Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko

Kėrko tek Forumi Horizont
Kėrko Fjalė Kyēe Kėrko AnėtarėtKėrkim fillestar: ndani fjalėt qė kėrkoni me hapėsira tė thjeshta.

Kėrkim i avancuar: Lidhni fjalėt me njėra tjetrėn duke futur AND, OR dhe NOT mes tyre pėr tė kontrolluar kėrkimin nė mėnyrė tė detajuar.
Vini asteriks (*) si shenjė e pėrgjithshme qė do tė thotė gjithēka (Psh *rev* gjen krevat, treva etj.)
Pseudonim tė plotė
Pseudonime qė pėrmbajnė


Opsionet e Kėrkimit
Kėrko tek... Kėrko nė mesazhet e postuara... Rezultatet renditi sipas...Kėrko mesazhet komplet 
Kėrko vetėm titujt 
Trego rezultatet si mesazhe 
Trego rezultatet si tema 
dhe mė tė reja
dhe mė tė vjetra
nė mėnyrė rritėse
nė mėnyrė zbritėse