Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga AngelDevil
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: A kane qene Helenet dygjuhesh ?.Flisnin ata Pellazgjisht dhe Helenisht
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i] [B]Kurt
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Piktor [/i]
[B]Kurt nuk eshte e nevojshme te shprehesh se ēfare mendon per robert.

Secili ketu jep mendimin e tij dhe ti jep tendin rreth temes.

Duhet te permbahemi e te debatojme mbi konceptet e argumentet dhe jo mbi personalen. [/B][/QUOTE]
O ti shoku piktor te gjithe ate po bejme po shkruajme ato gjera qe ne mendojme madje dhe faqe libri per ta bere sa me bindese.
Tani ti i thua kurt mos shkruaj ca mendon per robert po ky i fundit kush i ka thene me shkrujt traplliqe per te tjeret,madje na vjen ktu e na ben profesorin kjo shkrimtare koti ky autor koti madje sja ka haberin per ta por i referohet google per ti gjet.
Lashtėsia e gjuhės shqipe 23/02/2013
08:34
  Tema: Mendime te castit...
  Mesazhi: vizio mos u merzit lale ky al eshte trap ja fut mu
Mesazhi: vizio mos u merzit lale ky al eshte trap ja fut mufkave pa pik lidhje kshu virtualitet flas
fakti qe i ke shkru/sqaru kaq gjate do te thote qe e merr seriozisht forumin futi 1 te shajtme ose injoroje e kaq

nuk tregohen vlerat e robve forumeve se beqot te dalin te martum filozofet berbere dhe kshu etj etj ..take it easy
Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia 17/04/2012
17:27
  Tema: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
  Mesazhi: Re: Re: Mashkulli mund te duroje pa bere seks deri... dje
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha F_xhunior [/i]
[B]

Mallkuar qofshin te gjitha ato qe thone se mashkulli eshte qen! [/B][/QUOTE]
Ti robo dhe 100 vjec te ishe sdo mallkoje kshu si plakat e keqija
boll or trap se le nam ndro stil se ste shkon gjithe ky cun
Tė ndryshme 22/03/2012
18:18
  Tema: Vėrejtje,sugjerime, opinioni juaj mbi kėtė forum
  Mesazhi: verejtje me vend ajo puna e fshirjes here tjeter d
Mesazhi: verejtje me vend ajo puna e fshirjes here tjeter do i fshi pa bere asnje koment. Qendro brenda temes qe mos te te fshihen apo editohen postimet.
Nderkohe po te terheq e verejtje qe te perdoresh me shume shqipen dhe jo anglishten ne forum. Referoju rregullores pika 4 dhe 5:

4. FH ka gjuhe zyrtare shqipen. Gjuhet e huaja mund te perdoren lirisht brenda nenforumeve perkatese. Mesazhet ne gjuhe te huaj jashte ketyre nenforumeve mund te fshihen menjehere. (Mqs me pare ka pasur kundershtime ne lidhje me kete pike me pare, do te propozoja qe nqs shkruhet ne gjuhe te huaj ne nen-forume te ndryshme te shkruhej edhe perkthimi ne gjuhen shqipe aty. Megjithese do ta perforcoja me teper kete pike per letersine sesa per nen-forumet e tjera.)

5. Stafi i FH rezervon te drejten e modifikimit, fshirjes dhe spostimit te mesazheve dhe perjashtimin e anetareve qe nuk i permbahen rregullores, temave dhe ndarjes kategoriale neper nenforume.


(p.s. sa per ato epitetet e krahasimet me ate anglishten cope cope qe ke mos te te rritet mendja por qenke koqe komplet koke e kembe, (tu pergjigja ashtu sic mu drejtove dhe pse dola jashte etikes se sjelljes sime por tipa trapa si ty kshu e meritojne). Po do sqarime apo te shpalosim fjalorin me gjere drejtoju MPse. Ska nevoje qe te tjeret te lexojne traplliqet e tua.)

hajd shnet.
Mbi kėtė forum 25/09/2009
09:26

 
Ora tani: 10:30

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.