohet me zajrr te ndezur perjahsta me ato thuprat shifklate tjerat q epo i qun ti

sa lezet


Postuar nga Petter datė 29 Shtator 2011 - 20:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Po na shpjego pak se c'do thote:"e ha me krane"?

Ende ke murgeshat ti, Petta?
Me eksiton ideja :p sidomos kur posht kan veshur thongz lol


Postuar nga amor alucius datė 29 Shtator 2011 - 20:55:

Abababa, paske fantazi ą la Pattaya.


Postuar nga Petter datė 29 Shtator 2011 - 20:56:

Kinda


Postuar nga Piktor datė 29 Shtator 2011 - 21:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylanme bere te emndoj me nje nat dimri po jo shuem te ftohet me zajrr te ndezur perjahsta me ato thuprat shifklate tjerat q epo i qun ti

sa lezet

as ashkla as shifklate por blloshka.
ose ose cungje.


Postuar nga Glaukus datė 29 Shtator 2011 - 21:46:
leni cungjet ti - po ēohu dhe na sill noj broke nga ajo vera e mire qe ke ne kantine

pse po paskam qef me e gdhi sonte ?!


Postuar nga Piktor datė 29 Shtator 2011 - 22:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Glaukusleni cungjet ti - po ēohu dhe na sill noj broke nga ajo vera e mire qe ke ne kantine

pse po paskam qef me e gdhi sonte ?!

Aha glak, nuk pata kohe kete vit por ndoshta kismet nga viti i ri do ta sjell ndonje shishe te mire, e do ta gdhijme primen.


al na sill ndonje brule ta zgjerojme tavolinen po ra bore.


Postuar nga Glaukus datė 29 Shtator 2011 - 22:04:ktu ka gjys ore qe ka fillu bora Piktor ............... them se do mbaje gjer nga mjesi
p.s. - pse kom idene se dhe Lezhiani duhet ta ket qef boren ( qofsha i gabum )


Postuar nga al74 datė 29 Shtator 2011 - 22:06:urdhnoni ene kyt tjetren
amanet Vizio te m'boje i zile kur te zgjohet se iku puna per sonte


Postuar nga shelgu datė 30 Shtator 2011 - 02:50:

Ja kshu.
Po qfar rakije mor zot.


Postuar nga kurt datė 30 Shtator 2011 - 03:03:

kjo nuk eshte e drejt al. per mishin duke u pjekur e kam fjalen se par alkol nuk bej shume.
boh, apo sjam edhe i uritur tani


Postuar nga Vizioner datė 30 Shtator 2011 - 04:15:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


amanet Vizio te m'boje i zile kur te zgjohet se iku puna per sonte

Postuar nga al74 datė 30 Shtator 2011 - 04:36:

rrofsh Vizio! Morgen


Postuar nga Vizioner datė 30 Shtator 2011 - 04:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Vizio, pi kafe pi. Shiko ore ndonje gjermanke te martohesh se me kane thene qe jane si ndyshe keto gjermankat.

NUk te mbushet mendja akoma me duket.

Ja, tani po vjen viti i ri dhe do e pije nje gote vere.

Hm...sa shpejt iku viti! Kam qysh ne 31 dhjetor 2010 qe kam pire alkohol=nje gote vere (si e fekt te zakonit, te festimit te nderrimit te viteve) dhe per pak jave vjen prap nata e vitit te ri.

Ncuq martese. Ka mbaru ajo pune, eshte fiksu ne tru dhe s'ka perni qe ndryshon, jo ma nje femer.....jam per bashkejetese...Tani dhe nje cigare plus dhe dy gllenkat e fundit te kafes dhe gati per te dale ne krye te detyres.


Postuar nga Vizioner datė 30 Shtator 2011 - 04:44:

Guten morgen AL

Nje Kafe per ty, te dali gjumi, se mua me ka dale qysh ne 3 e gjys.


Citim:
Po citoj ato qė tha al74
rrofsh Vizio! Morgen


Postuar nga lezhjani-82 datė 30 Shtator 2011 - 11:18:

glak ktej nga tirana ka kohe qe sbie bor. na trego se si bie vetem aty ku je ti


Postuar nga shelgu datė 30 Shtator 2011 - 13:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Ja, tani po vjen viti i ri dhe do e pije nje gote vere.

Hm...sa shpejt iku viti! Kam qysh ne 31 dhjetor 2010 qe kam pire alkohol=nje gote vere (si e fekt te zakonit, te festimit te nderrimit te viteve) dhe per pak jave vjen prap nata e vitit te ri.

