Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Eria datė 28 Nëntor 2011 - 18:00:

Po lexoj ketej verdalle dhe po vras mendjen pse nuk merr njeri masa.


Postuar nga bruni22 datė 28 Nëntor 2011 - 18:47:

Po shikoj "tempesta d'amore"


Postuar nga Eria datė 28 Nëntor 2011 - 19:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22
Po shikoj "tempesta d'amore"


Po shoh Sturm der Liebe


Postuar nga Vizioner datė 28 Nëntor 2011 - 19:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Po shoh Sturm der LiebePse me Eria, ene ti shef ksoj gjanash?

Po Verbotene Liebe e pe?


Postuar nga bruni22 datė 28 Nëntor 2011 - 19:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Po shoh Sturm der Liebe
Ca me z'geedhihesh? te thash qe nuk dua ta marin vesh te tjeret qe po e shikojm bashk oj kjoPostuar nga Eria datė 28 Nëntor 2011 - 19:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Pse me Eria, ene ti shef ksoj gjanash?

Po Verbotene Liebe e pe?Jo mo jo, e thashe per shaka.
Se origjinali eshte Sturm der Liebe dhe ne italisht e kane Tempesta d' amore


Postuar nga Eria datė 28 Nëntor 2011 - 19:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha bruni22Ca me z'geedhihesh? te thash qe nuk dua ta marin vesh te tjeret qe po e shikojm bashk oj kjo


Sorry


Postuar nga amor alucius datė 29 Nëntor 2011 - 22:45:

Po pi!


Postuar nga RAIMONDI datė 30 Nëntor 2011 - 00:29:

Ca po pi ?--


Postuar nga AngelDevil datė 30 Nëntor 2011 - 06:46:

ky dushi i mengjesit me shume te ve ne gjume se te zgjon,po behem gati per pune me 1 sy nga toplapi


Postuar nga lule datė 30 Nëntor 2011 - 18:06:

Sa erdha shpi , uh ēa lodhje , nje dush tashi , e miza mos mbej vuu

Megjithate , dita kaloi perkryer sa saher.


Postuar nga BIONDIA datė 30 Nëntor 2011 - 19:37:

Po haj nje hurme farzeze po sa e embel qeka


Postuar nga Ana1 datė 01 Dhjetor 2011 - 04:15:

mu mbyllen syte per gjume, naten e mire njerez!


Postuar nga lule datė 01 Dhjetor 2011 - 08:33:

Mjesiiiii & bye.

Tu ik per shkolle jam , kalofshit bukur ne vazhdim .


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 09:35:

Re: Mjesiiiii & bye.

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
Tu ik per shkolle jam , kalofshit bukur ne vazhdim .


Nuk ka cte duhet shkolla beji yzmet burrit ate bej ti


Postuar nga lule datė 01 Dhjetor 2011 - 16:01:

Re: Re: Mjesiiiii & bye.

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Nuk ka cte duhet shkolla beji yzmet burrit ate bej tiē'do gjo kohen e vet ri

Ja p.sh me te jam tashi , duke i bo yzmetin

Ti ē'po beje???


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 16:02:

Re: Re: Re: Mjesiiiii & bye.

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


ē'do gjo kohen e vet ri

Ja p.sh me te jam tashi , duke i bo yzmetin

Ti ē'po beje???kam gjithe diten ne zyre pervec 1 ore pushim dreke, u trasha

e paske larg mi ne skype po ja bo yzmetin lool


Postuar nga lule datė 01 Dhjetor 2011 - 16:11:

Jo ri,, po e kom zyrtar

Mbaruan festat atje , tani npuneeeeee ee dembela


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:12:

Po shoh Sarko-n. Ehh pika dhe ketij.


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:13:

po shof ket opinion te Fevziut.

Si ka mundesi qe kjo Inva Mula jeton me ket plakun 200 vjec qe ka harru me vdek... booh


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:16:

Kam menduar qe ky Pirro-ja ka pase ēike permbajtje por me keto daljet dhe intervistat qe ka dhene, ka filluar te me jape nje pershtypje ēunaku tekanjoz por te pagdhendur. Inva ndoshta ka bere mire qe i ka dhene duart; s'kalohet jeta me nje tyryfyl.


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:19:

Po shkoj me fjet... Ne tr sonte dolen te gjitha te nershme!!


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:21:

Haha. More, per ndershmerine e tyre i kishe pase 10 ne krevat, thjeshte duan i ēike stil. Shyqyr qe s'jam mashkull, natyrisht me kete qe di tani per femrat, se tragjedira do kisha bere.


