Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > a ia vlen te besh floket extension..
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA



Keshtu me ish krijuar pershtypja amor.Megjithate eshte bukur te jesh bjonndine natyrale.Nqse jeni e gjate 1.70 m, keni fytyre simpatike e sy blu , floket me pak krela jeni nje vashe bukuroshe.Portrete te tilla anglezesh ndesh rrugve te metropolit britanik,por me vjen per te vjell kur i shoh te shoqeruara me ndonje buzederr qe me shume i ngjan majmunit se sa njeriut.ne asnje menyre mos i shkurto floket vogelushe.Ato te japin hijeshi dhe fisnikeri.Duke i shkurtuar te ngelet koka si gorice themi ne labet.Mund t,ju presesh pak majat te cilat digjen,por jo me shume. Never,never!Floku i gjate e zbukuron femren.ajo duket me sensuale e me femerore.Edhe me pelqejne bjondet,prandaj edhe zgjedhjen e kam bere te tille.
Kengetari Redon Makashi thote se kam respekt per blondet.
Respekte



Ore... shume po futesh te kjo tema ti ... Si e ke hallin ..... .










Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2008 02:15
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Turll, te mos tregojme komplekse ne kete prizem: une pelqej biondët, ju pelqeni biondet, te tjeret pelqejne biondet...kush s'i pelqen ka komplekse inferioriteti :p U cua nje Marilyn Monroe aty e na prishi reputacionin .

"Koka si gorice"? Hahahaha, kete s'e kisha degjuar akoma!! Une se di c'keni ju meshkujt me floket e gjate, dhe ai imi ia nisi greves sapo i shpalosa idete e mija.
IQVlora, shtoji dhe ca cm dhe hiq ate te ziun.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 22/06/2008 ora 15:08

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2008 15:01
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Ore... shume po futesh te kjo tema ti ... Si e ke hallin ..... .














Une mendoj i kam te zgjidhura hallet e mia pergjithmone.Te bukuren ,kush eshte ai qorr qe nuk e pelqen! Pastaj nqse jam i padeshirueshem une largohem dhe ju kerkoj ndjese nqse ju kam besdisur.
Po largohem atehere.
Po e zbatoj sugjerimin tuaj!Do t'i shtoj disa cm dhe do t'i heq te ziun.
Bye,bye!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2008 17:34
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA



Une mendoj i kam te zgjidhura hallet e mia pergjithmone.Te bukuren ,kush eshte ai qorr qe nuk e pelqen! Pastaj nqse jam i padeshirueshem une largohem dhe ju kerkoj ndjese nqse ju kam besdisur.
Po largohem atehere.
Po e zbatoj sugjerimin tuaj!Do t'i shtoj disa cm dhe do t'i heq te ziun.(Hajde moj shtat selvi hajde!)
Bye,bye!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Qershor 2008 17:38
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

extension nje dhe chinese straighting (mos i thone gje asian straighting?) - mos i bej keto gabime, nay krim me sakte.

ta shkaterrojne flokun dhe ky shkaterrim eshte pasoje e 'vogel' te cilen anashkalojne te ta thone parukieret sepse u jane veshur syte me shenjen e lekut.

IQ vetem ti qe nuk je i besdisur ketu po hajde qasu. E a nuk me thua tani, perse te gjithe meshkujt protestojne floket e shkurter? C'te jete kjo mani me leshte e gjate me keq se Sollomoni a derbardhe...

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2008 17:24
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA



.Duke i shkurtuar te ngelet koka si gorice themi ne labet..
Respekte



  Sa kam qesh me kete shprehje ,se kisha degjuar ndonjehere.Po e di ti  IQVLORA si i them atyre qe u duket koka  e madhe nga floku? "kacube".

