Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga lorie
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: flash
  Mesazhi: [b]......and also if you deny any of the three ;tr
Mesazhi: [b]......and also if you deny any of the three ;treasure, gift and mystery you deny past present and future.......[/b]
thank you [u]treasure[/u],i learned not to delete my messages again/destroy my creations/erase my past or create blocks to it.
Ditari 21/12/2004
18:24
  Tema: flash
  Mesazhi: [B]...dhe njerezit matin cdo gje kohen ,centimetr
Mesazhi: [B]...dhe njerezit matin cdo gje
kohen ,centimetrat,fijet e flokut...[/B]
...e pambaruar....
Ditari 17/12/2004
18:35

 
Ora tani: 21:36

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.