Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 555 556 557 558 559 560 561 562 563 [564] 565 566 567 568 569 570 571 572 573 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Nuk eshte cudi qe pas ketij tregimi te na vije nje variant i ri, ku flirti behet midis burrit tw martuar dhe nje gruaje tjeter; perfshi ketu edhe karakteristika te tjera, si ngjyra, kombesia, etj.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2016 16:18
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Citim:
Po citoj ato që tha robert
Nuk eshte cudi qe pas ketij tregimi te na vije nje variant i ri, ku flirti behet midis burrit tw martuar dhe nje gruaje tjeter; perfshi ketu edhe karakteristika te tjera, si ngjyra, kombesia, etj.


Jo, Robert, jo S'do me bente hic pershtypje kjo. Jemi mesuar te shohim meshkujt te lirshem, te flasin me gra te tjera gjate gjithe kohes. Po femer kaq te lirshme s'kisha pa, mbase kjo eshte arsyeja qe me beri pershtypje

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Korrik 2016 18:02
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4059

@NS - Tamam.
@Brunii - Nuk e mar mundimin se fillon me gure epitetesh Robert . Bej shaka..

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Korrik 2016 19:06
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Kampionati Europian i Atletikes: Shqiptarja Gega, mbas nje gare te forte ne 3000 M, del e dyta. Ne vend te pare nje gjermane nga Frankfurti

Mbas nje paraqitje dinjitoze te ekipit perfaqesues shqiptar ne futboll, nje shqiptare tjeter ngren lart Flamurin shqiptar ne Europe.


http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beit...ernis?flash=off


Dhe nje shkrim: http://www.gazetatema.net/web/2016/...-nje-i-njerkes/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Modifikuar nga Vizioner datė 12/07/2016 ora 08:57

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Korrik 2016 08:33
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Hem! Ishte kampionati kombetar i atletikes ne Shqiperi tek stadiumi Qemal Stafa, diku aty ne vitet '80, nuk me kujtohet mire nese fillimi i 80-ave apo gjysma e dyte e tyre. Une vajta pasdite dhe u futa pa bilete nga 10-cja, se s'kishte as polic, as roje. Te dy 10-cet ishin krejt bosh!! Asnjeri! Edhe tek 20-cja asnjeri, apo me duket nja dy veta!! Tek tribuna nja 20 veta!!! Pashe ato gara qe ishin dhe ika ne shpi. Pas nja 2-3 vjetesh, pasi u njoha rastesisht nga nje shok me (tashme) nenkampionin e kercimit me shkop, (ish kampion) Pavllo Mihalin, ky, kur takohemi njehere te dyte apo te trete, shkon e merr ne shpi nje fotografi, ku kish dale ai duke kercyer me shkop, dhe tek shkallet e stadiumit (tek 10-cja) nje njeri duke ndjekur kampionatin e atletikes. -Mos je ti ketu? -pyet Pavllo, sepse njeriu dukej si une, ndonese larg ne sfond. -Po -i them une, -une jam, po ndiqja kampionatin e atletikes, se me pelqejne disa gara, mes tyre dhe ajo e jotja e kercimit me shkop. (Ishte koha kur konkurrenca midis Pavllo Mihalit dhe Sazan Fishekut komentohej shume nga ata te sportit.) Pas ketij momenti kemi qeshur dhe kemi bere shaka te dy me hidherim per ate interesim aq banal te publikut shqiptar ndaj atletikes.
M'u kujtua kjo ngjarje nga rasti i Geges tani ne kampionatin europian te atletikes. Sikur ky kampionat te ish bere nja nje-dy muaj me distance nga kampionati i futbollit, padiskutim qe interesimi i gazetarve dhe publikut do te ishte paksa me i madh. Por panvarsisht nga kjo, te pakten interesimi i gazetarve duhet mos ta humbiste kete eveniment te atletes shqiptare, ndonse i vetmi ndoshta ne kete kampionat europian. Eshte per te ardhur keq! Nga ana ime ekipi i futbollit ka noten 4+ deri 5-; ndersa kjo atlete ka noten 9. Mirpo shperblimi (nuk e kam fjalen aq per ate material se sa moral, shpirteror) eshte i zhdrejte!!!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2016 16:34
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

denohen atletet ruse

Pse akoma paska denime kolektive? Mendova se vetem regjimet totalitare benin te tilla veprime ilegale.

Si do te munde komiteti olimpik te justifikoje denimin kolektiv i cili eshte i pambeshtetur ne ligjet demokratike perendimore?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Korrik 2016 23:11
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Ligjet demokratike perendimore i parashikojne te gjitha! Ne kete rast konkret kane gjetur ndonje paragraf qe i jep funksionarve te Komitetit Olimpik te drejten te jape denime gjithperfshirse! Pastaj te mos harrojme se ky vendim prek po kaq edhe Kom. Olimp. te rusve, i cili gjithashtu eshte i ndaluar per disa vjet ne aktivitete nderkombetare, sepse ka lejuar me dijeni manipulime te provave ne Soci para nje viti. Me nje fjale, me te thatin digjet edhe i njomi, thote llafi i urte. E keqja me e madhe ne kete pune eshte se Putini vetem forcohet dhe i shkon mendja per ndonje marrezi te metejshme. Ndaj dhe une do isha per skualifikime individuale dhe jo kolektive.

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2016 09:35
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

NUk paska qene kaq e lehte
Denimet kolektive jane te papranueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2016 18:56
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Si shpjegohet qe ngjarjet ne Turqi jane prekur kaq zbehte nga shtypi shqiptar?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2016 19:06
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Principle of collective punishment unacceptable’ – Gorbachev to IOC


http://www.sportsfeatures.com/olymp...s-from-rio-2016

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2016 20:44
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:24 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 555 556 557 558 559 560 561 562 563 [564] 565 566 567 568 569 570 571 572 573 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.