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Kam menduar qe ky Pirro-ja ka pase ēike permbajtje por me keto daljet dhe intervistat qe ka dhene, ka filluar te me jape nje pershtypje ēunaku tekanjoz por te pagdhendur. Inva ndoshta ka bere mire qe i ka dhene duart; s'kalohet jeta me nje tyryfyl.


Pirro jo vetem tyryfyl po me duket pak dhe si bythpambuk, por se kuptoj ca i pelqen ketij duket si gjyshi vet ka miliona euro ne konto bankare por ci do ai te tremb ta shofesh jo me ta degjosh


Petter komshiu im eshte i lire mendoje dhe iher


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:23:

Jo vetem gjysh por me grua dhe pese qika. Ku i dihet?! Ndoshta ka inteligjence.


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:24:

Ne usa I dont have any prbl...Ne shqiperi.. Me u bo noi kompliment, tshofin sikur je noi fshatar I harruar, me u dergu nji pije, st thon as thanks ne distanc..i dont get these bitches lol


Thuaj komshiut, ne tr ka sex shop.. Tshkoj tblej I pal pranga, njo kamzhik.. Dy tre dildo te masave te nryshme.. Dhe ti bi bythes deri sa ti shkoj ambulanca ke shpija lol


Ti vet do ma lesh apo sdo ma lesh?


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Jo vetem gjysh por me grua dhe pese qika. Ku i dihet?! Ndoshta ka inteligjence.


Aha ket se dija

Po degjoj intervisten, gje e zakonshme mashkulli me duket...dmth 1 cope mish me 2 sy dhe me shume pare


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:26:

Une them t'ju fusesh nje kopje te green card-it nen cocktail dhe ca llafe te bukura te tipit:"jom n'hall per femen t'ndershme per gru".


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Ne usa I dont have any prbl...Ne shqiperi.. Me u bo noi kompliment, tshofin sikur je noi fshatar I harruar, me u dergu nji pije, st thon as thanks ne distanc..i dont get these bitches lol
Thuaju te ofroj $1000 me kalu naten me ty po sta futen me shkelm te koma 3te lool


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:28:

Ca greeni thu ti mi... Lali o amerikon... Ktu ste besojn se menojn se e kom ble fallco ke tregu cam


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:30:

Yeah right angel... With $1000 I can fuck argita berisha tonight lol...


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Yeah right angel... With $1000 I can fuck argita berisha tonight lol...

dream on ... as pastrusja e sheratonit ste afrohet


Postuar nga amor alucius datė 01 Dhjetor 2011 - 21:35:

Bobo!! C'thenie!!


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:35:

Jo mi jo se skom ngel aq keq .. Se po tjet aq keq puna atu ke blloku o nji spa italiane qe bojn masazh.. Per $30/hr they strech my penis as a brum byreku lolP.s. Sorry per me siper.. I meant fxuk lol


Postuar nga AngelDevil datė 01 Dhjetor 2011 - 21:37:

Po ti ku e di apo paske shku dhe here te tjera me bo brume byreku


Postuar nga Petter datė 01 Dhjetor 2011 - 21:41:

Isha iher per me bo masazh serioz... But those girls abused me


Postuar nga amor alucius datė 02 Dhjetor 2011 - 15:30:

Po shoh nje dhurate qe i kam blere atij timit por po fillon te mos me mbushe sy!


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Dhjetor 2011 - 16:04:

just fucking around


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 16:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
just fucking around


sa qenke lodh


Postuar nga RIP Gibbs datė 02 Dhjetor 2011 - 16:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


sa qenke lodh

vdiqa


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 16:36:

une tani sa mbylla punen, do shkoj te haj 3 vaktet bashke se po vdes gjithe diten zorret demonstrate hahaha


Postuar nga BIONDIA datė 02 Dhjetor 2011 - 16:55:

Sa u zgjova nga gjumi


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 19:00:

Sehir.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 19:59:

Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

po e 2 kush eshte?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 20:13:

Hahah... Einxh.. he tani mos me zhgenje!


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Hahah... Einxh.. he tani mos me zhgenje!


2. dhe te mbash gojen mbyll dhe kur di

he e gjeta


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 20:19:

Deri diku..

Ca po sheh ti Einxhi?


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Deri diku..

Ca po sheh ti Einxhi?po merrem me 1 budallik te punes ne laptop, dhe po degjoj keto laraskat pa bisht sesi po cirren ke TCH lol

ti sehir akoma?


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Deri diku..
te besh sikur skupto dhe kur kupto


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 20:23:

Duke u bere sehir laraskave te Topit dhe une!


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.