Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga turll
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Mendime te castit...
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Ashley [/i] [B]Rri
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Ashley [/i]
[B]Rri dhe mendoj kaq rendesi kam per disa sa te ma marin neper goje muhabetin [/B][/QUOTE]

Personally .......... I don't give a shit about you ................ .
Po duke qene se s'te kam futur akoma ne ignore ........ (se pertoj) ...... nuk kam si te mos ve ne dukje ........ nivelin tend ...... e ndjej detyre profesionale ......... .
Arkiva 29/03/2011
14:53
  Tema: te qeshim se bashku...
  Mesazhi: Futja ni p****e o Qomile se na qelbe .............
Mesazhi: Futja ni p****e o Qomile se na qelbe .................... .
Tė qeshim pak... 11/11/2009
17:16

 
Ora tani: 08:10

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.