Ncuq martese. Ka mbaru ajo pune, eshte fiksu ne tru dhe s'ka perni qe ndryshon, jo ma nje femer.....jam per bashkejetese
Ore lene detyren se ate e dime qe e ben ti, po shiqo me gru nanen me i goc te mire..

Te te gjej une nje, se Glakun po e martoj


Postuar nga kurt datė 30 Shtator 2011 - 16:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Ore lene detyren se ate e dime qe e ben ti, po shiqo me gru nanen me i goc te mire..

Te te gjej une nje, se Glakun po e martoj

shume funy je ti shelgo
kshtu ne shaka por gjihtmone jep keshilla te sinqqerta si nje i aferm, kam verejtur
(nuk po kerkoj nuse btw, thought i give u a much deserved compliment in this subject)


Postuar nga Morfine datė 01 Tetor 2011 - 17:42:

po lexoj facebook...


Faleminderit atyre qė mė urrejnė -Mė bėtė njė njeri mė tė fort!
Faleminderit atyre qė mė kanė zili! -Mė bėtė tė ndihem e vecantė!
Faleminderit atyre qė mė kanė nė zemėr! -Mė bėtė tė ndihem e rėndėsishme!
Faleminderit atyre qė ikėn! -Mė mėsuat qė asgjė nuk zgjat pėrgjithmonė!
Faleminderit atyre qė qėndruan me mua! -Mė mėsuat kush janė miqėt e vėrtetė!!!


Postuar nga Petter datė 01 Tetor 2011 - 20:23:

Skame shume qe jam kthyer nga spitali... i lodhur dy nete pa gjume, por shume i gezuar sepse sot u bera baba


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 01 Tetor 2011 - 20:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Skame shume qe jam kthyer nga spitali... i lodhur dy nete pa gjume, por shume i gezuar sepse sot u bera baba

Te marrte e mira Petter.. dhe e thua keshtu?!


Postuar nga Petter datė 01 Tetor 2011 - 20:36:

its the best day of my life


Postuar nga Deb* datė 01 Tetor 2011 - 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Skame shume qe jam kthyer nga spitali... i lodhur dy nete pa gjume, por shume i gezuar sepse sot u bera baba

Si po te duket vetja si baba?
Urime!


Postuar nga Eria datė 01 Tetor 2011 - 21:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Skame shume qe jam kthyer nga spitali... i lodhur dy nete pa gjume, por shume i gezuar sepse sot u bera baba

Urime, me jete e shendet.
Djale a cupke?


E harrova ca po beja


Postuar nga Petter datė 01 Tetor 2011 - 21:03:

akoma se di se si po me duket vetja.. ne ajer do thosha + very happy

thnx eria

Djale, djale


Postuar nga Eria datė 01 Tetor 2011 - 21:07:

Me nje shoqen time, kemi blere gjera per nje bebe kokeforte, qe nuk do te linde akoma , shume emocionuese, e besoj si je...ajo gati sa nuk fluturonte, kur e mendonte momentin, jo me ta mbaje ate mistrecen kokeforte ne krahe.


Postuar nga amor alucius datė 01 Tetor 2011 - 22:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Skame shume qe jam kthyer nga spitali... i lodhur dy nete pa gjume, por shume i gezuar sepse sot u bera baba

Urimeeee!
Po ē'ne keshtu ti? Nga single who fucks around ne baba?


Postuar nga Petter datė 01 Tetor 2011 - 22:38:

thnx thnx

well.. fucking around sometimes makes u a mommy or a daddy lool


Postuar nga briseide datė 01 Tetor 2011 - 22:43:

Urime e me jete te gjate Vlora! ^^

I forte fakti qe pikerisht sot pash nje film qe kisha ne program prej kohesh,Knocked Up,i 2007:fliste pikerisht per pritjen e nje femije.

Tani cfare po bej? Po mendoj si eshte te behesh me femije!


Postuar nga Piktor datė 01 Tetor 2011 - 23:48:

Po sot qe nuk kam gjume une po flini ju.
Gjumashe.
hajdeni ore bejem nje dore muhabet.


Postuar nga Vizioner datė 02 Tetor 2011 - 07:30:

Mjesi Forumi, kush eshte on dhe kush do hyje.


Sa shume kam fjetur sot! Deri ne 7 e 30


Postuar nga Piktor datė 02 Tetor 2011 - 07:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Mjesi Forumi, kush eshte on dhe kush do hyje.


