Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga back4ever datė 23 Nëntor 2007 - 03:34:

Re: Sali Berisha, ish Komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise!

Citim:
Po citoj ato qė tha Une jam...!!!
Sali Berisha,
Kam ikur nga Shqiperia qysh ne vitin 1990, me Ambasadat, dhe 17 vjet ne Gjermani me kane bere me te zgjuar se sa nje "Politikan" shqiptare qe sistemin Kapitalist e njeh vetem me te ndigjuar! LE TEVJE TA JETOJE NJE HERE, SIC E JETOVA-JETOJ UNE DHE SHUME E SHUME SHQIPTARE TE TJERE!!!
... Dhe AI, Komunisti-Injoranti i ndyre Sali, tallet me Fatin e nje Populli...!
TURP !
.............. ................... ........

Kush deshiron hajde te diskutoje, pooooor e mira do jete te dikutojne ato qe s'jane ne ndonje Parti, se ato qe i perkasin ndonje Partije shqiptare, jane te Infektuar dhe me to nuk mund te diskutohet parimisht...!!!

Pershendetje te gjitheve....Ta fus un me nje vit,kam ikur ne 1989 dhe per 15 vjet jetoj ne vendin me demokrat ne bote USA,3 vitet e tjera ne EVROPE :p

sa per saliun (e shkruaj me germa te vogla se nuk e meriton ndryshe) kam shum per te thene po spo zgjatem ketu,ai eshte vertet virusi-kanceri SIDA-HIVja e shqiperis,shqiperija ka nevoj per politikan te rinj qe smendojn per interesa personale dhe te familjes se tyre po mendojn per interesat e gjith shqiptareve kudo qe jane,nuk ka nevoj per politikan qe deri dije kan vrar kundershtaret pse kan qen me te zotet osi i kan detyruar te len shqiperin me force(si rasti i ED Selamit)dhe shume te tjere,iken se e dinin fundin e tyre dhe te familjes,sala eshte ai qe ndihmoj serbet ne luften kundra kosovarve dhe su gjykua per kete krim qe dihet nga te gjith se ku shkonte nafta shqiptare,he he he e di qe do fillojn bakterjet dhe jashteqitjet ta ngrejn koken dhe te me quajn komunist apo ku ta dij un po fatkeqesisht skam pasur njeri ne familje komunist dhe po te kisha do ta kisha per nder se nuk do ti mohoja kurr,shendet nga USA dhe KLM.sa per parti nuk i perkas asnjeres po jam DEMOKRAT dhe me pelqen demokracija e vertet (qe ne shqiperi as qe behet fjal te ekzistoj)..


  Gjithsej 404 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.