Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Sado ke xanxe ( do thoshin ata te zones se vlores ) ti do ishe nji nene e mire e ndoshta bebi do te ulte cik superxhirot

Vallaj me nje kalama qe te kendon tek koka vetem do m'i shtonte super-xhirot.


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:15:

Po mi po... kur te ngriheshe ne mengjes, pa gjume si e pime


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 03 Tetor 2011 - 23:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Vallaj me nje kalama qe te kendon tek koka vetem do m'i shtonte super-xhirot.


Flasim pas mungeses se pare te menstruacioneve

Po hedh nje shikim verdalle.


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Po mi po... kur te ngriheshe ne mengjes, pa gjume si e pime

Vetem te vrisja veten pastaj. Une dhe beb ne nje dhome? Jo te keqen! I need my sleep, ndryshe vras njerez diten.


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:25:

Po mi po.... hajd hajd se sdo jen te largeta ditet e forumi ketu eshte e do lexojme perseri lol


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:30:

S'behet fjale dhe nja tre-kater vjete, kam pune te tjera, jam e re, e njome, boten pa e pare,...ehhhhhh!


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:33:

Mire, per ate afersi e kisha dhe une.. se sthash ndize motorrin neser ... Cudi si nuk erdhe iher ne usa, ta shifje boten si funksionon dhe ketej, do i behej qefi dhe rimondit shume


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Mire, per ate afersi e kisha dhe une.. se sthash ndize motorrin neser ... Cudi si nuk erdhe iher ne usa, ta shifje boten si funksionon dhe ketej, do i behej qefi dhe rimondit shume

Sa jam kthyer nga andej mer qofsh i zi. Rimondi s'ma vari.


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:41:

Ta na kishe bo nji zile, se un sjam mendje madh si rimondi ... ai eshte njeri i shkences, ka shume gjera ne koke qe e trubullojne lol


Postuar nga amor alucius datė 03 Tetor 2011 - 23:42:

Ik se s'merrem me burra t'martum.


Postuar nga Petter datė 03 Tetor 2011 - 23:44:

Ska problem per ate pune, gje qe rregullohet


Postuar nga Ana1 datė 04 Tetor 2011 - 02:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
thnx thnx

well.. fucking around sometimes makes u a mommy or a daddy loolmeqe e quan thjeshte "fucking around" me ate femer, perse e pranove si Nenen e femijes tend?! Ketu ke gabuar shume.
Urime, dhe u befsh baba i lumtur. Mblidh mendjen, se jeta nuk eshte filem! Femija ka nevoje per te dy prinderit ( mos u bej si keta langaraqet spanjolle qe pjellin femije me ke tu dale gjate "fucking around"!)


Postuar nga Petter datė 04 Tetor 2011 - 06:02:

who are you to judge me?

thnx per urimin anyway.


Postuar nga amor alucius datė 04 Tetor 2011 - 17:15:

Mblidh mendjen, more vesh?! Hahahaha!


Postuar nga Vizioner datė 04 Tetor 2011 - 18:18:

M'ka humb Tenxherja e m'ka ngel Kapaku ne "dore".


Postuar nga Petter datė 04 Tetor 2011 - 18:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Mblidh mendjen, more vesh?! Hahahaha!Ill try lol


Postuar nga al74 datė 04 Tetor 2011 - 20:47:

pallim mushkerish me duhan...thithje me gjithe shpirt i thone..me nervozizem.


Postuar nga Piktor datė 04 Tetor 2011 - 20:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
pallim mushkerish me duhan...thithje me gjithe shpirt i thone..me nervozizem.
Nderro kanal, futi nje folk+. Une keshtu bej e funksionon, megjithese edhe ata nje kenge e dy rreklama e kane ba.


Postuar nga AngelDevil datė 04 Tetor 2011 - 20:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
pallim mushkerish me duhan...thithje me gjithe shpirt i thone..me nervozizem.


pse nuk i pallon me ajer te paster...dil bej 1 xhiro nxirre nervozizmin me vrap ose shetitje deri ne lodhje


Postuar nga shelgu datė 04 Tetor 2011 - 20:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


pse nuk i pallon me ajer te paster...dil bej 1 xhiro nxirre nervozizmin me vrap ose shetitje deri ne lodhjeMos ke ndermend dicka tjeter me te hajrit AD motre


Postuar nga AngelDevil datė 04 Tetor 2011 - 20:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Mos ke ndermend dicka tjeter me te hajrit AD motreajo tjetra do qe ideale sdo qe me nervoz e vdekme


Postuar nga shelgu datė 04 Tetor 2011 - 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ajo tjetra do qe ideale sdo qe me nervoz e vdekmeCa e lidhin edhe me vdekjen motra, "petit morte".

Piktor mos lexo ketu ti oj. Motra me vllane llafosen gjera familjare.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Tetor 2011 - 21:01:

Po lexoj ca muhabete familjare te embla ne fund.


Postuar nga Piktor datė 04 Tetor 2011 - 21:02:

Po lexoj nga temat e tjera.


Postuar nga AngelDevil datė 04 Tetor 2011 - 21:03:

Ja themi dhe Piktorit i yni eshte dhe ai jo i botes


Postuar nga Piktor datė 04 Tetor 2011 - 21:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Ca e lidhin edhe me vdekjen motra, "petit morte".

Piktor mos lexo ketu ti oj. Motra me vllane llafosen gjera familjare.

Oj vertet nga vjen kjo fjala ngordh se ate tjetren e di une


Postuar nga shelgu datė 04 Tetor 2011 - 21:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Oj vertet nga vjen kjo fjala ngordh se ate tjetren e di une


Ore vertet nuk me ngjet si pellazgjisht edhe mua.


