Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > L.Basha Vs E.Rama
Kush do jete kryebashkiaku i ardhshem i Tiranes?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Basha 8 42.11%
Rama 11 57.89%
Gjithsej: 19 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 9 Maj 2011, ora 14:43  (44 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 34 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

L.Basha Vs E.Rama

PD dhe PS kane shpallur zyrtarisht kandidatet e tyre per kreun e Bashkise se Tiranes, duke formalizuar keshtu nisjen e gares elektorale ne kryeqytet per zgjedhjet vendore te 8 Majit 2011.
Kryetari i Partise Socialiste, Edi Rama, njekohesisht kryetari aktual i Bashkise se Tiranes, konfirmoi rikandidimin per here te katert per mandatin e kryebashkiakut. PD shpalli kandidaturen e Lulzim Bashes per kreun e Bashkise se Tiranes, nderkohe qe Basha paraqiti edhe doreheqjen nga posti i Ministrit te Brendshem dhe mandatit te deputetit në Kuvendin e Shqiperise.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2011 19:41
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Red face

Pa diskutim qe e mer Basha, nuk eshte turp t'vazhdoje me Edi ?!

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 01:31
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

E po nuk do te ndodh ndonje ndryshim i madh po iku Rama.Iken nje i gjate e vjen nje i gjat tjeter.Iken nje kusar e vjen nje kusar tjeter.Ndryshimi eshte se po humbi bashkine dhe ka shume mundesi,sepse heren e fundit e fitoi me votat e LSI,ai do te humbase shume fare e nuk i dihet fundi.Skifteret brenda PS dhe jashte ja urojne humbjen.Dueli eshte per jete o ''vdekje''!

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 01:54
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Ka rendesi t'zhduket, ouuuu ai psikopat ore, sdi si ka kandidatuar edhe fituar per kaq vite.

mos mdil kundershtar ore se e ke pisk ketu !

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 01:57
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Veshtire e ka Rama ket rradhe. Nga nje ane shpellaret jane shtuar ne Tirane, kshu qe me shume vota do shkojne per Bashen. Nga ana tjeter Rama eshte debilizuar goxha vitet e fundit. Nuk e di me sa mend ka krijuar fushate me moton "Fajin e ka Saliu". Thenie prej elektroauto qe zbulon se i eshte djeg poci.

Nga ana tjeter shpellaret po fitojne terren duke perdor firma te huaja per fushate elektorale. Kshu qe Basha del ne fushte me ca p... adoleshente ne sfond dhe design te menduar, ndersa Rama vazhdon te kerkoje kush e ka fajin. Gjera normale xhanem, gjithe ato leke qe po vjedh grupi i shpellareve per kete dite i duhen. Dhe shqiptaret nuk e dallojne shume propaganden nga e verteta. Shqiptaret habiten nga montazhe te thjeshta filmike qe ben Fiks Fare.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 02:34
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Re: L.Basha Vs E.Rama

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevilAi popull atje, Lul Kriminelin "meriton", me Sali Gaddafin ne krye.

Ashtu si dhe Gerdecaret qe votuan gati 100% per PD-ne mbasi i shujti Sala duke i vrare, perse te mos votojne dhe "Tiransit" per Lulin ?!
Kater te pafajshem i vrau dhe ai popull del e brohoret!!!!!!!!!!!


Edi Rama eshte konsumuar, i pafuqishem. Aq me shume, mbas 21 Janarit, tregoji qe nuk eshte gje tjeter vecse nje demagog!

Por, mjes ato PAK njerez atje, qe kane ndershmeri dhe besojne akoma ne shprehjen "Demokrati"!!!

Ne shqiperi nuk do njeri Demokrati dhe shtet me rregulla te barabarta gati per te gjithe, por duan rrumpalle-korrupsion sepse, vetem keshtu mund te perfitojne te paaftet.
Ne nje vend, ku rinia eshte zhytur ne nje batak imoral te menyres se te jetuarit, te menyres se carrjes-hecjes perpara ne jete.
Ne nje vend ku dhe gomaret jane bere me Diplloma Universiteti pasojat e te ciles po fillojne t'i ndjejne dhe do i ndjejne edhe me shume ne te ardhmen e afert!
Ne nje vend ku, etj. etj.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 05:46
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14609

As njoni as tjetri tironc .... Ramadan Kafsha do thoshte ...na myten jabanxhinjte

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 16:32
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Po fitoi Basha bashkine e Tiranes fillon edhe internimi i lene pergjys ndaj meje dhe familjes time

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 18:43
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Re: Re: L.Basha Vs E.Rama

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Ai popull atje, Lul Kriminelin "meriton", me Sali Gaddafin ne krye.

Ashtu si dhe Gerdecaret qe votuan gati 100% per PD-ne mbasi i shujti Sala duke i vrare, perse te mos votojne dhe "Tiransit" per Lulin ?!
Kater te pafajshem i vrau dhe ai popull del e brohoret!!!!!!!!!!!


Edi Rama eshte konsumuar, i pafuqishem. Aq me shume, mbas 21 Janarit, tregoji qe nuk eshte gje tjeter vecse nje demagog!

Por, mjes ato PAK njerez atje, qe kane ndershmeri dhe besojne akoma ne shprehjen "Demokrati"!!!

Ne shqiperi nuk do njeri Demokrati dhe shtet me rregulla te barabarta gati per te gjithe, por duan rrumpalle-korrupsion sepse, vetem keshtu mund te perfitojne te paaftet.
Ne nje vend, ku rinia eshte zhytur ne nje batak imoral te menyres se te jetuarit, te menyres se carrjes-hecjes perpara ne jete.
Ne nje vend ku dhe gomaret jane bere me Diplloma Universiteti pasojat e te ciles po fillojne t'i ndjejne dhe do i ndjejne edhe me shume ne te ardhmen e afert!
Ne nje vend ku, etj. etj.


Po fitoi Luli na hap naj vend ne Frankfurt..per muve ...babain tim e liroi nga detyra pa nder sa u be Minister i jashtem...qe babai im ka punuar me salen, mejdanin moisiun, dhe mustafain para se luli te behej minister i jashtem..do me heqin dhe mamane tani po fitoi ....

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 18:46
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

..gjithsesi njerez te aferm prane Bujar Nishanit qe kam pak lidhje familjare me konfirmojne se Argita Berisha ja thith Lulit ndersa Luli e ka gruan ne Belgjike...deri ketu jemi ne rregull skam asgje kundra thithjeve edhe une po te isha ne vedn te lulit do ta kisha zili te ma thithte Argita..njs..sipas kesaj teori konspirative sali shpellarit nuk i vjen dhe aq mire..per aq kohe sa qarkullojne zera qe Luli mund te marre drejtimin e PD pas Berishes dhe ka frike se mos luli ben Deberishizimin e partise pas kesaj sic kishte frike edhe Enveri ndaj Mehmetit dhe kshu ve lulin para rames...luli humb ngelet pa gje dhe pastaj rraset mrena meqe ehste pa imunitet ...

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Mars 2011 19:01
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 07:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 34 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > L.Basha Vs E.Rama

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.