Forumi Horizont Forumi Horizont > Kėrko > Mesazhet problematike nga saintman
 

Mesazhi Nėn-Forumi Datė
  Tema: Ferexheja dhe traditat shqiptare.
  Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha IQVLORA [/i] [B]mby
Mesazhi: [QUOTE][i]Po citoj ato qė tha IQVLORA [/i]
[B]mbyll me kaq dhe po te them se je nje gomar deti e nuk ja vlen te merresh me nje injorant bbolesh si puna jote.Vafsh ne djall ti dhe ata shqiptar qe i jane futur rruges se qoftlargut.Shiko se cpo behet e cdo te ndodh ne Turqi me Erdoganin!Fuck off satana! [/B][/QUOTE] O IQ ca pesove keshtu,sikur ke kapur ne nje dore nulin dhe ne doren tjeter fazen dhe po shkallon nga trefazorshi!!!Mua ska cme duhet fare se cfare behet ne Turqi e gjetke,mua me intereson te mbroj pikepamjet e mia qe ne kundershtim me ty i mbroj me te drejte dhe argumente pa ofenduar dhe pa egersi si ty.Aq sa nuk deshiron ti te merresh me mua aq dua dhe une te mos merrem me budallenj si puna jote qe i eshte stazhonuar aq shume budallalleku ne koke sa ska kompresor ta thyej.Nese ajo rruga e qoftlargut del rruga e qoftafermit nuk na nevoje une te te ofendoj se do i thuash vete vetes Fuck off IQVLORA!
Feja Islame 13/07/2008
20:18

 
Ora tani: 11:57

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.