Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Kjo politikane e pavlere
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

Ke te drejte. Ji vigjilent se armiqte e atdheut dhe provokatoret jane kudo.

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:32
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha kendrevica


Miss fleurs
Nuk e di si thone mirmbrema ne french por po te them Bonzhu!
Shume dakord edhe une me juve zonjush!
Po te them dicka.Nqse i shikon me kujdes politikanet e te te dy kraheve vijne te gjithe nga ingranazhet e diktatures,pavaresisht kostumit te bukur demokrat vijne nga ingranazhet e felliqura te diktatures komuniste.Nga te dyja krahet jane te gjithe bllokqene e pinjoll bllokqenesh.
Se kush jane ato ingranazhe i di mire babi jot,te cilin pershendete nga ana ime.Ai te spiegon mire per to.Ato kane grire ne dhembzat e tyre jetet e gjithe shqipetareve,i kane depersonalizuar si njerez dje dhe po e bejne edhe sot.Ne vitin 1946 ua moren pronen shqipetareve dhe per se dyti perseri ua moren me ligjin 7501 ne mos gaboje.
Dikush qe do te mbroje njerin apo tjetrin ka interesa ose eshte njeri pa mendim e nuk ka sy te shohe seperse behet lufta.
Besoje nga televizioni i keni pare zhvillimet mbas 21 janarit.Po ke deshire une t'i trgoje qe nga 1992-shi.
Ju uroje nje mbremje te kendeshme!




Mduket prap su kuptuam, mbase jam si puna e asaj neperkes dhe un, se ska mundsi mos kuptohemi

Bonsoir thuhet ..qe ta kesh parasysh her tjeter.

Babi im nuk eshte politikan..po per te bindur ty..dhe ndonje tjeter se çna ndodhi dikur nga ata klyshet komunist do te tregoj nje detj tvogel qe se kam permendur kurre neper forume .
Babi im kishte nje rol, ne tv ku duhet te luante katunarin qe diskuton per te mirat qe na kishte fal nena jon Parti... e kshu pak i pir shkon ne prova..e kot nuk thon, çka barku ta nxjerr bardhaku ..e aty bashke me katunaren e tij..ne role dmth... kjo i thot Fale partis kemi kto tmira....ky si tap qe ishte jaktheu..smi ka rrit Partia fmit,, po krahet e mia.. katunarja e ber tym, u zverdh la skenen..e se harrova detajin me te rendesishem ..e pranishme Nexhmia ..e ça prisje te ndodhte ti psh?..

Per nje tek llaf mori 6 muaj burg..e nena ime priste femin ..ishte 5 muajshe shtazan,,, e kur lindi im vella , im ate ishte brenda..
me pak fjal ikin e i japin haberin e djalit edhe pyesin per emrin... me qetsin me tmadhe, ai tha verjani Burg ..se tek e fundit, kete lloj jete do bejm e kemi te shkruar ..jo ja pret xhaxhi im do e jet emrin Fat... se eshte fatlumtur qe eshte gjaku yt ..
tim ate e admironin tgjith, dhe sot ka ngel po ai Njeri, qe spyet per rrethanat, ka çka ta perplas n'surrat ..e mendoj se un jam kopi e tij.

se e zgjata shum, kjo ishte per te bindur ty..qe nese patem kurajo, ketu e kaq vite me pare..nese eshte deshira, per ekzistence, nese nuk mungon guximi e vullneti do besh perpara ...edhe kjo s'duhet te ndodhi vetem per 1 apo 2 persona po ja qe sillen si barinj, ku t'fryj era te kthejn gunen!! dhe vuajn dhe pasojat..u lodha oh sa u lodha .

Kalofsh nje mbremje te bukur dhe ti !


p.s Lost sa enigmatik je shprehe more kush ishte ..se sna mer gjumi pastaj

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:37
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lost_soul
going nowhere..

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: orders of magnitude
Mesazhe: 2692

bjonde, akoma me Gjermani Federale ti? Nuk e shoh dot jo se jam ne pune.

fleur, me duket si dikush, por natyrisht mund te jem gabim dhe s'ka fare rendesi. Eshte i mirepritur sidoqofte.

__________________
Walking the drunkard's walk...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:46
lost_soul nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lost_soul Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lost_soul (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lost_soul Shto lost_soul nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lost_soul nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha lost_soul
bjonde, akoma me Gjermani Federale ti? Nuk e shoh dot jo se jam ne pune.

fleur, me duket si dikush, por natyrisht mund te jem gabim dhe s'ka fare rendesi. Eshte i mirepritur sidoqofte.