Sa shume kam fjetur sot! Deri ne 7 e 30

Mirmengjesi Vizioner.
Kontrollova mesazhet qe kam shkruar mbreme dhe pashe se te gjitha ok.

Po bej gati kallamin e peshkimit... nje dite si kjo duhet shfrytezuar ne maksimum jashta.


Postuar nga Vizioner datė 02 Tetor 2011 - 07:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Mirmengjesi Vizioner.

Po bej gati kallamin e peshkimit... nje dite si kjo duhet shfrytezuar ne maksimum jashta.Miremengjesi Piktor.

Peshkim te mbare.


...Nuk e di, skam peshkuar ndonjehere por, imagjinoj njerzit qe rrine tere diten ne breg te Liqenit, me kallam ne dore (ose e ngulin diku), ne pritje te ndonje Peshku dhe me duket sikur e shtypin kohen me kembe!
Te jete vertet Relax?
Ok. per pensionistet e mendoj me te pershtatshme sepse e kane kohen "pa kufi", por per nje te ri!!!???


Postuar nga Piktor datė 02 Tetor 2011 - 07:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Miremengjesi Piktor.

Peshkim te mbare.


...Nuk e di, skam peshkuar ndonjehere por, imagjinoj njerzit qe rrine tere diten ne breg te Liqenit, me kallam ne dore (ose e ngulin diku), ne pritje te ndonje Peshku dhe me duket sikur e shtypin kohen me kembe!
Te jete vertet Relax?
Ok. per pensionistet e mendoj me te pershtatshme sepse e kane kohen "pa kufi", por per nje te ri!!!???

Gabim Vizio.
Relaks total antistres.
shendet, ajer i paster.
Argetim.

Ika vertet se po me shurdhojne veshet.


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 16:55:

Po pushoj i ēike kockat para se t'i kthehem punes prape.


Postuar nga kurt datė 03 Tetor 2011 - 17:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
thnx thnx

well.. fucking around sometimes makes u a mommy or a daddy lool

urime dhe me jete te gjate.


Postuar nga lorie datė 03 Tetor 2011 - 18:48:

eshte koha te 'log off'

leksionet presin.


Postuar nga Vizioner datė 03 Tetor 2011 - 19:03:

Eshte koha, ti them pushimeve tre ditore "Me duheshit dhe me dhate force per te vazhduar me tej, deri ne pushimet e tjera disi te gjata".
Tani te behem gati per zgjimin neser ne oren 3.


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 19:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
urime dhe me jete te gjate.


faleminderit kurt


ne koken tende tani lol


Postuar nga Vizioner datė 03 Tetor 2011 - 19:27:

Tani sa po e lexova:

Urime Petter per Baby-n.
Me jete te gjate dhe me nje goce me pas


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 19:39:

Flm Vizioner


Jo mar po cfar goce, lol... nji del e mjafton


Postuar nga kurt datė 03 Tetor 2011 - 22:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter


faleminderit kurt


ne koken tende tani lol

lere lere se une po imagjinoja veten per nje sekond pasi lexova kenaqesine qe kishe perjetuar ti dhe normal, ndersa po imagjinoja veten me hyri frika ne palc
nuk po tallem sikur tme lindi nje femij 3-4 vjec, athere do ishte ideale per mua


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 22:28:

Me mire thuj me te lind noi fmij 18-20 vjec qe tjet gati per npune


Postuar nga kurt datė 03 Tetor 2011 - 22:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Me mire thuj me te lind noi fmij 18-20 vjec qe tjet gati per npune
hahah, jo ore, kur te behen aq i would kick them out anyway
congrats edhe njehere peter. must be a good feeling or as i heard alot of friends describe it

une e kisha fjalen per moshen e vogel fare.
p,sh njehere motra dhe burri i saj me lane te shikoj mbesen 1 1/2 dicka kshtu, dhe me thane mos ki merak se eshte ne kokerr te gjumit dhe do vijm shpejt...

kur ato sa largohen, my nightmare began! ajo sgjohet dhe dhe tja kercet nje te qari qe mu me hyni gazepi.
kam dale jashte shpise i trembur dhe kam trokitur ne dere te nje komshije i jam lutur tme vij tme ndihmoje, dhe pastaj edhe i dhashe 20 dollar se ajo e beri te pushoje shpejt


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:04:

thnx again & di te them qe gezim me te madh nuk ka .


Paske heq keq me mbesen lol


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:07:

Moss se po na e ngjit ate semundje!


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:10:

Sado ke xanxe ( do thoshin ata te zones se vlores ) ti do ishe nji nene e mire e ndoshta bebi do te ulte cik superxhirot


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.