Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 559 560 561 562 563 564 565 566 567 [568] 569 570 571 572 573 574 575 576 577 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato që tha Endri
Nice Oahu Hawaii si me qen pushim per dita. Ne fakt ke te drejte ushqimi mesdhetar eshte fantastik! Per kete jam me fat se jam i rrethuar nga specialiste kuzhinesh. Kuzina vietnameze apo japoneze eshte dicka unike dhe shpesh here dalim ne restorant. Gjerat qe si gatun them me mire ti provosh jasht se del i zhgenjyer kur i ben vete me mire. Sa per North American kuizine tani qe vjen vera plas *barbeque ketej.


Jo nuk ma mban te eksperimentoj me ushqimet aziatike. Bashkeshorti im eshte ndryshe, e ka qef eksperimentimin. :p

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2017 02:20
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Mos u merzit, vuajtjet per njeriun jane. Do kesh dhe plazhin aty afer. E shkreta ti ca hiqke. :pFaje po vuaj vertet...

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2017 02:22
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Re: Re: Kultura ime

Citim:
Po citoj ato që tha eliz


Paske shpetuar veten nga dhimbja e kokes, pse s'thua
Shume larg paske vajt por me njerzit qe ia vlen shkohet dhe ne hene. Kalofsh bukur.Flm Eliz. Me duket akoma shume cuditshem. Nul kishim ne nje shprehje per vendet qe ishin shume larg:" Uhuuu ku po shkon ti, deri ne Honolulu." Honolulu nuk eahte vend I sajuar thjesht per shprehjen, eshte vertet shume larg lol. Kete vit mezi pres familjen time te vije per vizite

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2017 02:27
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Hahaha Lorie, e mbaj mend shume mire shprehjen dhe aty me vajti mendja, s'lame ven pa vajt . Pak rendesi ka, rendesi ka te jesh mire dhe te kalosh mire. Te uroj t'ia kalosh bukur me familjen tende.

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Prill 2017 21:45
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BRUNI11
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 16/04/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 92

ca do jet duke ber shelgu!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Prill 2017 22:54
BRUNI11 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BRUNI11 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BRUNI11 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BRUNI11 Shto BRUNI11 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BRUNI11 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Nuk e pash kund kyt shoferin e autobuzit neper fraknfurt edhe pse i kam rene gjithe qyteit kembe,lol
Gjermania shteti me i zhvillum shteti me i kompletum.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Prill 2017 16:43
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Kurt, pse ankohen keto femrat gjermane kaq shume?
Thuhet se ka pasur ngacmime seksuale nga refugjatet. Une nuk besoj, po ka fjale...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Prill 2017 01:13
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Kurt, pse ankohen keto femrat gjermane kaq shume?
Thuhet se ka pasur ngacmime seksuale nga refugjatet. Une nuk besoj, po ka fjale...


Kishte me shume emigranta nga lindja e mesme dhe afrika veriore ne krahasim me vended tjera evropiane por sidoqofte gjermania nuk eshte ne ndonje rrezik mga kjo. Me ka pelqyer shume gjermania.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Prill 2017 23:18
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha kurt
Nuk e pash kund kyt shoferin e autobuzit neper fraknfurt edhe pse i kam rene gjithe qyteit kembe,lol
Gjermania shteti me i zhvillum shteti me i kompletum.Kurt, akoma ketej je? Mund te me shkruash ne PM dhe takohemi. Do te ishte kenaqesi. Sot e kam pushim.

Po ku do me shihje o Kurt Frankfurti jo se eshte i madh shume, por une si bie me Autobus rrugeve qe ke dale ti

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Prill 2017 06:15
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Kurt, akoma ketej je? Mund te me shkruash ne PM dhe takohemi. Do te ishte kenaqesi. Sot e kam pushim.

Po ku do me shihje o Kurt Frankfurti jo se eshte i madh shume, por une si bie me Autobus rrugeve qe ke dale ti


Haha, po beja shaka se nuk shikova shoferat e autobuzave tuj pyet.
Ika jam kthyer ne amerike. Po me ka pelqyer shume gjermania. Patjeter do vizitoj gjermanine perseri do zoti kur tbaj noj lek,lol
Isha ne nje lokal bar fansash gjerman afer hotelit kur frankurti lozi dhe fituan ne penalti dhe naten tjeter kur Bayern humbi. Lezet tigozdheku aty

Isha per nje muaj neper shume qyetete evropiane e shtete, fluturova direkt ne frankurt nga vegas dhe nga aty me trena kudo.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Maj 2017 00:41
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:54 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 577 faqe: « E parė ... « 559 560 561 562 563 564 565 566 567 [568] 569 570 571 572 573 574 575 576 577 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia > Mendime te castit...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.