Sa t'kapin antenat dhe ty.


p.s Mire se erdhe kendrevica se mdoli nga mendja.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:49
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Citim:
Po citoj ato që tha kendrevica
Ndersa per mua eshte mesazhi trete qe po shkruaj ketu dhe kuptova se ky forum qenka i mbushur me provokatore e fosile !
te jesh e bindur e dashur qe nuk do te shqetesojne me....

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:50
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Citim:
Po citoj ato që tha kendrevica
Ripsi nuk me paske kuptur mor mik.Ju besoje keni kuptuar dicka se Saliut nuk i behet vone se kush del e proteston.Ai po terheq zvarre Edi Ramen dhe gjithe opoziten qysh prej dy vjetesh.Ju duhet te kuptoni se nuk duhet te behesh vegel e luftes per pushtet duke shkuar mbas disa aventuriereve si Edi,pale Gramozi,ii cekuilibruari S Ngjela,Gjinushi,Ndoka,greku Dule etj.Ju nuk keni per te fituar asgje nqse Edi Rama neser behet kryeminister.Nqse ke ndonje lidhje nepotike,ndoshta ke shpresa te behesh ndonje doganier ose polic trafiku/rrugor,financiar a ku ta dij une.
Pra ta them me plot bindje,pavaresisht e pranon apo nuk e pranoni ju, te gjithe ata qe grumbullohen mbas partive politike neper mitingje e demonstrata e pesojne keq ne nje shtet anormal ku njeriu, ligji e institucionet nuk respektohen.Per mua jane te mangut nga trute e kokes qe behen mish per top.Nqse ishe te them mos shko me.Dita kur ne mund ta shprehim protesten tone eshte dita e votimeve me 8 Maj per zgj lokale dhe ne 2013-n per zgjedhjet e pergjitheshme..Eshte faji i opozites qe nuk eshte e afte te ruaj zgjedhjet.

Miss fleurs
Nuk e di si thone mirmbrema ne french por po te them Bonzhu!
Shume dakord edhe une me juve zonjush!
Po te them dicka.Nqse i shikon me kujdes politikanet e te te dy kraheve vijne te gjithe nga ingranazhet e diktatures,pavaresisht kostumit te bukur demokrat vijne nga ingranazhet e felliqura te diktatures komuniste.Nga te dyja krahet jane te gjithe bllokqene e pinjoll bllokqenesh.
Se kush jane ato ingranazhe i di mire babi jot,te cilin pershendete nga ana ime.Ai te spiegon mire per to.Ato kane grire ne dhembzat e tyre jetet e gjithe shqipetareve,i kane depersonalizuar si njerez dje dhe po e bejne edhe sot.Ne vitin 1946 ua moren pronen shqipetareve dhe per se dyti perseri ua moren me ligjin 7501 ne mos gaboje.
Dikush qe do te mbroje njerin apo tjetrin ka interesa ose eshte njeri pa mendim e nuk ka sy te shohe seperse behet lufta.
Besoje nga televizioni i keni pare zhvillimet mbas 21 janarit.Po ke deshire une t'i trgoje qe nga 1992-shi.
Ju uroje nje mbremje te kendeshme!

ke pjeserisht te drejte por me ofendon kur me drejtohesh mua si simpantizant i Edit...nuk ishte e nevojshme ta beje kete e dashur..mos u ndiko nga fjalet rreth e perqark

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Mars 2011 21:55
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Paskan plas retorikat ketu me afrimin e zgjedhjeve. Edhe sot ne mengjes degjoja news24 qe merrnin ne telefon dhe dilnin me idera madhore se "neve do i ndeshkojme politikanet me 8 Maj".

Sikur ndokush ti jepte dum atyre qe thoshte, ja ta zeme te zbriste ne praktike, si u ndeshkokan politikanet gjate zgjedhjeve. Ti nuk ke opsion te MOS zgjedhesh dike, po vajte te votosh do besh nje zgjedhje. Dhe po nuk vajte prape ben zgjedhje. Pra, le t'i leme teorite e baballareve dhe flasim me kohen tone. Se po na dalin gjithe baballaret rob per se mbari, nuk ngeli femer ne forum pa shpreh dashurine per te atin. S'po merret vesh kush paskan qene legenat ne Shqiperi, gjithe baballaret i paskemi patur heronj.