Postuar nga AngelDevil datė 04 Tetor 2011 - 21:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Ore vertet nuk me ngjet si pellazgjisht edhe mua.nga fshati i gjyshit tim thone dhe iku ky *ordhi

ca dmth ordhi vllai?


Postuar nga al74 datė 04 Tetor 2011 - 22:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Mos ke ndermend dicka tjeter me te hajrit AD motreti ke i hak i dru shpines po nuk ka kush ta jep


Postuar nga Piktor datė 06 Tetor 2011 - 21:48:

Po shoh nje film tek italia 1. Interesant sepse per keto lloje filmash jane nr 1 ne bote. Kurse fiktionet e te tjerat jane skandal fare.


Postuar nga AngelDevil datė 06 Tetor 2011 - 22:02:

Po shtri me pjaster nervat kacurrel


Postuar nga Piktor datė 10 Tetor 2011 - 22:09:

Asgje.


Postuar nga Piktor datė 12 Tetor 2011 - 22:22:

Sapo plotesova Censusin 2011 online.
Gje e bukur kjo online.
Ne fund te jepnin edhe ricevuten e po te doje e ruaje ne format pdf.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Tetor 2011 - 21:23:

U desh te vinin komshijte e rinj ne apartamentin siper qe te kujtoja c'do te thote te te ecin "mbi koke".
Pervec kesaj, femija 1 vjecar (keshtu me duket) nuk le nate pa qare deri ne oret e vona.. qare thashe? Klithur, cjerre, ngjirur! Keshtu qajne te gjithe femijet? Jo, s'besoj.. Por ajo e qare mua me shkaterron, me keput shpirtin, me heq frymen! C'po bej tani-tani? Po vuaj! Jam bere per te qare hallin!


Postuar nga Eria datė 14 Tetor 2011 - 22:07:

Me zhgenjeu pergjigja qe mora, por kam frike te qaje, se mos eshte komshia ne forum edhe ankohet.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Tetor 2011 - 22:10:

-.-"


Postuar nga Eria datė 14 Tetor 2011 - 22:22:

Per 12 ore nuk gjejne dot nje pergjigje per te qene, por te kepusin krahet e shpresat, ende pa i krijuar ato....

C'te them jete e poshter!!! - Po qaj hallet me kalamaqte.


Postuar nga al74 datė 15 Tetor 2011 - 18:48:

forst, speck,gurken e i cop djath .,bujrum Glak!


Postuar nga Eria datė 15 Tetor 2011 - 19:01:

Po mbaj veten mos t'i pervishem njeres se si shume po mi ngre nervat


Postuar nga Vizioner datė 16 Tetor 2011 - 08:06:

Miremengjesi, te gjithve ne Forum

Ju uroj nje dite me diell, sic eshte dhe ketu ke une.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Tetor 2011 - 08:17:

Re: Miremengjesi, te gjithve ne Forum

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Ju uroj nje dite me diell, sic eshte dhe ketu ke une.

Te shijojme ditet e fundit Vizioner.

Kafe po pi dhe une. Dhimbje koke qe ne mengjes, sa mire po e nis diten.


Postuar nga Vizioner datė 16 Tetor 2011 - 08:43:

Re: Re: Miremengjesi, te gjithve ne Forum

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Te shijojme ditet e fundit Vizioner.

Kafe po pi dhe une. Dhimbje koke qe ne mengjes, sa mire po e nis diten.Normal qe jane ditet e fundit por, po zgjasin shyqyr Zotit


Hm... pse te ka zene? Ke nejt pa gjume? Shume mendime?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 16 Tetor 2011 - 08:50:

Re: Re: Re: Miremengjesi, te gjithve ne Forum

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Hm... pse te ka zene? Ke nejt pa gjume? Shume mendime?


Vizioner dhimbje koke eshte.. po mos u shqeteso keshtu se me ben te shqetesohem keshtu


Postuar nga Vizioner datė 16 Tetor 2011 - 09:10:

Re: Re: Re: Re: Miremengjesi, te gjithve ne Forum

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Vizioner dhimbje koke eshte.. po mos u shqeteso keshtu se me ben te shqetesohem keshtuEpo....megjithate


Postuar nga Vizioner datė 22 Tetor 2011 - 07:39:

...me ne fund, fundjave!
Pak kohe te lire per te "shkundur" lodhjen e ketyre diteve.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 22 Tetor 2011 - 08:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...me ne fund, fundjave!
Pak kohe te lire per te "shkundur" lodhjen e ketyre diteve."Shkundje" te mbare Vizioner!

Po sforcohem.... te shijoj kete kafe te ftohte tashme.


Postuar nga Vizioner datė 22 Tetor 2011 - 08:34:

Citim:
Dulcis in Fundo


"Shkundje" te mbare Vizioner!flm


Citim:
Dulcis in Fundo

Po sforcohem.... te shijoj kete kafe te ftohte tashme.Hajde, se po te bej une nje Kafe te nxehte tani.


Postuar nga RAIMONDI datė 23 Tetor 2011 - 21:39:

Tani po shof ndeshjen Bologna -Lazio dhe ka nja 15 minuta qe eshte futur Lorik Cana me numer 27 ....
Po loz mire Cana--Po loz me autoritet....

By the way --Cana ka trupin me te mire aty nga futbollistet


Postuar nga SmoKer datė 23 Tetor 2011 - 22:18:

heading home ...


Postuar nga Vizioner datė 24 Tetor 2011 - 03:37:

...dhe java e Re filloji.
Fundjava na e "shkundi" disi lodhjen.


Tani shpejt nje Kafe dhe gati per te ikur ne sherbim te xhepit (Atdheut, do te thoshte RAIMONDI ).


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.