Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga cecilia2006
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Pyetje - pergjigje
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha erious [/i] [B].
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha erious [/i]
[B].

cecilite, ashtu si e shprehe ti, per kurve ta jap pershtypjen... kjo gje me pelqen.

tani qe e trashe zerin, me jep te kuptoj, te kunderten... pra qe masturbohesh ēdo fundjave tu imagjinu ndonje fizik te bukur.

nejse, ti e di. [/B][/QUOTE]

Po ik ore erious mbushu...s'je ti ketu per ti vene etiketa miletit...mbaj vendin aty...se te kisha qene ne vend te fajes do ti kisha mbyllur dyert me vakt e me kohe...

Me dukesh si dicka e peshtire....per mos te te thene si tip manjakodepresiv...mos mu drejto me mua personalisht...njerez si puna jote jane negativa per shoqerine...aj shnet.
Arkiva 29/11/2009
23:00
  Tema: Per cilen parti do te preferonit te votoni ne zgjedhjet e 2009-es?
  Mesazhi: Re: Per cilen parti do te preferonit te votoni ne zgjedhjet e 2009-es?
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha miRC [/i]
[B]Un PS-91 Per Vete Fatos Nano :) [/B][/QUOTE]

Une do votoja per nje parti Socialiste te bashkuar,per nje parti socialiste e cila mendon per barazine e popullit,qe mendon per te varferit etj etj.
Por kam frike se kjo parti legjendare nuk ekziston me,dhe kjo duket fare mire ne shtetin me socialist ne europe.Nuk ka me opozicion...sepse nuk ka me ide-ra te reja...Socialisti qe me beri te besoj tek kjo parti ishte vetem
"Franēois Mitterrand"
Ju uroj te gjitheve fat dhe kurajo ne jete.
Politika Shqiptare 25/01/2009
13:10

 
Ora tani: 09:44

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.