Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga aldo11
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Kontesha...
  Mesazhi: Re: Re: Re: Kontesha...
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha Briganti [/i]
[B]

Besomeni! Ndihem mire qe nuk me besoni! Kjo deshmon qe zoteroj eksperienca qe per ju jane te pabesueshme! Qe dmth me tej akoma, jemi ohuuuu hane shan, hane Bagdat bashke! Ah mor kolopuca, mor kolopuca! :) [/B][/QUOTE]


o pika thuaj! qe ste bie o brigo qe kur ke hyr ne k'te forum sbere gje tjeter vec te hapesh tema pa lidhje me permbajte erosi. qe je nje i deshtuar ne k'te fush kjo duket qart, kushdo qe lavderon veten ne pergjithsi e ben me shum x ti ber qejfin vetes dhe k'te ta siguroj :p

nje gje me ka pelqyer tek ti brigo e cila shpjegon me shum se te ter postimet qe ke ber deri me sot. esht kjo firma jote qe ke ven te profili

(Te presesh eshte lumturi. Tmerri nis kur s'ke me c'te presesh...)
ja pse te thash me lart qe ti je vetem nje i deshtuar e asgje me teper.
sa keq me vjen x ty aq sa se ke iden:( :( :( qe te ka ikur jeta nga shalet e tashme nuk se ca pret me, e vetmja gje qe te ngelet esht te besh bla bla bla duke ber qejfin vetes :D
te kuptoj edhe pse s'me beson ndoshta keshtu esht kur je njeri pa vlera dhe askush s'ta var dicka duhet ber apo jo???:D :D :D :D
Diskutime Shoqėrore 29/05/2009
21:15

 
Ora tani: 13:47

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.