Pffff, brez qe i vetmi revolucion qe di te beje eshte te caje ferren ne emigracion. Brez qe e urren aq shume politiken saqe lengezon sipas ritmeve te saj, si kermijte, sa here i bie kripa e fushates elektorale. Brez qe inteligjencen e ka me copa letre te quajtura diploma dhe me rroga te kapura ne perendim. Dhe keto te dyja mjaftojne per te quajtur veten te arritur dhe te afte per te dhene zgjidhje per cdo problem kombetar. Brez qe sidoqofte i ka syte tek politika, prandaj dhe horizontin e ka te reduktuar ne banalitete politikanesh.

__________________
Ne vendin tim, ne vendin tend, e shpojne lakren, i hedhin mend...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2011 01:43
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

--Eshte gje e mire kur gjithe populli dhe sidomos te rinjte diskutojne per politke --biles eshte gjeja me e mire per nje shoqeri civile -----Kjo tregon se shoqeria eshte e ndergjegjshme per rolin e madh qe ka politika ne mbarevatjtjen e jetes se tyre

---Ndersa sa per ate qe thote Kenderevica qe nuk ja vlen te shkosh pas Edit l Rucit etj,mendoj se eshte komplet gabim

Nuk ka rendesi shume se kush eshte Edi ,apo Ruci , nuk ka rendesi ka qene komunist apo jo ,
--------- .... e rendesishme eshte qe te behet ndryshimi i qeverisjes kur populli opozitar e kerkon ate ne protesta

Pra nqs behet ky ndryshim qeverisje tani - gjithmone duke shkuar ne zgjedhje te parakohshme -- atehere kjo do krijoje nje precedent ne politken shqiptare dhe do jete nje hap i madhe cielsor dreje jetes demokratike ne Shqiperi
----------Sepse pastaj do behet si ligj i pashkruar qe sa here opozita proteston,
--pushteti duhet te shkoje ne zgjedhje te parakohshme dhe te testoje voten e tij se ku gjendet ne krahasim me kerkesen e opozites dhe te populllit ne pewrgjithesi
------Ne kete menyre do kemi nje jete demokratike jo konflitkuale dhe ne t e njejten kohe Pushteti do te vihet ne sherbim te qytetareve,
Me nje fjale atehere populli do te behet zot i fateve te tij --dhe do te kemi me te vertete DEMOKRACI

--Pra duhet shkuar pas opozites , pavaresisht se kush jane ata ,ne menyre qe te sjellim NDRYSHIMIN,
----------sepse kemi nje jete mizerabel ne Shqiperi , qe per 20 vjet nuk ka ndryshuar azgje: --ka sjelle vetem emigrim, krim ,korupsion,krize te insitutcioneve shteterore dhe te sektorit te sherbimeve , papunesi dhe nje varferi totale pa asnje rugedalje .....


--------Dmth te sjellim NDRYSHIMIN si KONCEPT baze te nje qeverisje demokratike kur gjerat nuk ecin ne drejtimin e duhur dhe me ritmin e duhur--Kjo eshte jetike per nje demorkaci funxionale -----dhe kjo eshte qellimi primar pse duhet vajtur pas opozites

-Pastaj se sa e zonja eshte ajo opozite kur te vije ne pushtet ,ate ja leme kohes,dhe po s'qe e zonja e heqim ....

Sa per ate justifkimin djathtisto - ballist qe keta jane te njerez te ish komunsiteve e t e tjera si keto
----------Keto tregojne pa-aftesine totale ne analizmin e ngjarjeve dhe fenomeneve politike ne te cilat kalon Shqiperia --dmth tregon nje injorance te tejskajshme te atyre qe i shprehin keto justifikime
--Pa asnje dyshim keta lloj njerez qe shporehin keto lloj justifikime hyjne ne ate kategori njerezish qe quhen Mbushesa topi , por kur them topi --e kam fjalen per top Turqie ( te kohes se pordhes ) - e keni parasysh ? Dmth jane Turqi hesapi looool
Sepse tregon qe keta njerez s'e kane haberin fare c' eshte komunzimi ,dhe sidomos per kushtet e Shqiperise

---------Dhe nga ana tjeter ai justifikim eshte shprehje e ligesise e disa krijesave te vockela qe ne jeten e tyre historike kane njohur vetem zvarritjen............keta ne gjuhen e popullit quhen ..krimba

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2011 02:44
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori


Sikur ndokush ti jepte dum atyre qe thoshte, ja ta zeme te zbriste ne praktike, si u ndeshkokan politikanet gjate zgjedhjeve. Ti nuk ke opsion te MOS zgjedhesh dike, po vajte te votosh do besh nje zgjedhje. Dhe po nuk vajte prape ben zgjedhje. Pra, le t'i leme teorite e baballareve dhe flasim me kohen tone. Se po na dalin gjithe baballaret rob per se mbari, nuk ngeli femer ne forum pa shpreh dashurine per te atin. S'po merret vesh kush paskan qene legenat ne Shqiperi, gjithe baballaret i paskemi patur heronj.

