Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Eria datė 12 Nëntor 2011 - 16:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Eria mund t'mi vertetoje fjalet


I vertetoje fjalet.


Po bej sikur lexoj me nje sy nga pc


Postuar nga Vizioner datė 12 Nëntor 2011 - 17:07:

Citim:
Eria

I vertetoje fjalet.

Mendimin, mendimin ne ti, e kisha llafin


Postuar nga Vizioner datė 13 Nëntor 2011 - 07:17:
Mjesi, gjumashe

hm...sot kam fjet shume, deri ne 7 e 30


Kaffe per te gjithe. Urdheroni!
Kurse embelsinen per sot (si e diele)na e ben DolcePostuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Nëntor 2011 - 07:43:

Embelsire? T'i kepus ca petulla me sheqer (pa leng) e jemi ne rregull?

Gjesi..


Postuar nga Piktor datė 13 Nëntor 2011 - 07:50:

Miremengjesi Vizioner.
Pse 21?
Ti me tas te madh dhe ne po na qeras me filxhana te vegjel.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Nëntor 2011 - 07:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Miremengjesi Vizioner.
Pse 21?
Ti me tas te madh dhe ne po na qeras me filxhana te vegjel.


Ja Piktori si ato grate e keqija..


Postuar nga Katilesha datė 13 Nëntor 2011 - 09:55:

Lloqe me Erian dhe Dessertin


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Nëntor 2011 - 09:56:

Vaj me det..


Postuar nga Eria datė 13 Nëntor 2011 - 09:56:


Postuar nga Katilesha datė 13 Nëntor 2011 - 09:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Vaj me det..

Jo po thuaj ...


Postuar nga Eria datė 13 Nëntor 2011 - 10:00:

-.-''


Postuar nga lost_soul datė 14 Nëntor 2011 - 03:33:

Po shoh prank calls ke tubi..LoooL..
Kinezet me theks britanik, eshte gallate fare..


Postuar nga AngelDevil datė 14 Nëntor 2011 - 10:18:

Po i hedh 1 sy forumit dhe emaileve


Postuar nga bruni22 datė 14 Nëntor 2011 - 17:12:

Po ha i fije hurm ...


Postuar nga AngelDevil datė 14 Nëntor 2011 - 18:53:

po shof kyt gjon ..interesante

http://www.youtube.com/watch?v=oZgT1SRcrKE


Postuar nga fan fan tulipan datė 14 Nëntor 2011 - 19:01:

po shoh ate qe po sheh ad po s kuptoj gje se eshte anglisht


Postuar nga AngelDevil datė 14 Nëntor 2011 - 19:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha fan fan tulipan
po shoh ate qe po sheh ad po s kuptoj gje se eshte anglisht


me mire mos e shif se me trashi dhe mua


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Nëntor 2011 - 19:23:

Po pi birre..
(mos i thoni gje Vizionerit)


Postuar nga Vizioner datė 15 Nëntor 2011 - 07:51:

Mjesi Forumi.

Nuk e di se si eshte andej ku jetoni ju por, ketu erdhi dimri tamam...vetem Bora mungon.
Mire se erdhi pra. Me "kembe" te mbare


...Tani Kafe. Fjeta pak me gjate sot mqse filloj ne dreke sot.


Citim:
Dulcis in Fundo
Po pi birre..
(mos i thoni gje Vizionerit)Te befte mire Dulcis. Gjak e dhjame


Postuar nga Eria datė 15 Nëntor 2011 - 09:07:

Po mendoj te marre ne telefon te genjej qe nuk vij dot apo te shkoj


Postuar nga Katilesha datė 15 Nëntor 2011 - 11:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po mendoj te marre ne telefon te genjej qe nuk vij dot apo te shkojGenjeshtare.

- Po rri e mendoj me veten ca me hahet, qe te bej porosine.


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2011 - 17:23:

Cfare po beni tani,tani?!

