Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare ''turns you off'' ne takimin e pare me nje femer/mashkull?
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
pra qe te arrij te dal ne takim me 1 mashkull do te thote te kem bere 1 lloj selektimi per te arrit deri atje ... do te thote qe permbush kriteret e mija


Nuk do i shtoja asnje presje ............. te tjerat jane muhabete pub-esh ....... pas krikut te shtate te birres .............. .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 13:43
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Shkurtimisht se pertoj me shkrujt ... pra qe te arrij te dal ne takim me 1 mashkull do te thote te kem bere 1 lloj selektimi per te arrit deri atje ... do te thote qe permbush kriteret e mija ( i sjellshem i edukuar i kenduar shpirt mire i zgjuar i kendshem i muhabetit por jo llapaqen autoritar por jo harbut i shkathet, jo pordhac e spitullaq dhe as cun mami ... i gjate paraqitje te mire etj etj )

Sa kohe te duhet ta studiosh tjetrin sa te arrish ne perfundimin se i mbush kriteret e tua dhe je gati per takimin e pare?
Ta njihje kaq mire tjetrin je gati per martese , lol.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:29
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Sa kohe te duhet ta studiosh tjetrin sa te arrish ne perfundimin se i mbush kriteret e tua dhe je gati per takimin e pare?
Ta njihje kaq mire tjetrin je gati per martese , lol.



marr kohe sa te dua sa te jem e bindur qe ja vlen Deb sme nxiton asgje.... a po kohe te humbur quaj te dal me 1 mashkull qe sja vlen

Une nuk marr martesen si mates per njohje .... te thashe sme nxito gje bej ate qe me ben mua te ndihem mire e kaq

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:32
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Sa kohe te duhet ta studiosh tjetrin sa te arrish ne perfundimin se i mbush kriteret e tua dhe je gati per takimin e pare?
Ta njihje kaq mire tjetrin je gati per martese , lol.




Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:32
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus
Pse me femra nuk mund te ta kerkoje?


Aaaa, e ke gjetur nje ti qe do kishte problem diçka te tille. Une do e ftoja pa asnje problem sikur te isha deri ne ate mase e interesuar, madje une kam paguar heren e pare qe kemi ngrene bashke me partnerin tim(takim rastesor, atij i duhet t'i pergjigjej cel. une po behesha gati te paguaja, kur kthehet gjeti cdo gje te paguar). Asnje problem me kete. Mirepo ne takimin e pare te vertete ishte ai qe shfrytezoi rastin per te me treguar qe une isha nje individ qe atij i interesonte(dhe qe s'kishte skrupuj te investonte) dhe jam vertete e lumtur qe e ka bere pasi eshte nje eksperience qe mua s'ma heq me askush nga memoria. Ama ne takimin e dyte, u kujdesa une per çdo gje por kjo vetem mbasi sinjali erdhi nga ai...

Ne botekuptimin tim s'egziston e paguara veç me nje njeri ne te cilin je ne nje prospekt romantik dhe s'me ka ndodhur asnjehere qe te paguaj veç. Natyrisht perhere mundohem te mbaj balancen(here ai, here une).
Nje perjashtim ketu: dalje me nje njeri qe te shkref gjate takimit dhe qe e di qe s'do konsumosh me kohe me te, ne kete rast do insistoja seriozisht te paguaja une. Nuk jam mesuar t'i ngel "borxh" njeriu.

Shko tek McDonalds xhanem nese s'do te investosh ne nje njeri ose dil bej nje xhiro ne qytet dhe qerase me nje akullore 1euroshe por te pakten tregohu kavalier dhe mos ver theksin tek financat e tua. Nuk ka ngelur njeri te mbush barkun me 2 kacidhet e tua qe mund te shpenzosh, keto jane muhabete njerez shpirtvegjel.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 02/09/2010 ora 14:40

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:32
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AmonAmarth





Po, po u rite.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:34
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*
Sa kohe te duhet ta studiosh tjetrin sa te arrish ne perfundimin se i mbush kriteret e tua dhe je gati per takimin e pare?
Ta njihje kaq mire tjetrin je gati per martese , lol.


Jam shume dakord me ty. Ne nje takim njeriun e njeh larg influencave te tjereve perreth dhe je me e qete ta gjykosh.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:38
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius

Jam shume dakord me ty. Ne nje takim njeriun e njeh larg influencave te tjereve perreth dhe je me e qete ta gjykosh.



