Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga GENTI_the_KING datė 19 Qershor 2006 - 19:04:

kjo skene , nuk eshte Shqiptare, ajo eshte , marre ne internet , dhe zerat jane greqisht.


Postuar nga ksenia datė 20 Qershor 2006 - 09:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha etniku78?
kjo skene , nuk eshte Shqiptare, ajo eshte , marre ne internet , dhe zerat jane greqisht.


Etnik!
Une kam pershtypjen qe shumica qe kane shkruar ne kete teme nuk e duan nje fakt te tille prandaj kerko te te fshihet mesazhi qe te vazhdojne ferkimet e barkut...


Postuar nga Zhylien Sorel datė 20 Qershor 2006 - 10:16:

Un lexova ne nje gazete se kjo eshte bere ne nje shkolle greke dhe disa gjimnazist nga permeti e kan marr qe andej dhe e kan sjelle ne tirane nga nje celular tek tjetri .

Ksenia te gjithe nuk duan nje fakt te tille,qe skena te tilla te ndodhin ne gjimnaze .Por eshte tjeter gje qe ta pranosh se egzistojne dhe tjeter gje te mos kete ndodhur pikerisht kjo video.Nuk mund te flas me siguri per kete vidio por kam qene vete ne gjimnaz (aq me teper te nje qyteti me konservator se Tirana) dhe gjera te ketij lloji edhe kane ndodhur fshehtas.
Sepsegjimnazi shqiptar ka ren shume poshte.

Respekte


Postuar nga ksenia datė 20 Qershor 2006 - 10:58:

U be kaq kohe qe shkruhen dhe hidhen akuza mbi shoqerine shqiptare, mbi gjimnazistet, nderkohe qe ne fillim te hapjes se temes eshte thene qe video eshte sjelle nga Greqia...
Gjimnazistet shqiptare nuk jane aspak me poshte se moshataret e tyre ne Perendim apo gjetke dhe aspak me poshte se ata bashkemoshatare qe kane emigruar jashte Shqiperise... Kane te njejtat endrra, ambicie, shkalle inteligjence...


Postuar nga Admirali datė 20 Qershor 2006 - 11:46:

...

Citim:
Po citoj ato qė tha ksenia


Etnik!
Une kam pershtypjen qe shumica qe kane shkruar ne kete teme nuk e duan nje fakt te tille prandaj kerko te te fshihet mesazhi qe te vazhdojne ferkimet e barkut...

Loool

Ke te drejte, tani, ca ti bejme kesaj teme, ta "zhdukim" mqs qe ne fillim u tha qe video eshte sjelle nga Greqia, apo ta leme te diskutohet per anen sociale, seksi ne shkolla publike?---------------------------------------------------------------------------

Ftoj te gjithe anetaret te mos i referohen me asaj videos, pasi eshte sterdeklaruar qe ne fillim qe nuk eshte filmuar ne Shqiperi (packa se gazeta Panorama te can trapin duke hamendesuar skandale midis gjimnazisteve, kam pershtypjen se jane te semure psiqikisht keta te Panorames). Me mire diskutoni per seksin si problem social ne shkollat e mesme (nese eshte problem i tille).

Faleminderit


Postuar nga ksenia datė 20 Qershor 2006 - 12:28:

Seksi problem social ??? Seksi problem social ne shkollat e mesme???S'me rezulton si i tille...
jooo mer cun...
Lerini o pleq te rinjte te bejne seks...
Ku ka gje me te bukur se te berit seks...

Jo admin!
Mos e fshi temen...
Jane pasuri kulturore edhe opinione te tilla...
Faleminderit!

p.s. Njerezit besojne ate qe duan te besojne...Lexoni ne faqen 3 te kesaj teme ku eshte thene per vertetesine e videos


Postuar nga Fajtori datė 20 Qershor 2006 - 12:29:

Ore si qenka nga Greqia ajo. Ne fillim prokuroria kontrolloi videon dhe regjistrat e shkolles petro nini dhe rzultonte pikerisht ajo goca ne vit te trete. Nga doli prape nga Greqia tani?
Jo se e dua te jete nga Shqiperia, por paskemi harxhuar firome kot ketu

P.s Skena seksi ka pas qysh ne kohe te enverit neper shkolla. Dhe do kete gjithmone. Vetem se me pare u benin neper banjo (perfshi dhe shkollen time).


Postuar nga déją-vu datė 20 Qershor 2006 - 12:32:

Re: ...

Citim:
Po citoj ato qė tha Admirali
Me mire diskutoni per seksin si problem social ne shkollat e mesme (nese eshte problem i tille).

Faleminderit[/size]
[/B]


lol

E forte kjo.


Postuar nga Aljohin datė 20 Qershor 2006 - 21:53:

mu kujtua ai filmi: "goooooooooodmorning vietnaaaaaaam......"

"Presidente che ne pensate la mariuana č un problema tra i soldati nel nostro esercito?

La mariuana un problema? Ma no ce l' hanno tutti...."

 

eh mer Fajtor...ne i perkasim brezit te vjeter...ne s'kishim komoditetet e ketij brezit te ri qe ben nje gojore ne mes te klases ne shenje proteste-revolucionare kundrejt hendekut skllaverues qe ekziston midis brezave ne shoqerine e ndrydhur por te dashur shqipetare...ne edhe ne se e benim...e benim se s'kishim ku ta benim...qe ju befte ne gryke se na bete lemsh me gjithe berjet greke...po ne ishim mire...ktheje ktheje tek Inisi plako...aty ma maj...mos e luj se s'ta quj...

eh ne koherat tona ne e benim (duke cituar) "me nje kembe te tulla dhe nje kembe te muti"...(non so se ho reso l' idea...)

 


Postuar nga Aljohin datė 20 Qershor 2006 - 21:58:

dhe ti deja vu boll nderove emrat mer plak se kam nja 6 muaj qe s' po me ze gjumi: "po ai insomnia ku vajti? Djale i mire i shkreti, kush e di ca hallesh ka"


  Gjithsej 20 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 192 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.