Dhe mua me pelqejne femrat me floke te gjate.Vet i mbaj me gjatesi deri te supet,jo shume te gjata ,se te tille e kam flokun ,se kam shume te dendur.Te gjithe me thone qe me shkojne me shume te shkurtra ,por mua s'me pelqejne me duket vetja si  mashkull.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Korrik 2008 17:56
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lindjedielli
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/07/2007
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 94

halo

ndihme!
une kam flok kacurel por sdi ti gjeje anen nuk di fare se si ta stiloj ne menyre qe te me pelqej.e mbaj ne te shumtin e rasteve te lidhur flokun por dalngadal po me merzitet.ka ndonje njeri ndonje sugjerim se si mund te stilohet floku kacurel ose si mund te mirmbahet qe te mos thahet shpejt pasi floku kacurel eshte shume i ashper ne krahasim.ok edhe ne qofte se nuk e keni idene nuk merzitem , kam ber si kam bere deri tani haha.

ju pershendes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shkurt 2009 19:46
lindjedielli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lindjedielli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lindjedielli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lindjedielli Shto lindjedielli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lindjedielli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Re: halo

Citim:
Po citoj ato që tha lindjedielli
ndihme!
une kam flok kacurel por sdi ti gjeje anen nuk di fare se si ta stiloj ne menyre qe te me pelqej.e mbaj ne te shumtin e rasteve te lidhur flokun por dalngadal po me merzitet.ka ndonje njeri ndonje sugjerim se si mund te stilohet floku kacurel ose si mund te mirmbahet qe te mos thahet shpejt pasi floku kacurel eshte shume i ashper ne krahasim.ok edhe ne qofte se nuk e keni idene nuk merzitem , kam ber si kam bere deri tani haha.

ju pershendes.



Do te keshilloja te perdorje Spülung...sepse ta zbut shume shume flokun(mua te pakten,se dhe une kacurrela e kam flokun )..por duhet te zgjedhesh ate te duhurin,provo disa..derisa te te pelqeje rezultati...ndersa shampon perdore per floke te thate..dhe mos perdor xhel ose llak,mua mi ben shume te ngaterruara floket...perdor ndonje krem ose maske pas larjes,dmth ohne ausspülen..jane nja dy nga Gliss-Kur shume te mira..
Dhe mos perdor ne asnje menyre shampo per volum ...perpiqu qe te mos ti mbash vetem bisht..por leri dhe leshuar,duke i rregulluar kacurrelat me dore pas tharjes duke i dhene formen e duhur...

Puuu qenkam eksperte flokesh kacurrele une

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2009 15:21
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lindjedielli
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 24/07/2007
Vendbanimi: gjermani
Mesazhe: 94

hi Eria.Faleminderit per pergjigjen.
une perdor balsam dhe shampon te pershtatshme e kam por prap floku im qendron relativisht i ashper.do ta provoj nje here me glass kur ndoshta ndihmon.gjithsesi duhet te jesh dhe pak shpikese qe te kesh frizur te bukur.do mundohem cdo bej hehehehe.

te pershendes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shkurt 2009 19:24
lindjedielli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lindjedielli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lindjedielli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lindjedielli Shto lindjedielli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lindjedielli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belga
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 01/02/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 279

Citim:
Po citoj ato që tha lindjedielli
hi Eria.Faleminderit per pergjigjen.
une perdor balsam dhe shampon te pershtatshme e kam por prap floku im qendron relativisht i ashper.do ta provoj nje here me glass kur ndoshta ndihmon.gjithsesi duhet te jesh dhe pak shpikese qe te kesh frizur te bukur.do mundohem cdo bej hehehehe.

te pershendes.



te pershendes gjithashtu duke te uruar rezultate e suksese ne shampon e flokeve megjithese secili ka guston dhe menyren e tij te modes se flokeve dhe estetiken gjithashtu

pershendetje belga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shkurt 2009 05:09
belga nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belga Kėrko mesazhe tė tjera nga: belga Shto belga nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belga nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > a ia vlen te besh floket extension..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.