Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga al74
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Cfare po beni tani,tani?!
  Mesazhi: sapo lexova kte bicim Raimondin edhe cuditem se si
Mesazhi: sapo lexova kte bicim Raimondin edhe cuditem se si ka dhe i jepet kurajoja te shkruaje akom ketu. une minimumi do ia kisha zbut mire kurrizin e noj gjo tjeter qe ti bonte bytha : pse - pse ?
idiot!!
Arkiva 14/06/2011
23:00

 
Ora tani: 00:04

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.