...Sa po futa ne furre te piqet, Lasagne Bolognese.
p.s. jam ne teme?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 21 Nëntor 2011 - 17:37:

Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...Sa po futa ne furre te piqet, Lasagne Bolognese.
p.s. jam ne teme?Je! Vetem do i hash?


Po degjoj Simply Red per hesapin tim.


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2011 - 18:27:

Re: Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Dulcis in Fundo


Je! Vetem do i hash?

Une vetem jam dhe si rrjedhoje vetem do i haje.

Se po te them ty "Bujrem" do vijsh ti?

Po e provoj nje here; Bujrem (me gjithe zemer) Dulcis
p.s. Sa po i nxorra nga furra.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 21 Nëntor 2011 - 19:00:

Re: Re: Re: Cfare po beni tani,tani?!

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Po e provoj nje here; Bujrem (me gjithe zemer) DulcisFaleminderit me gjithe zemer, por do jete per ndonje here tjeter ndoshta.. Pyeta sepse lasagna behet ne tepsi, e tepsia zakonisht eshte e madhe..

Asgje s'po bej, po shoh tv.


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2011 - 19:32:

Cfare po beni tani,tani?!

...Ooohhh cmu fry barku

Po iki te tres Lasagne-n ne gjume

Naten e mire te gjithve dhe pafshi endrra te bukura (bukurite qe iu do zemra).


Postuar nga Eria datė 21 Nëntor 2011 - 21:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Faleminderit me gjithe zemer, por do jete per ndonje here tjeter ndoshta.. Pyeta sepse lasagna behet ne tepsi, e tepsia zakonisht eshte e madhe..

Asgje s'po bej, po shoh tv.
Ke akoma Lasagna ti?

Ne fakt me ka marre uria, po them eshte vone s'duhet te ha
Po i marre mendjen vetes me muzike


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Nëntor 2011 - 15:04:

Po shof ne tv Paraden tek Macy......... Njelloj si paradat e Enverit --Megjithse Enveri i bente me bukur


----Ou Tani po kendon ne Parade kengetarja Avril Levigne -- qe thote ...I wish you were here .,....edhe une ashtu them ,jo per gje por se jam ne krevat ......


Postuar nga Ana1 datė 26 Nëntor 2011 - 03:00:

me mire qe s`ke vajtur fare Raimondi, shume rremuje, saqe harrova se per cfare kisha vajtur! Ne oren 4 te mengjesit jemi mbledhur shtepi, aq trafik rruget.

Mire e kalove Festen e Falenderimeve?!


Postuar nga RAIMONDI datė 26 Nëntor 2011 - 04:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
me mire qe s`ke vajtur fare Raimondi, shume rremuje, saqe harrova se per cfare kisha vajtur! Ne oren 4 te mengjesit jemi mbledhur shtepi, aq trafik rruget.

Mire e kalove Festen e Falenderimeve?!E kalova so-so..
Po ti si ja kalove me festen ?--Hengre dollme ?
Se une hengra dollme, me kaposh Deti dhe ishte e shijeshme shume --Pothuaj njelloj si dollma qe bejme ne Shqiperi ,se na ipregatiti nje shqiptare


--Keta ketu Dollmes i thone Stuffing,dhe keta i hedhin 100 gjera --Po kur i hedh shume gjera te ndryshme ,ja ndryshon shijen dollmes --Ajo s'eshte me dollme

--Pse ti ishe atje tekMacy ?---E di pse doja te veja ,se mund te fotografoja ata kengetaret qe kendondin atje
,por ne te njejten kohe beja edhe ndonje pazar me cmime te uleta---

Se kur vajta une cmimet u ngriten prape---Bleva nje xhakete ,por do vete prape neser se mos blej ndopnje kemishe


Postuar nga AngelDevil datė 26 Nëntor 2011 - 17:07:

po vras kohen me budalliqe


Postuar nga RAIMONDI datė 27 Nëntor 2011 - 04:43:

