Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Duke u bere sehir laraskave te Topit dhe une!


hahaha e shef qe te pava me syrerat e mendjes


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 20:27:

E moj e, po te lumte ty qe isha onlajn se do i kisha pare dhe syrerat e tu une


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
E moj e, po te lumte ty qe isha onlajn se do i kisha pare dhe syrerat e tu une


kam cik strabizem me raste lool


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 02 Dhjetor 2011 - 20:32:Tani po shoh profilin e hundes se Gentit.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Dhjetor 2011 - 20:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo


Tani po shoh profilin e hundes se Gentit.


ket Gledin e njof ktu e 10 vjet para ka pas ndenj me ca cuna qe benin muzike live diku te pallatet agimi & shallvaret luanin hard rock dhe heavy metal ky i binte baterise qe thu ti dhe kendonte nojhere


Postuar nga shelgu datė 03 Dhjetor 2011 - 00:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

po e 2 kush eshte?


Gruas rrefeji vetem qe nga mesi e poshte.

Per kete e kishe me motra?


Postuar nga AngelDevil datė 03 Dhjetor 2011 - 14:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Gruas rrefeji vetem qe nga mesi e poshte.

Per kete e kishe me motra?sikur eshte per burrin mo vllai


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 14:34:

Nji tash jam ne krevat tuj shique tv ,por duhet me u cue ......


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 14:54:

Tani jam tuj vesh .....Poturret Hugo boss, te zeza me rrip te trashe qe lexon Hugo Boss ,ok ?


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 14:57:

Tani po vvesh kanatjeren --eshte kanatjere ..Vari karet ,marke Vlore


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 14:58:

....Po vesh nje tshirt me menge te shkurtera .,.Polo ,e barhe bore si bythe e Fajtorit


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:01:

...Tani po vesh Corapet , --Ralph Lauren ,blue te erreta me pikla te rralla bardhe e te kuqe ......


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:03:

Tani po vesh kemishe Hugo Boss --Ngjyra dicka midis te bardhes dhe manushaqes se lehte fare......


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:06:

......Tani Gravata-Donald Trump ...Pikla Kuq e zi dhe e bardhe.......


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:12:

Jammjeshter ne lihje grvate---Une ,Sala dhe Nano e lidhim gravaten great- te tjeret nuk dijne .lol

....Tani pantallanot -- Blue e erret --jo ndonje marke kushedi ,por rine mire.


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:14:

..Po rregulloj pistoeleten ..


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:18:

Po vesh nje bluze te trashe tip deveje Armani - seeshteftohte jashte
sic me thane shoket e Birose ne tv

-eshte bluze e shkelqyer--Ngjyre gri me jake me zinxhir qe fillon nga perpara mbi gjoks dhe mbaron anash .....


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:25:

..po vesh kepucet--Italiane Ngjyre kafe pakez e erret por edhe e ndezur


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:27:

Po vesh xhaketinon 3-cerekshe --e Zeze , qe me rri perfekt


Postuar nga RAIMONDI datė 03 Dhjetor 2011 - 15:29:

..Pak kolonje ..Terra 'Hermes---dhe po dal........

Hjade shifemi !


p.s. kush ma takon Amoren ta puthi njehere ne bithe per mua


Postuar nga Vizioner datė 03 Dhjetor 2011 - 17:08:

Po thyje e haje Arra.

Hm..kam mbi nje muaj qe sa vij nga puna, haje cdo darke mbi gjys kile Arra.


Postuar nga AngelDevil datė 03 Dhjetor 2011 - 17:22:

Po haj 1 tas me nrosh


Postuar nga AngelDevil datė 03 Dhjetor 2011 - 17:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Po thyje e haje Arra.

Hm..kam mbi nje muaj qe sa vij nga puna, haje cdo darke mbi gjys kile Arra.
po pastaj tund kembanat lool


Postuar nga Vizioner datė 03 Dhjetor 2011 - 17:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Po haj 1 tas me nrosh


Du ne une.
Hudhe nje ketej, po e pate bere vete


Postuar nga Vizioner datė 03 Dhjetor 2011 - 17:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevilpo pastaj tund kembanat lool

Pse, ashtu eshte kur ha Arra?


Postuar nga bruni22 datė 03 Dhjetor 2011 - 17:58:

shtrir x 8 pal qejfe e po degjoj muzik (greek list)

tani kte
Καταστρέφει τη ζωή μου - Βασίλης Καρράς


Postuar nga amor alucius datė 05 Dhjetor 2011 - 19:14:

Po ha, po lexoj, po degjoj muzike, ... .


Postuar nga Mon Cherry datė 05 Dhjetor 2011 - 19:18:

po pres dike een kaloj kohen ktu forum


Postuar nga Vizioner datė 06 Dhjetor 2011 - 08:49:

Po pije kafen e dyte dhe po pjek ca Panine (Brötchen) ne furre.


Postuar nga Eria datė 06 Dhjetor 2011 - 11:06:

Po qeroj nje madarine...cfare paskam qene i mbarova


Postuar nga Vizioner datė 06 Dhjetor 2011 - 20:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po qeroj nje madarine...cfare paskam qene i mbarova
Paskemi pas diten e mandarinave sot.
Une, aty ku marr Autobusin-Turnin kam nje dyqan REWE. Kisha dhe pak kohe dhe hyra te blej ndonje gje ta haja gjate punes kur shikoj ke dera dyqanit arkat stive me mandarina, 1.99,- tre kile. Marr nje arke me mendimin qe te haja ndonje kokerr gjate punes dhe te tjerat ti bija ne shpi. Aha... hec une duke mbajt timonin me berryla e qero Mandarina gjithe rruges, kur mbaroji puna ne oren 20 kishte mabru ne arka
E hanga darken per sot, mandarina


Postuar nga Vizioner datė 06 Dhjetor 2011 - 22:38:

...po e ndez dhe nje e pastaj ne gjume.


