Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 556 557 558 559 560 561 562 563 564 [565] 566 567 568 569 570 571 572 573 574 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Si shpjegohet qe ngjarjet ne Turqi jane prekur kaq zbehte nga shtypi shqiptar?
Mendoj se qendrimi sa me larg u ben vetem mire. Ishte apo nuk ishte grusht shteti pak rendesi ka. Rendesi ka se te gjithe ata qe jane kundra Erdoganit jane te rrezikuar. Fakti me i fundit i gazetarit kosovar Berat Buzhala verteton kete. Pastaj ne Shqiperi e ne Kosove ka me shumice Guleniste jo si ide por te shkolluar nga shkollat e tij e qe perbejne rrezik te themi per Turqine e jo Erdoganin.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Korrik 2016 19:23
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1496

Citim:
Po citoj ato që tha robert
Per mashkullin eshte shume e rende flirtimi i gruas se tij me te tjere, aq me keq ne sy te tij! Kete grate e dine me se miri.


Duhet te studiojme me shume pse I ka bere pershtypje kjo gje. Une them dy gjera:

1. merre gruan shqiptare me tradite sepse te rri prane
2. ah te isha dhe une aq e lirshme sa ajo "sa bukurosh ai djali".

Ne psiqiken e femres nje nga keto te dyja eshte 1. te ndjehet mire per veten e saj 2. seksualiteti I pa eksploruar *mekatare

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2016 09:33
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10705

Citim:
Po citoj ato që tha Endri

Ne psiqiken e femres nje nga keto te dyja eshte 1. te ndjehet mire per veten e saj 2. seksualiteti I pa eksploruar *mekatareEshte vetem 1, kurse 2 nuk flitet e nuk shihet, behet dhe pike.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2016 20:20
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1496

Mund te jete dhe shih me sy e plas me zemer..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Gusht 2016 21:12
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Endri per cfare duhet te me studiosh mua or zoteri? Per te studiuar njerzit je ketu apo per te ndare mendime? Jepje mendimin tend. P.sh thoje mua s'do me bente pershtypje hic dhe jepje arsyen ose, edhe mua do me bente pershtypje sepse..... Kshu Endri kshu, gjithsesi ke rene jashte me ato pikat dhe shume larg gjithashtu. Njeriu s'jeton me pershtypjet e momentit. Per te mira

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Gusht 2016 21:48
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1496

po jo moj lize se s'kishte ndonje pershtypje te madhe. nje vajze flirtoji me nje burre qe ishte me ngjyre te zi. per pershtypjen do flasim apo per arsyet pse te erdhen pershtypjet?... ti vete s'je kurioze pse te erdhi kjo pershtypje?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2016 01:02
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Tani? Hic fare. Nuk merrem me pershtypjet e para nje muaji. Tani kam nje pershtypje tjeter. Me ben pershtypje qe ti merresh me pershtypjet e mia te para nje muaji. Do studiojme kete me mire? Ti me pyet dhe te jesh I sigurte qe s'do pergjigjem. He, te lutem

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Gusht 2016 20:28
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Mendoj se qendrimi sa me larg u ben vetem mire. Ishte apo nuk ishte grusht shteti pak rendesi ka. Rendesi ka se te gjithe ata qe jane kundra Erdoganit jane te rrezikuar. Fakti me i fundit i gazetarit kosovar Berat Buzhala verteton kete. Pastaj ne Shqiperi e ne Kosove ka me shumice Guleniste jo si ide por te shkolluar nga shkollat e tij e qe perbejne rrezik te themi per Turqine e jo Erdoganin.


Por puna eshte qe ne politike do s'do duhet te mbash nje qendrim.
Aq me teper qe shtypi duhet te reflektoje, per mire apo per keq dhe jo thjesht te botoje fragmented te tipit "ky tha keshtu e kytha ashtu".

Problemi i Gulenit ne Shqiperi eshte me dy ane, (ose me shtate per hir te numurit magjik).

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Gusht 2016 19:12
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Lojrat Gulen - Erdogan i kupton edhe bebja. Jane lojra te perdorura nga shume te tjere me pare. Turqia perdor te gjitha lojrat dhe guret, si e si ta ndaje Kurdistanin, por edhe tu lere sa me pak kurdeve. E pas kesaj te vazhdoje rrugen me tej si Turqi e fuqishme, keshtu dhe kokat e politikanve te shpetojne perpara atij nacionalizmi dhe fanatizmi te semure qe ka ky vend.
Por problemi i Shqiperise eshte me i thjeshte. Me kete rast Shqiperia duhej ti mbyllte te gjitha shkollat turke, ose te linte vetem nje, sepse fryma pro-perendimore eshte kthyer ne fryme pro-islamiko-turko-arabe. Nuk e di pse ky vend i lejon ti shpetojne situata te tilla per tu cliruar nga disa vargonj mesjetare!?

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Gusht 2016 18:02
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10643

Kthehet njeriu here pas here dhe zbulon qe forumi ekziston ende... Pershendetje antikeve si puna ime :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Gusht 2016 22:46
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:11 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 556 557 558 559 560 561 562 563 564 [565] 566 567 568 569 570 571 572 573 574 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.