Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikë & Programim > Cryptocurrency - Bitcoin (BTC) etj...
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mëparshme   Tema Tjetër
Autori
Titulli Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Citim:
Po citoj ato që tha Petter


😁

Sapo mora dhe nja $10k polygon 🙏🏻

Jam tu prit fundin e vitit si do na nxjeri bitcoini se deri tani na ka kenaq 🎉


Cdo investim ka rriskun e vete..

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 04 Mars 2021 06:03
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Poshnjari Kliko këtu për të kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të Poshnjari't! Kërko mesazhe të tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Poshnjari në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha Poshnjari

Cdo investim ka rriskun e vete..




Rrisk eshte dhe kur flen, rrezohesh na krevati edhe vete per pambuk

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 04 Mars 2021 06:55
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Petter Kliko këtu për të kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Petter Shto Petter në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Petter në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings është moderator/e në këtë nën-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Asnjehere s'kam dashur te investohem te keto cryptot e tjera. I wish I had 10K tho.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 09 Mars 2021 16:28
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Lord_Of_The_Strings Kliko këtu për të kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të Lord_Of_The_Strings't! Kërko mesazhe të tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Lord_Of_The_Strings në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Poshnjari
Anetar i ri

Regjistruar: 13/03/2018
Vendbanimi: Diku neper bote
Mesazhe: 28

Citim:
Po citoj ato që tha Petter



Rrisk eshte dhe kur flen, rrezohesh na krevati edhe vete per pambuk


ore e di ti qe nuk e ke gabim?!

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 10 Prill 2021 21:26
Poshnjari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Poshnjari Kliko këtu për të kontaktuar me Poshnjari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të Poshnjari't! Kërko mesazhe të tjera nga: Poshnjari Shto Poshnjari në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Poshnjari në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Asnjehere s'kam dashur te investohem te keto cryptot e tjera. I wish I had 10K tho.


Ke cilat ke investu ti?? 😁

Une ke ADA, bera ca $ edhe got out lol. Sduhet ti kisha shitur po hajd 😃.

Etheriumi na nderoi fare, edhe polygoni po ashtu 🔥

Nje shoku ktu im doli ne pension tani lol. Bleu 300k ether ne nentorin qe kaloi me $440 dhe i shiti kur shkoi me 3.5k. I wish I did the same po smba mbajti culo 😢 lol


Ne pergjithesi crypto na ka nderu, si kemi bo kaq lek ne usa tu punu 20 vjet aq sa kemi bo qe nga janari e ktej 😁🔥🔥

Poshnjari, mos ki frik po investo 😜

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 07 Maj 2021 16:56
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Petter Kliko këtu për të kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Petter Shto Petter në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Petter në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings është moderator/e në këtë nën-forum   Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Une bej day trading dhe marr nga pak. Por me renien e djeshme na ktheu 6 muaj pas, vk. Plus, une e kam nisur pa kapital, pothuajse nga zero leke. Tani kam rrogen e 1 viti ne xhep.

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 20 Maj 2021 18:36
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Lord_Of_The_Strings Kliko këtu për të kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të Lord_Of_The_Strings't! Kërko mesazhe të tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Lord_Of_The_Strings në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:23 Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]   Tema e mëparshme   Tema Tjetër

Forumi Horizont Forumi Horizont > Shkenca > Informatikë & Programim > Cryptocurrency - Bitcoin (BTC) etj...

Përgatit Këtë Faqe Për Printim | Dërgoje Me Email | Abonohu Në Këtë Temë

Vlerëso këtë temë:

Mundësitë e Nën-Forumit:
Nuk mund të hapni tema
Nuk mund ti përgjigjeni temave
Nuk mund të bashkangjisni file
Nuk mund të modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko për tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.