Kur shkon ne takim do te thote qe dhe ti dhe ai pelqeheni apo jo .... pra ky pelqim ka ndodh me perpara si rrjedhoje e sjelljes veprimeve situatave te ndryshme qe ke kaluar me te apo jo nuk pret ta njofesh ate darke ne takim them une.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:43
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Aaaa, e ke gjetur nje ti qe do kishte problem diçka te tille. Une do e ftoja pa asnje problem sikur te isha deri ne ate mase e interesuar, madje une kam paguar heren e pare qe kemi ngrene bashke me partnerin tim(takim rastesor, atij i duhet t'i pergjigjej cel. une po behesha gati te paguaja, kur kthehet gjeti cdo gje te paguar). Asnje problem me kete. Mirepo ne takimin e pare te vertete ishte ai qe shfrytezoi rastin per te me treguar qe une isha nje individ qe atij i interesonte(dhe qe s'kishte skrupuj te investonte) dhe jam vertete e lumtur qe e ka bere pasi eshte nje eksperience qe mua s'ma heq me askush nga memoria. Ama ne takimin e dyte, u kujdesa une per çdo gje por kjo vetem mbasi sinjali erdhi nga ai...

Ne botekuptimin tim s'egziston e paguara veç me nje njeri ne te cilin je ne nje prospekt romantik dhe s'me ka ndodhur asnjehere qe te paguaj veç. Natyrisht perhere mundohem te mbaj balancen(here ai, here une).
Nje perjashtim ketu: dalje me nje njeri qe te shkref gjate takimit dhe qe e di qe s'do konsumosh me kohe me te, ne kete rast do insistoja seriozisht te paguaja une. Nuk jam mesuar t'i ngel "borxh" njeriu.

Shko tek McDonalds xhanem nese s'do te investosh ne nje njeri ose dil bej nje xhiro ne qytet dhe qerase me nje akullore 1euroshe por te pakten tregohu kavalier dhe mos ver theksin tek financat e tua.



OK. D'acord ne pergjithesi.

Por ajo qe insistoj une ka te beje me terheqjen reciproke, nevojen reciproke dhe te kerkuaren reciproke. Natyrisht nuk i referohem Star Trek, ku seksi duke qene ne nje bote pa komplekse i kishte kaluar fazat e "ma dhe, ta dhashe" dhe ku e shara " te q..fsha nuk ka asnje kuptim.

Pra, te dy palet kane nevoje njesoj, si per dashuri, si per sex.

Te dy palet kenaqen qe c'ke me te gjate sexit. Ku qendron e keqja qe ta kerkoje njeri apo tjetri? Puna eshte qe e kerkuara te jete nen nje ritual optimal dhe jo fyes e demprures, ckreffes demek.

Pagesa? Nuk ka aspak qellim perfitimi ne nivelin e sotem. 5 me shume 5 me pak kush pjerdh.

Nuk behet fjale per te mekuar njeri sa here i hapet oreksi, por per qejf dhe qejfi eshte qejf. Paguan, paguaj.

Keto stilet e romantizuara: waaaa, me mori jashte , me dha darke dhe shkuam ne nje dyqan lulesh e me zgjodhi nje waaa tlesh me qime. Korniza qe shume shpejt po e humbin karakterin komercial.

Eshte 90% komercializem. Tere filmat i bejne keto qe te shiten lulet.

Jo se lulet nuk jane te bukura po ato lule pa arome e si prej dylli qe ble neper floriste, jane kaq falcitet sa une nuk do ja dhuroja nje femre, sidomos nje femre.

Me mire nje lule qe do kepusja pas gardhit te komshijes hahaha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:47
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


Kur shkon ne takim do te thote qe dhe ti dhe ai pelqeheni apo jo .... pra ky pelqim ka ndodh me perpara si rrjedhoje e sjelljes veprimeve situatave te ndryshme qe ke kaluar me te apo jo nuk pret ta njofesh ate darke ne takim them une.


Nuk eshte e thene ta njohesh aq mire angel qe te dalesh nje takim me te. Mund ta kesh pare nga larg, dhe te pelqen si paraqitje. Nuk ka asgje nese veni pini kafen pa patur mundesi qe ta kishe njohur me shume. Fundja nje kafe po pini. Nuk ke pse e merr kaq seriozisht.

Amor duhet dhe mendimi i shoqes. Po se pelqeu ajo nuk ka shprese djali.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 14:49
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Cfare ''turns you off'' ne takimin e pare me nje femer/mashkull?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.