Forumi Horizont Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 575 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11826)


Postuar nga Eria datė 11 Qershor 2006 - 16:15:

Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Per te bere nje statistike te vogel,te marrim vesh se cili rreth ka maxhorancen ne forum.
Nga vini ju?

Une nga Fieri.Per ata qe zgjedhin opsionin e fundit mund te shkruajne edhe pergjigjen se nga vine.


Postuar nga devolliu datė 11 Qershor 2006 - 17:01:

hmmm

moj cupke, po devollin bre ku e ke, tashi e dime qe eshte reth i vocke po atje ta kishe vene te pakten nejse nejse un nga devolli jam


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Qershor 2006 - 17:08:

Durrsake me D te madhe


Postuar nga Admirali datė 11 Qershor 2006 - 17:34:

...

Eriosa, po Cezmen e Ferres nga e cove ti, apo na harrove ne te tjereve :


DURRESI normalisht dhe une (CF eshte lagjet 7-8 ne Durres, emri eshte se ka pasur nje pus me uje prane nje ferre dikur, tani eshte ndertuar nje pallat aty ne kohen e xhaxhit)


Postuar nga buzeqeshja datė 11 Qershor 2006 - 18:09:

Un vij nga shkoderlocja ime e dashur:p :p :p


Postuar nga myzeqari datė 11 Qershor 2006 - 18:12:

Re: hmmm

Citim:
Po citoj ato qė tha devolliu
moj cupke, po devollin bre ku e ke, tashi e dime qe eshte reth i vocke po atje ta kishe vene te pakten nejse nejse un nga devolli jam


Epo Devolli hyn ke Fieri . degjo mua ti ka dale mode e ere
Para Fieri:p


Postuar nga Enya datė 11 Qershor 2006 - 22:51:

Arrow

Shkodra.


Postuar nga sUgA__tIlOnCe datė 12 Qershor 2006 - 01:28:

tironce puro nga ato tironcat para 90-ave :p


Postuar nga Amici di Nessuno datė 12 Qershor 2006 - 13:19:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali
Eriosa, po Cezmen e Ferres nga e cove ti, apo na harrove ne te tjereve :


DURRESI normalisht dhe une (CF eshte lagjet 7-8 ne Durres, emri eshte se ka pasur nje pus me uje prane nje ferre dikur, tani eshte ndertuar nje pallat aty ne kohen e xhaxhit)



Komshiu Lyfit qeke ti o?


Postuar nga Lela_Dr datė 12 Qershor 2006 - 13:40:

hahaha sa e forte, 3 veta qe kane votuar per durresin jane nga Cezma e ferres.


Postuar nga Admirali datė 12 Qershor 2006 - 14:02:

Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha juve


Komshiu Lyfit qeke ti o?



Kush o ky Lufi mer jahu, se une nuk jam vendali i Cezmes se Ferres , i ardhur jam atje, qe nga qershor 1992 . Preardhjen e kam nga Lagja e Re


Postuar nga iliada datė 12 Qershor 2006 - 18:10:

Wink Re: Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali


Kush o ky Lufi mer jahu, se une nuk jam vendali i Cezmes se Ferres , i ardhur jam atje, qe nga qershor 1992 . Preardhjen e kam nga Lagja e Re



Nuk ka durrsak qe nga 92 te kete ikur nga lagjia e re e te jete vendosur ne CF(cezmja e ferres).Durrsake jemi ne qe e kemi bo vendin grope me shekuj.


Postuar nga Lela_Dr datė 12 Qershor 2006 - 18:26:

Re: Re: Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha iliada


Nuk ka durrsak qe nga 92 te kete ikur nga lagjia e re e te jete vendosur ne CF(cezmja e ferres).Durrsake jemi ne qe e kemi bo vendin grope me shekuj.



hahhaha une e kam shpine qe prej 40 aty ke shkolla Eftali Koci (ish Kristaq Boshnjaku),
Kshuqe ti Admiralo nuk qeke Durrsak.


Postuar nga diabolic datė 12 Qershor 2006 - 18:45:

Ca bahet mer bab vetem une qekam elbasanlli ktu . Na mbyten durrsaket per zotin , mire ne shqiperi po edhe ktu ne padova ngado qe te ikesh jane durrsak , trecerekun e kam shoqnin time po nejse. Forumista si ju durrsi ka plot :p :p :p :p :p Do na dali noi elbasanlli tjeter ktu se na u thane syte ...


Postuar nga Lela_Dr datė 12 Qershor 2006 - 19:28:

Diabolik me duket se s'ke shume shoqni ne gjere nga Elbasani ketu.


W Durresi.


