Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga cedrus
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: cic-mic.
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i] [B]Vit
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i]
[B]Vitin qe vjen martohet Williami, djali i Karlit Princit te Mbreterise se Bashkuar Angleze.
Kjo dite do te kremtohet dhe festohet nga populli anglez, ate dite do te jete dite feste, pasi kane kaluar me shume 30 vite nga martesa e Karlit me Dianen.
Kremtohet se kjo dite do te behet feste zyrtare.

Eh ku ne ku anglezet.
:P :P :P :P [/B][/QUOTE]

U fryfshin ne bythe edhe keta anglezet. Akoma me pune mbretrish merren. Shkerdhata qe nuk u ngriten njehere mbi  komplekset e tyre. Kane shume gjera te mir, por kete punen e mbretit as qe mund ta kuptoj, megjithse kur ua ze ne goje te thone se eshte thjesht figure perfaqesuese.

U te shk... se po shaj tani, aq me ngrihen nervat nga keto inferioritete te veshura me rroba mbretleresh. Te me perfaqesoje mua Charli. Fuck the queen, e Charl, e charlevice, e keta dy te rinjte dhe kete bukuroshen ne fund. Po mire mor kelysha, po sikur ky mbret te jete nje idiot? (dhe ka pasur edhe te tille).

Po pse nuk shikoni francezet qe ja prene koken mbretit 5 here?

Njerez qe jane mesuar te bejne me koqet e tjetrit. fuck 'em
Analiza 17/11/2010
20:07
  Tema: Komentet e Albumit fotografik!!
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Petter [/i] [B]Ced
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Petter [/i]
[B]Cedrus, po ca te bejme.. nga keto "difektet" qe na nxori ne pah amor-i, nuk na do asnjera :p dhe ja na ka len keshtu te "virgjer" si the ti :p

Un prandaj u futa ketu, te heq taksiratin :lol: J.k


Anyway, foton si e komentova dhe ku e postova, ishte me shume per te pasur parasysh antaret se kush eshte ky qe shkruan pas ketij comp me nick Petter meqe jam antar i ri dhe nuk njof askend dhe nuk me njef askush. Sot pash qe kishte dhe teme komentesh per fotot.

Ndoshta u zgjata pak, por gjithesesi kritikat jan me se te mierpritura.

Klm [/B][/QUOTE]

Ore e shikoj une se je i sinqerte ti, por ke te besh me amorin qe cdo mashkull e krahason me ate qe ka nen bizhame.

E kshu. kur je me i pashem, do te njeje nje nofke se s'ben. Kur je nen nivel atehere te afrohet.

Ja si te te shpjegoj une, i dergoj foton amorit( vete ma kishte kerkuar), kur c'te shikoj? Me futi ne listen e injorimit. Se yne jam yll, qe thua ti. :p  Ndoshta e ka xheloz ate hajdarin dhe nuk e le? Kushe di kushedi.

Ja kshu!
Arkiva 22/07/2009
14:45

 
Ora tani: 04:27

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.