Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga Vizioner
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Lajmet e fundit...
  Mesazhi: Raimondi, e ke shkruar ti ate aty lart apo e ke be
Mesazhi: Raimondi, e ke shkruar ti ate aty lart apo e ke bere Coppy nga ndonje gazete, si "55-sa" pershembull??? :(

Uroj te jete e dyta (e marre nga ndonje gazete), gje e cila te "justifikon" pak.

Shkrimi-Komenti eshte jashte cdo Etike, Morali dhe aq me shume, pa llogjike dhe intelekt prefesional per nje njeri, i cili, eshte munduar te jape dicka shoqerise nga vetja, me aq sa mundete dhe jo pak.

Ka qene, eshte dhe do te ngelet nje Figure e Respektuar ne fushen e tije.
Mbase jo, nga Raimond-et, edhe pse jane te shumte ne llumin shqiptare! :(
Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia 28/04/2012
22:08
  Tema: 8 Maj 2011. Zgjedhjet per pushtetin lokal.
  Mesazhi: M.C.Nr.1: Ne mes te MASKARADES qe po ndodh keto di
Mesazhi: M.C.Nr.1: Ne mes te MASKARADES qe po ndodh keto dite ne KQZ me Votat, ne KUNDERSHTIM me te gjitha nenet e Ligjit te Votimeve, me bie ne sy dicka qe, ne anen e Maskarades si punonjes te KQZ-se, qysh nga mbajtesi me i thjeshte i kutive qe po rihapen, qysh nga disa femra e meshkuj Sekretare te KQZ-se e deri tek antar/antare PD-ista te te Komisionit se KQZ-se JANE me DIALEKT foles nga Veriu i shqiperise...!!!!!!!!

M.C.Nr.2: Si eshte e mundur llogjikisht, teknikisht, praktikisht, njerzisht, boterisht, kurverisht, shkerdhateshisht (ato 8% Shqiptare=qorra-ngjyrash sic i cilesoji Krimineli mbreme) qe, te gjitha Letrat e hudhura ne Kutite e gabuara te Votimit nga keto "qorra-ngjyresh", paskan qene qorra te cilet paskan votuar per Bashen (ne ndonje rast te rralle per Edin)!!!???

Perse, keto "qorra-ngjyrash" te mos kishin hudhur me shume letra votimi ne kuti te gabuar per Edin!!!???
Politika Shqiptare 20/05/2011
10:36
  Tema: L.Basha Vs E.Rama
  Mesazhi: Dhe nje here: Se kuptoj se si mund te votosh pe
Mesazhi: Dhe nje here:

Se kuptoj se si mund te votosh per kriminelin, per vrasesin!!!!???

Por, keni te drejte se nuk iu vravi JUVE qe votoni ate, as Prinderin (per femijet e tyre qe ngelen pa bae) as vllajin (per motrat e vellezerit e tyre), as burrin (per grate e tyre), as femijen ( per prinderit qe i rriten si cdo prind femijen dhe Krimineli-Politikan ia merr jeten)!!!

Me vjen SINQERISHT peshtire per Ju!
Me vjen keq se jeni njerez te "vegjel".
Jeni pa moral duke vene mbi kufoma intereset tuaja te ngushta.

Votoni, Votoni si ne realitet neser por edhe ne sondazhe ketu nje Kriminel-Nje grup Kriminelesh qe kane zaptuar trunin e juaj te mjere duke ju hudh diku nje kothere buke dhe nje luge supe te prishur!!!

Ju skeni bindje politike, por Ju jeni shpirterisht kufoma, sepse vetem kufomat mund te perkrahin Kriminelet-Vrasesit.

Fatkeqesi per Ju te mjere, te mjere ne shpirt!
Politika Shqiptare 07/05/2011
15:23
  Tema: Ca pyetje per ju ..........
  Mesazhi: Re: Ca pytje per ju ..........
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha AIR-FORCE-ONE [/i]
[B]Pyetje

Pse Benedikti XVI do ta kthej prap liturgjinč katolike ne latinisht ?


Pse mysylmančt shqipčtar luten arabisht ?


Pse ata tč Jehovait kčndojnč anglisht ?


Pse Arbčreshčt e italisč mbajnč mesat fetare nč Shqip ?

Pse nje Adolf Hitler Austriak drejtoi nje Gjermani ?

Pse nje Gjorgjian, drejtoi nje Rusi ?

Pse nje Enver Hoxha Boshnjak drejton nje Shqiperi ?

Pse nje AT-Turk shqiptar drejtoi nje Turqi?

Pse nje Napoleon drejtoi nje France Napoleoni thojne italian dhe shqiptar dhe kur shante oficeret e tij i shante ne shqi thojne ..

Pse nje Aleksander me mam shqiptare drejtonte nje perandori

Pse nje Skenderbe me mama serbe drejtonte nje Shqiperi

Pse nje mbreteresh angleze me mam gjermane drejton Angline

Pse Mao me Tengksiopinin 2 cuna teze drejtuan nje Kine dhe tjetri Taivanin

Pse ne drejtohemi nga klane sllave boshnjake akoma ne 2009 ? [/B][/QUOTE]


Sepse Ty te mungojne ca "derrasa" , o lal! Te gjithve na mungon na nji darrase por, ty krejt! Kush t'ka fut ne Air-Force ty? Paske pas mik te forte! I ke korruptu Gjeneralet!:)
Shqiperia, traditat kulturore 12/12/2009
00:28
  Tema: Lajmet e fundit...
  Mesazhi: Keq me vjen, por ti qenke Kastravec o lal!!!! Nga
Mesazhi: Keq me vjen, por ti qenke Kastravec o lal!!!!
Ngaterron mendimet Demokrate te njerzve me veprimet e Simpatizanteve te Partive(si puna teje) te cilet jane te verbuar, per arsye apo qellime te cilat i dine vete ato=Ti !!!!
Fute ne koke oooo njeri: Te mos simpatizosh Salen, nuk do te thote te jete njeriu me Edin DHE ANASJELLTAS !!!!!

Dhe hec te marri vesh njeri ty!!! Here shan ketu te gjithe qeveritaret dhe SHUME HERE kerkon me cdo kusht te quash socialist ate qe eshte kundra sales=qeveritarve!!!!!!

eeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhh bela me ca rob!
Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia 05/12/2009
01:29
  Tema: Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?!
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha LiriEpirit [/i] [B]
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha LiriEpirit [/i]
[B] [/B][/QUOTE]

Ik mer ******hate! te kisha tani perpara ta tregoja une!
Njeri i ndyre!

Dhe mos shkruaj me ketu...kjo kjo Teme!Fajtori dhe Moderatoret : JU KERKOJ TI HIQNI TE GJITHA

... MENJEHERE....CFARE KA SHRUAR KY TEK KJO Teme!

KJo qe shkruan ky, nuk eshte problem MBRENDA Shqiperise POR eshte PROPOGANDE e hapur KUNDRA Shqiperise dhe te tilla gjera nuk duhen lejuar ne Forum!

Eshte e drejta e secilit qytetar te cfardolloj shteti e perkatesie te te shkruaj ne per Forume c'fare do, POR, per sa koh nuk ben PROPOGANDE me synime KUNDRA nje Shteti tjeter: Kjo nuk quhet me: Shprehje e Lire e fjales!

Fajtori, jam i ndinjuar per ty qe e lejove kete kaq gjate te shkruaj ne Forum te tilla gjera!
Politika Shqiptare 01/12/2009
12:10

 
Ora tani: 04:52

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.