Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Lajmet e fundit...
Gjithsej 332 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

sa trapa vertet e me makinat e plerave po merren tani

ore sqene ne terezi sot ... mendo tani qe u ktheva ne shtepi nga kullat binjake deri te tirane e re me kane ndaluar 2 postoblloqe policie pa shkak fare ...kot kontroll dokumentash ne mes te TR ej zot cna gjeti

keta te dytet i pyeta me fal po ca arsye me ndaluat ... na kane dhene urdher moj goce me kontrollu makinat me xhama te erret ... thashe shejtone shko ne fabrike neser porosit makinen me xhama transparent u pa puna

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2009 21:47
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Atmosfere prej gjendje te jashtezakonshme. Po ben te njejtin gabim, fut policine dhe strukturat e shtetit ne pune per te frikesuar njerezit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2009 21:53
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

Po shof lajmet Faje... ky Sajmir Tahiri me acaron nervat ... kane shku ne komisariat me nxjerr ata punetoret ...

neser paska prap proteste lum si ne

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2009 22:07
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

juve qe jetoni ne itali si mendoni per ket amerikanen amanda knox qe u gjet fajtore sot ne itali per vrasjen e nje goce tjeter me thike??
lexova mbreme se ishte nje deshmitar shqiptar gjithashtu.
si eshte opinioni italian ne ket ceshtje?! nese nuk pertoni

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Dhjetor 2009 23:33
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Komision Mjekėsor pėr Kryeministrin?

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 8652.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 19 herė.

Kane marre nje degezim te papritur debatet mes pozites dhe opozites te ashpersuara ditet e fundit pas fjalimeve me tone ekstreme te kryeministrit te Republikes.
Opozita po diskuton mundësinë e ngritjes së një komisioni mjekesor për të verifikuar gjendjen psikike të kreut të ekzekutivit.
Lajmi është bërë publik mbreme nga burime brenda tryezes se opozites, dhe eshte konfirmuar sot ne mengjes nga Kryetari i G99-ës, Erion Veliaj.
"Po eshte e vertete qe jemi duke konsideruar ngritjen e një komisioni, - tha politikani i ri i se majtes, - do t'i kërkojmë Gjykatës Kushtetuese ngritjen e një komisioni për të verifikuar shëndetin mendor të kryeministrit, bazuar ne nenin perkates te Kushtetues mbi kete post.
Ne Kushtetute ka ne fakt nje nen tek pershkrimi i postit te kryeministrit, ku nje nga prerogativat ligjore per shkarkim eshte gjendja mendore e mbartesit te postit.

'Z.Berisha qartazi nuk është normal dhe bota ka eksperienca të tilla ku komisionet ngrihen me neurolog dhe me psikiatër për të dëshmuar siç e kërkon edhe Kushtetuta e Shqipërisë, që një njeri është i aftë mendërisht të qeverisi qytetarët e vet, - tha Veliaj pas takimit te kreut te opozites Rama me aleatet.

'Duhet te jemi te sigurt qe ky njeri është i aftë mendërisht, sepse po na e provon çdo ditë te kunderten. Nuk mund të rrimë dhe të shikojmë sesi na përçudnon një i çmendur. Ka institucione qe kane per detyre ta japin kete pergjigje për shëndetin mendor te kryeministrit te vendit , - tha dje Veliaj, duke shtuar:
'Kemi psikiatër dhe mjek që janë të gatshëm të dëshmojnë para një paneli të tillë'

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:10
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re ee.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 16 herė.

te rroj partia.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:20
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Kujdes: ky mesazh pėrmban ofendime ose mungesė respekti. Postuesi ėshtė i lutur tė pėrmbahet.

Keq me vjen, por ti qenke Kastravec o lal!!!!
Ngaterron mendimet Demokrate te njerzve me veprimet e Simpatizanteve te Partive(si puna teje) te cilet jane te verbuar, per arsye apo qellime te cilat i dine vete ato=Ti !!!!
Fute ne koke oooo njeri: Te mos simpatizosh Salen, nuk do te thote te jete njeriu me Edin DHE ANASJELLTAS !!!!!

Dhe hec te marri vesh njeri ty!!! Here shan ketu te gjithe qeveritaret dhe SHUME HERE kerkon me cdo kusht te quash socialist ate qe eshte kundra sales=qeveritarve!!!!!!

eeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhh bela me ca rob!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:29
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

Njeriu kur humb kontrollin fillon ofendon ,kastrave ok trangull ke te drejte

Po mos tju djegi ,se shume po ju percellon ,ska e Majta i ka sjell te keqen Shqiperise ,okkkkkk dhe pike s duhet te kete majte ne Shqiperi fareeeeeeee ,me femit e atyre qe na vrane dhe burgosen , nuk mund te udheheqin i lexove shkrimet o Trangull se cfra kishte shkruar Ramizi lexooooooooooo hapi syteeeeeeee ,se po drejtohesh nga njerez qe i sherbejne vetem agjenturave te huaja ,po i sherbejne nenes parti ,


Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:38
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Po c'ma tregon mua ate Video???!!! Une kam Linjen time Politike..pra, kam nje Linje, kurse ti hic!!
Une e kam hap Temen:"Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?!" qysh ne vitin 2007, pra, para dy vjetesh, kurse ti vjen tani dhe me tregon sa Berishen e pastaj hidhesh nga socialistet!!!!

Meso mor vlla se c'eshte Demokratia e vertete!
Leni ato shprehje jo "duret me gjak" etj. etj.
Sali Berisha ja arriti Enverit per 20 me Krimet qe ka ba, mendo pastaj po te rrije 40 e ca vjet si Enveri!

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:48
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AIR-FORCE-ONE
deri ne vdekje politike

Regjistruar: 01/02/2004
Vendbanimi: U.S.WASHINGTON
Mesazhe: 663

Vizioner o shqiptar i vertet vetem nje pyetje dhe un do distancohem nga kjo tem ,por mu pergjigj si burri burrit

E majta shqiptare ,me ne krye Enver Hoxhen nuk i ka duart me gjak ?????????????????????

Sali Berisha paska vrare me shume E.H. ???????????

o hapesire o Dreqqqqqqqq paskam lindur per te ndreqqqqqqqq

Po te kujtoj vetem nje fjale te gjeneralit Hajzenauer ,tha regjistroni sa me shume ,se cfare krimesh jan bere mbi cifutet ,sepse do te vi nje dite qe do te dali ndo nje i marre ,( si puna jote ) dhe do te mohoj cdo gje ....

E ti me vjen e me krahason mua S.B. me E.hoxhen te te vi turppppppp se dhe ti ndo nje serb o grek je ........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2009 01:56
AIR-FORCE-ONE nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AIR-FORCE-ONE Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AIR-FORCE-ONE (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė AIR-FORCE-ONE't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: AIR-FORCE-ONE Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AIR-FORCE-ONE nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 332 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Mediat Shqiptare > Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia > Lajmet e fundit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.