Postuar nga buzeqeshja datė 12 Qershor 2006 - 19:56:

Ouuuu po ku jane shkodranet mor kisha pershtypjen se ishim me shume hajdeni nje her e tregonje veten se po na e merr kupen durresi


Postuar nga Admirali datė 12 Qershor 2006 - 20:46:

...

Citim:
Po citoj ato qė tha iliada


Nuk ka durrsak qe nga 92 te kete ikur nga lagjia e re e te jete vendosur ne CF(cezmja e ferres).Durrsake jemi ne qe e kemi bo vendin grope me shekuj.




Varet se ke njeh ti nga Lagja e Re, dhe nese me njeh dhe mua ose jo.


-----------------------------------------------------------------

Lela, une e di qe ti e ke shtepine qe prej 40 tek perkarshi Kristaqit (sot Eftaliu) , por qe une jam durrsak, dhe durrsak puro kjo as nuk ka diskutime, dhe ti e din shume mire, mjafton te kujtosh mbiemrin tim


Postuar nga Nigo datė 12 Qershor 2006 - 22:19:

Forca Tirona se na mytėn Durrsakėt e Fjerakėt.


Postuar nga rehat datė 12 Qershor 2006 - 22:28:

Para Himara , dmth Fieri :p


Postuar nga Art datė 14 Qershor 2006 - 12:36:

Po bej levizje si shume

Nuk e di cilin vend ta them


Postuar nga Lela_Dr datė 14 Qershor 2006 - 13:02:

Deri tani Mbizoteron Durresi, Tirona, edhe Fieri


Postuar nga Pleshti datė 14 Qershor 2006 - 14:47:

ooooooooooooooooo shkodra po ku jeni mor...edhe thojne se shkodranet jane tane te papune e tane diten i ke ne internet...ku jeni praaaa

forca shkodra


Postuar nga Lela_Dr datė 14 Qershor 2006 - 14:49:

Akoma se kane pa temen Pleshti


Postuar nga diabolic datė 14 Qershor 2006 - 18:17:

Lela nuk bahet kshu per zotin , ketu vjen era tradhti :p Ti mesa shof une ke lajmeru te gjithe durrsaket ne menyre qe te jeni ju mazhorance ketu .Une kerkoj komisjonin bipartizan dhe zgjedhje te lira :p :p :p :p :p :p


Postuar nga buzeqeshja datė 14 Qershor 2006 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
ooooooooooooooooo shkodra po ku jeni mor...edhe thojne se shkodranet jane tane te papune e tane diten i ke ne internet...ku jeni praaaa

forca shkodra




E pleshto qe kur erdhe ti ne ket forum shkodranet bene bisht dhe iken s'hyjn me ne forum po ti sje dhe aq i tmerrshem sa ke namin mor burre.
hajde Shkodra tregoje veten kush je si gjithmone!!!


Postuar nga ksenia datė 15 Qershor 2006 - 11:09:

Ja sa te bej disa telefonata qe te dali Tirona ne vend te pare...
Ja kam marre doren manipulimeve


Postuar nga Eria datė 15 Qershor 2006 - 12:32:

Tirona dhe Fieri ne balotazh!!!
Hajde Fierakeeeeeeeee votoni duhet tia marrin fitoren Tiranes!!!!

Forca Fieriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!


Postuar nga Admirali datė 15 Qershor 2006 - 15:08:

...

Citim:
Po citoj ato qė tha Eriosa
Tirona dhe Fieri ne balotazh!!!
Hajde Fierakeeeeeeeee votoni duhet tia marrin fitoren Tiranes!!!!

Forca Fieriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!




Ti harron nje fakt, 2 nga adminet i ke durrsake, dhe si admine kemi ne dore te shtojme apo te heqim numrat tek sondazhet , prandaj permbahu


Postuar nga Pleshti datė 15 Qershor 2006 - 15:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja



E pleshto qe kur erdhe ti ne ket forum shkodranet bene bisht dhe iken s'hyjn me ne forum po ti sje dhe aq i tmerrshem sa ke namin mor burre.
hajde Shkodra tregoje veten kush je si gjithmone!!!



o po ti kenke e rrezikshme pse s'thu...mafie mafie

edhe ktu korrupsion hesapi aaaa...po tash telefonata po bajme tane mor...edhe ndoj lek edhe e japim per ndoj vote...po mandej ca bahet'???? a fitohet gja?


Postuar nga ~Enigme~ datė 15 Qershor 2006 - 16:58:

Vetem 3 anetare nga Korca ketu Sa puntore qe jemi !!!!


Postuar nga Eria datė 15 Qershor 2006 - 17:14:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali



Ti harron nje fakt, 2 nga adminet i ke durrsake, dhe si admine kemi ne dore te shtojme apo te heqim numrat tek sondazhet , prandaj permbahu



Epo nje admine e kemi fierake,dhe dy moderatoret e kesaj teme jane po fierake.Do me per Belulin!!!!!