Tani sa erdha ne apartamentin tim dhe hapa tv ne nje stacion kot me numer 247
---------Kur c'te shof?--

--Filmi qe me pelqen mua :_Pretty Woman_

Para se te vija ketu ne USA kisha vendos ne makinen time ,tek Pasqyra e pasagjerit
nje foto te vogel te Julia Robert dhe Ricard Gere ---Eshte nje foto ku ajo e ka kapur nga gravata hahahahaahahaha -

-Me qeshet se une mbaja gravate atehere - dhe ajo exi im atehere me kapte nganjehere dhe ma fuste me dacke surratit hahahahahahaha --Porse gravatat i kisha fine, se i kisha dhe i kam dobesi..

Pra po shof kete film qe eshte shume i bukur --Me pelqen Julia Roberts se vishet shume me shije tek ky film....


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 07:54:

Mjesi forumista

Duke pire Kaffee e bere llogarite.

Kush ka t`thyje nje 500,- eursh?


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2011 - 08:40:

Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Duke pire Kaffee e bere llogarite.

Kush ka t`thyje nje 500,- eursh?
Vizionero po mbojn syte apo ca? prit t'hap portofolin prej lecke te shof sa monedha kam


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 08:44:

Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha ceciliaVizionero po mbojn syte apo ca? prit t'hap portofolin prej lecke te shof sa monedha kamMjesi Cecilia

Car thote portofoli?


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2011 - 08:49:

Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Mjesi Cecilia

Car thote portofoli?Hic deri tani vetem nga ato te kuqet kam gjet

Pertoke vizionero pertoke ishalla po me bie llotaria se pa pare & pa shkolle siē jam une s'me shef njeri


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 08:58:

Re: Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Hic deri tani vetem nga ato te kuqet kam gjet

Pertoke vizionero pertoke ishalla po me bie llotaria se pa pare & pa shkolle siē jam une s'me shef njerincncncncnc, ti je Flori vete, cte duhen shkolla dhe monedhat

Lum ai qe te sheh


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2011 - 09:03:

Re: Re: Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


ncncncncnc, ti je Flori vete, cte duhen shkolla dhe monedhat

Lum ai qe te shehFaleminderit vizioner. Ah, sa meson njeriu ne jete thuaj. Te uroj gjithe te mirat!


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 09:06:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
cecilia


Te uroj gjithe te mirat!Po iken? Kaq e patem bashke-bisedimin

...dhe une ty te uroj, me te mirat.


Postuar nga cecilia datė 27 Nëntor 2011 - 09:09:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Po iken? Kaq e patem bashke-bisedimin

...dhe une ty te uroj, me te mirat.Ketej verdall jam vizionero


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 09:14:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mjesi forumista

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Ketej verdall jam vizionero


Keshtu, keshtu muhabeti.

Sapo bera Kafen e dyte. Te shijojme pushimin sot.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2011 - 09:28:

ndryshe nga vizio po pi kafen e 1


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2011 - 09:40:

Citim:
AngelDevil
ndryshe nga vizio po pi kafen e 1Mjesi

Te dyten e ke nga une.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2011 - 09:54:

rrofsh vizio,e pi mas dreke te 2en


Postuar nga moonlight datė 27 Nëntor 2011 - 18:10:

Po pi nje gote vere te zeze, e po me shijon ne max.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Nëntor 2011 - 18:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
ceshte ky kasper i frikshem lool


Postuar nga Vizioner datė 28 Nëntor 2011 - 03:45:

Mjesi...


Postuar nga moonlight datė 28 Nëntor 2011 - 14:34:

duke degjuar kete...

Avril Lavigne - Wish You Were Here


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2011 - 14:36:

Po pi kafen e po msoj , si saher mo.

ahhh se harrova , edhe po kacafytem pak .


Postuar nga moonlight datė 28 Nëntor 2011 - 16:04:

Po bej sikur shof "Desperate Housewife"


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.