Postuar nga RAIMONDI datė 07 Dhjetor 2011 - 04:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...po e ndez dhe nje e pastaj ne gjume.


Une dije piva nje cigare per here te pare pas 10 vjetesh

--Kot e piva . Hajde thashe, ta ndez nje here nje cigare
Ishte cigare -MORE-


Postuar nga Vizioner datė 07 Dhjetor 2011 - 08:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI


Une dije piva nje cigare per here te pare pas 10 vjetesh

--Kot e piva . Hajde thashe, ta ndez nje here nje cigare
Ishte cigare -MORE-Ka dy arsye kur, ai qe se pi e ndez nje cigare:
-Nga ndonje gezim-perjetim kenaqesie e momentit
-Nga ndonje merzitje

Uroj per ty te jete e para


Hm...une ne pune, kur jam ne linje, mezi pres te vij ke stacioni i fundit ku zakonisht kam rreth -4 min. "pushim" qe ta shfrytezoj per ta ndez nje por, kur kam vonese +4 min. s'mundem dhe pastaj zgjat nja dy ore pa pire...Tani, Kaffee e cigare


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2011 - 08:56:

Po pi nje kafe qe po me shijon sikur te mos e kisha bere me duart e mia


Postuar nga Eria datė 07 Dhjetor 2011 - 09:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner


Hm...une ne pune, kur jam ne linje, mezi pres te vij ke stacioni i fundit ku zakonisht kam rreth -4 min. "pushim" qe ta shfrytezoj per ta ndez nje por, kur kam vonese +4 min. s'mundem dhe pastaj zgjat nja dy ore pa pire...Tani, Kaffee e cigare
Teoria ime qenka e sakte
Gjithmone kam vene baste qe duhanpiresit jane ata qe shkojne fiks ne stacion, ndoshta me para se do pijne cigaren e radhes.Momentalisht po behem gati per pune...


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2011 - 09:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner

Hm...une ne pune, kur jam ne linje, mezi pres te vij ke stacioni i fundit ku zakonisht kam rreth -4 min. "pushim" qe ta shfrytezoj per ta ndez nje por, kur kam vonese +4 min. s'mundem dhe pastaj zgjat nja dy ore pa pire


Nje rast i mire per te hequr dore prej duhanit do thoja une..


Postuar nga Eria datė 07 Dhjetor 2011 - 09:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo

Nje rast i mire per te hequr dore prej duhanit do thoja une..
NCuq, ncuq se nuk vijne me fiks ne stacion


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 07 Dhjetor 2011 - 09:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaNCuq, ncuq se nuk vijne me fiks ne stacion


Nah.. nje si Vizioner mendoj une do vinte ne siklet edhe oren me te perpikte


Postuar nga minor threat datė 07 Dhjetor 2011 - 12:08:

ska gje me t'lehte se me e len cigaren. un e kam len me mijera here

gjeja me e bukur kur e le cigaren...esht se mund ta pish 1...meqe e ke len ke parasysh...se sje me addicted...kshq pasi e le cigaren mund tpish cigare pa problem


Postuar nga bruni22 datė 07 Dhjetor 2011 - 12:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha minor threat
ska gje me t'lehte se me e len cigaren. un e kam len me mijera here
Ta kish then nje tjeter. Hajde de ...di daci ca esht uthulla??


Postuar nga minor threat datė 07 Dhjetor 2011 - 13:52:

ca thu o tqifsha interin ca thu


Postuar nga AngelDevil datė 07 Dhjetor 2011 - 14:00:

po mbaj gishtin ne akull e kapa me deren


Postuar nga bruni22 datė 07 Dhjetor 2011 - 14:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
po mbaj gishtin ne akull e kapa me derenPostuar nga AngelDevil datė 07 Dhjetor 2011 - 14:10:

dhe me e bukura kisha hallin e thoit jo te kockes lool


Postuar nga bruni22 datė 07 Dhjetor 2011 - 14:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha minor threat
ca thu o tqifsha interin ca thu


Aaaa roccooo!


Peperina Shiko ku e paske hallin Me kujtove njeren kujdes thoin se kushton 20€ 1 ahhh Po ti pse nuk ma the me par!? Nemi ktu pse s'thua ti se u bera me lek tani un!

Sa x temen tani ne "zyr" Po plotesoj ca documenta personale ...


Postuar nga minor threat datė 07 Dhjetor 2011 - 14:21:

ai nagatomo mpelqen xhanem


Postuar nga Vizioner datė 08 Dhjetor 2011 - 07:55:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha EriaTeoria ime qenka e sakte
Gjithmone kam vene baste qe duhanpiresit jane ata qe shkojne fiks ne stacion, ndoshta me para se do pijne cigaren e radhes.Es stimmt


Postuar nga Dj Jazzman datė 08 Dhjetor 2011 - 09:54:

sapo marova se beri pemen...sa bukur ka dal...


Postuar nga AngelDevil datė 08 Dhjetor 2011 - 10:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dj Jazzman
sapo marova se beri pemen...sa bukur ka dal...


ca ngjyre i zgjodhe topat?


  Gjithsej 39 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.