Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Cfare Keni Veshur Sot??? Vlerësimi i Temës: 2 votime, mesatarja 3.00.
Gjithsej 109 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër
Autori
Titulli Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Ahhhhhhhhhhh.Jam i papertueshem.Disponibel 24 oresh.Por ka momente qe te "tjeret" lodhen ndonjehere.Relax dhe Start:p

__________________
respekte

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 17 Korrik 2004 11:58
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të roke Kliko këtu për të kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: roke Shto roke në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto roke në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

hahahahha pu ku te shkon edhe ty mendja
ne service 24 hour roke shko ne ajo tema ku te thashe
edhe lexoje se me lodhe duke te then 100 here o bura se po te pres

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 17 Korrik 2004 12:06
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të SEXY_GIRL05 Kliko këtu për të kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto SEXY_GIRL05 në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

hahahaha
kam veshur nje pale rrobabanje per cuna, qe i bleva per vllain, por po i mbaj per vete, se me rrikan mire.apo s'mbakan dhe fresk!
jo mo jo, e vendosa po mbaj vete per shpi.....

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 19 Korrik 2004 03:39
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të durrsake_topolake Kliko këtu për të kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto durrsake_topolake në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 20/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Wink

Keshtu thjesht me trecerekshe basketbolli, dhe me nje kanatiere te vecante... (Ne formen e nje sportisti

Pershendetje

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 19 Korrik 2004 04:00
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të volter Kliko këtu për të kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: volter Shto volter në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto volter në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
LiL__TrEaSuRe
~mOlLa mE sHeRbEt~

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: [ @ my pimp's lap ]
Mesazhe: 596

Cool

Tuta te bardha edhe 1 kanatjere...


Puc-puc Ela

__________________
*BeNd dOWn bOi, dO tHiz shIeEt LiKE yU NEva dD, i WNt YO LIpZ 2 SUcK oN ma CLiTt...*

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 19 Korrik 2004 08:39
LiL__TrEaSuRe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të LiL__TrEaSuRe Kliko këtu për të kontaktuar me LiL__TrEaSuRe (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të LiL__TrEaSuRe't! Kërko mesazhe të tjera nga: LiL__TrEaSuRe Shto LiL__TrEaSuRe në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto LiL__TrEaSuRe në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

gati per gjume me bizhame te verdha me lepurusha

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 20 Korrik 2004 08:19
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të SEXY_GIRL05 Kliko këtu për të kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto SEXY_GIRL05 në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Ato lepurushat e tu mo jane gje femra se lepurushat e mi po zgjasin koken te shohin lepurushat e tu:p:p
Une kam veshur nje bluze te bardhe dhe pantallona te shkurtera dhe ne moment kam nje cigare ne goje dhe nje dore sa e cova tek wiski.Nuk e shikon qe po shkruaj ngadale???:p:p:p

__________________
respekte

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 20 Korrik 2004 09:15
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të roke Kliko këtu për të kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: roke Shto roke në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto roke në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Poisedon
Anetar i ri

Regjistruar: 16/07/2004
Vendbanimi: Tiranë
Mesazhe: 11

Dirty dancing- lepurushat e tu jane te uritur per karrota, mos harro ti ushqesh here pas here.

__________________
Vitam impendere vero- Jean Jack Ruso

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 20 Korrik 2004 12:39
Poisedon nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Poisedon Kliko këtu për të kontaktuar me Poisedon (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: Poisedon Shto Poisedon në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Poisedon në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Durrsakja
Anetar i ri

Regjistruar: 12/07/2004
Vendbanimi: Ne Toke
Mesazhe: 4

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Une kam nja 5 minuta qe jam zgjuar dhe kam vesh nje kostum sportiv njyre roze

__________________
Sa me shume i njoh njerezit me teper i dua kafshet

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 20 Korrik 2004 14:31
Durrsakja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të Durrsakja Kliko këtu për të kontaktuar me Durrsakja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale të Durrsakja't! Kërko mesazhe të tjera nga: Durrsakja Shto Durrsakja në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto Durrsakja në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Una jam veshur me te bardha sot.
Trecerekshe te bardha, me bel te shkurter. Bluze te bardhe me pakez fare barkun jashte. Dhe 'shkapat' e bardha. (bobooh, sa detaje qe dhashe nje here) ...

__________________
hey babez

Denonco këtë mesazh tek moderatorët | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetër 21 Korrik 2004 00:52
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko këtu për Profilin Personal të JaM_VlOnJaTe Kliko këtu për të kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kërko mesazhe të tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe në listën e injorimit Printo vetëm këtë mesazh Shto JaM_VlOnJaTe në listën e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Përgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:46 Hap një temë të re    Përgjigju brenda kësaj teme
Gjithsej 109 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mëparshme   Tema Tjetër

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > Cfare Keni Veshur Sot???

Përgatit Këtë Faqe Për Printim | Dërgoje Me Email | Abonohu Në Këtë Temë

Vlerëso këtë temë:

Mundësitë e Nën-Forumit:
Nuk mund të hapni tema
Nuk mund ti përgjigjeni temave
Nuk mund të bashkangjisni file
Nuk mund të modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko për tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.