Pffff, brez qe i vetmi revolucion qe di te beje eshte te caje ferren ne emigracion. Brez qe e urren aq shume politiken saqe lengezon sipas ritmeve te saj, si kermijte, sa here i bie kripa e fushates elektorale. Brez qe inteligjencen e ka me copa letre te quajtura diploma dhe me rroga te kapura ne perendim. Dhe keto te dyja mjaftojne per te quajtur veten te arritur dhe te afte per te dhene zgjidhje per cdo problem kombetar. Brez qe sidoqofte i ka syte tek politika, prandaj dhe horizontin e ka te reduktuar ne banalitete politikanesh.





Me fal qe t'hoqa pjesen qe nuk me interesonte.

Fajtori, un kete citim e bera, jo per te treguar trimeri e per te dal heroine e Forumit..e bera per te then, qe dhe sot, dhe dikur, nese duhet t'bej diçka per ate mjerim , per gjakun tim, do e beja..duke ndjekur udhen e tim eti.' Tim eti sepse ngjaj me shume me te..nga karakteri, jo se hodha poshte time eme..)!
Sa per legenat..???? ku jeton ti, pa ma shuaj pak kuriozitetin?
..te ishte per mua.dhe sot me shpirt iki jetoj ne Shqiperi..
edhe Im ate , dhe pse ka ato kujtime, te bukra e te ndyra, pjesen me t'madhe atje e kalon..mund t'me sqarosh pak kuptimin e termit Legen?? S' mu duk, se ofendova dike..thjesht shpreha diçka , nje te kaluar, qe e kane perjetuar familja ime..se un skisha lindur akoma..!

Pastaj askush ska shprehur banalitetet, kushdo deshiron nje Demokraci te paster, t'gjith duan t'marin frym Lirisht..po dreqi ta haj,, se e kam vdekje, ti perseris citimet...nese Ti thua hapen bythash, ikin jashte, etj etj, i bie t'gjith ne qe kemi mare rruget, tjemi legena...e po nje gje eshte e sigurte..ketu Ne bejm nje jete te qete..po pa mohuar kurre te kaluaren tone, e duke u perball me çdo gje,, nese vertet do jet e nevojshme..pse jo, nje dit do i vem dhe shkelmin jetes ketu, per nje rikthim ne atdhe.

Moskokçarja, intrigat, trrrillimet , mentalitetet, injoranca e destabilizimi i trurit Politikan, dhe t'gjith atyre qe e mbeshtesin, te çon ne ate extremizem qe vendi jon sot perjeton.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2011 10:06
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kendrevica
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 15/03/2011
Vendbanimi: Tirone
Mesazhe: 97

Sigurisht qe do te jem vigjilent,sepse sapo futa kembet ne kete forum mu duk vetja si ne BBAlbania.Banoret e vjeter nuki presin mire banoret e rinj.I ironizojne dhe duan qe vetem ata te jene zoter te saj.E kuptoje qe forumi ka edhe nga ata qe per detyre kane futjen e hundeve gjithandaj.Policia ka disa qen per nuhatjen e droges dhe parave,sepse jane te nevojshem,por nuk e dija qe te till paska edhe ketu ne kete forum.
Po te them dicka se qofte ti apo ndonje tjeter si ti,qofte mashkull apo femer do te marr reston qe meriton!kesaj here po mjaftohem me kaq,sepse qellimi im ishte te jap opinionin tim per nje ceshtje te caktuar,por qe kam eksperience jetesore per t'i luftuar mizat cece.



Ribs tha:

ke pjeserisht te drejte por me ofendon kur me drejtohesh mua si simpantizant i Edit...nuk ishte e nevojshme ta beje kete e dashur..mos u ndiko nga fjalet rreth e perqark
_ _ _
Perseri me keqkuptove.Nuk te identifikoje me simpatizant te askujt.Kam folur ne pergjithesi.
Eshte puna jote se me ke je simpatizant.

__________________
Ne nje vend ku intelektualet heshtin e nuk e ngrejne zeri,shoqerite nuk ecin perpara!

Modifikuar nga kendrevica datė 16/03/2011 ora 12:19

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Mars 2011 12:08
kendrevica nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kendrevica Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kendrevica (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kendrevica Shto kendrevica nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kendrevica nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Kjo politikane e pavlere

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.