Postuar nga vistanet datė 16 Qershor 2006 - 13:12:

lol

nga DURRSI lal


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 14:15:

Re: lol

Citim:
Po citoj ato qė tha vistanet
nga DURRSI lal


Ueeee kush paska ardhe ke forumi????

Jo thoni pastaj qe s'jemi grup ne Durrsaket ?????


Postuar nga buzeqeshja datė 16 Qershor 2006 - 14:19:

paska fillu korrupsione ktej eeee hajt mir vazhdoni se e keni zen me ne shkodranet se skemi askend ne pushtet ktu tek forumi eeeee nejse...Shkodres si gjithmone me hile ja bejn


Postuar nga Admirali datė 16 Qershor 2006 - 14:21:

...

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
paska fillu korrupsione ktej eeee hajt mir vazhdoni se e keni zen me ne shkodranet se skemi askend ne pushtet ktu tek forumi eeeee nejse...Shkodres si gjithmone me hile ja bejn



Shiko, kam nje propozim, behemi cift bashke ne te dy dhe del ene Shkodra e fitume me kete rast , si thua


Postuar nga buzeqeshja datė 16 Qershor 2006 - 14:26:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali



Shiko, kam nje propozim, behemi cift bashke ne te dy dhe del ene Shkodra e fitume me kete rast , si thua




hahahahahaahaha shum interesant ky propozimi yt po nuk esht mesuar shkodra me te futur ne fitojm me ndershmeri cdo gje dhe nuk e pranojm korrupsionin


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 14:36:

Kurse une po bej nje propozim tjeter, Po pranoji Pleshti me u bo cift me mu shkodra e kalon dhe Durresin


Postuar nga Pleshti datė 16 Qershor 2006 - 14:40:

Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore ...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 14:42:

Ja ky tjetri direkt ke leket.

S'ka leke ketu, flitet vetem per cifte pa kushte more vesh.

Po deshe mire, po s'deshe e mbajme ne vendin e pare.

Kalamjt sigurisht qe dalin Durrsake, se nena dihet kush eshte kurse baba hehehehe


Postuar nga buzeqeshja datė 16 Qershor 2006 - 14:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore lol :qeshje...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?




O plesht me vjen keq qe e shite shkodren per nje femer qe tani shpadhesh tradhetar i qytetit


Postuar nga Pleshti datė 16 Qershor 2006 - 14:44:

opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?


Postuar nga Iyua datė 16 Qershor 2006 - 14:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Nigo
Forca Tirona se na mytėn Durrsakėt e Fjerakėt.


Si qenka katandisur kjo liste na e paskan bere me hile me duket
Tirona qenka e fundit ne liste
Vertete na mbyten Durrsaket
Tirona duhej vene e para ne liste per mendimin tim
Forca Tirona!


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 16:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????


Postuar nga diabolic datė 16 Qershor 2006 - 18:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????



O lela po nga elbasani pranon kandidat ?:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p


Postuar nga Admirali datė 16 Qershor 2006 - 18:24:

Talking ...

Buzeqeshja, une nuk ja kam me te futme Shkodres , une i dua te miren Shkodres dhe shkodraneve ne vecanti .


---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj


Postuar nga diabolic datė 16 Qershor 2006 - 18:36:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali

---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj




Me demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Qershor 2006 - 19:16:

Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha diabolic



Me demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...



Ca don ti re????????????????

Jo jo as behet fjale fare per Elbasaaaaaaaaaaaaaaaanin. (neanche dall'anticamera del cervello)

Nuk e kaloj kufirin une jo, deri ne TR lejohet.

Shkodra ka perjashtim se jam rrit per disa kohe dhe ne shkoder dhe ja di adetet.

I qafsh hallin durrsit ti, me gjithe ate jodjo qe ka te pastron mushkerite.


Postuar nga myzeqari datė 16 Qershor 2006 - 20:22:

Re: lol

Citim:
Po citoj ato qė tha vistanet
nga DURRSI lal


Po re te besuam , dil ne shesh te burave dhe na thuaj kush je , mos ve adminin ta nxjeri me IP :p


Postuar nga buzeqeshja datė 16 Qershor 2006 - 20:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Pleshti
Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore ...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?



kam pershtypjen se femijet do ju dalin taljone


Postuar nga vistanet datė 16 Qershor 2006 - 20:52:

Re: Re: lol

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr


Ueeee kush paska ardhe ke forumi????

Jo thoni pastaj qe s'jemi grup ne Durrsaket ?????





po pra lal po pse ka shanse nenji nga kto ktu tia mari DURRSAKVE


  Gjithsej 12 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 575 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.