Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te vepronit...!?
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Si do te vepronit...!?

NJiheni me nje vajze.
Mbas disa koherave qe jeni me ket vajzen,kuptoni se vajza eshte shtatzane.
Ajo ju kerkon nje mjek qe ta abortoje femijen...

Ju jeni ndakord dhe i rregulloni dokumentat fallco...ket e beni duke pas parasysh ndjenjen tuaj...pra pak ngapak ju e dashuroni vajzen...
Mirepor,vajza erdhi ne perfundim se nuk do ta abortonte femijen,!? perkundrazi do ta mbante.

Jeni ne kulmin e dashuris dhe....

çfare do te benit,do ta pranonit vajzen me femijen e tjetrit,apo do ta braktsinit!?

pershendetje te gjitheve dhe ju kerkoj ndjes per ndonje paçartesi!

si gjithmone me respekt una

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2003 17:04
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
empty_girl
Anetar i ri

Regjistruar: 11/09/2003
Vendbanimi: Danimark
Mesazhe: 7

pershendetje ai_qe_jam

“Sa po shifet kjo pytje ju parashtrohet vetem meshkujve, e ne femrat vetem po presim pergjigjje,,, hajdeni djema hajdi:-)

__________________
Mendoni per te arhmen, se mund te mbetni viktim e jetes suaj!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2003 18:42
empty_girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė empty_girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me empty_girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: empty_girl Shto empty_girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto empty_girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Citim:
Po citoj ato që tha empty_girl
pershendetje ai_qe_jam

“Sa po shifet kjo pytje ju parashtrohet vetem meshkujve, e ne femrat vetem po presim pergjigjje,,, hajdeni djema hajdi:-)



jo jo,ne asnje menyre,edhe ju femrat mund te inkuadroheni ne diskutim,nuk po bejme ndasi,!

pershendetje bukurroshe

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2003 18:46
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Mqs pyetja eshte per cunat une po prgj se si mund te ndihesha une ne rastin e shoqes tende.
Ky do te ishte gjesti me i bukur qe do i provonte dashurine tende.

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Shtator 2003 20:52
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jenni
Anetar i ri

Regjistruar: 10/02/2003
Vendbanimi: london
Mesazhe: 29

Perhire te dashuris duhet bere gjithcka nese eshte nje dashuri e vertet.

un i bashkangjitna mendimit te Adelaides ishte nje mendim shume i mire ,dhe do te shtoja se if ti e do aq shume do tja falje
eshte dhe nje filem Shqiptare qe bazohet nje ngjareje si kjo e ke pare gje ti?jame _ai _qe_jam

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 11:47
jenni nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jenni Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jenni (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė jenni't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: jenni Shto jenni nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jenni nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

Re: Perhire te dashuris duhet bere gjithcka nese eshte nje dashuri e vertet.

Citim:
Po citoj ato që tha jenni
un i bashkangjitna mendimit te Adelaides ishte nje mendim shume i mire ,dhe do te shtoja se if ti e do aq shume do tja falje
eshte dhe nje filem Shqiptare qe bazohet nje ngjareje si kjo e ke pare gje ti?jame _ai _qe_jam




po jenni e kam pare!
prandaj desha te marre mendimet e forumisteve!

mendimi i Adelaides me pelqeu shume !

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 17:41
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Dashuri do thote shpesh dhe kompromise,nese dashuron nje njeri vertete atehere do dashuroje dhe qenien qe mban brenda saj(edhe perse nuk eshte i yti)

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 18:04
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Sjam dakort me ty amor, vertet mund ta duash marrezisht nje person por situata qe shtrohet ketu nuk eshte aspak e lehte dhe kerkon para te gjithash te mendohesh shume shume mire pa qene shume sentimentalist dhe pas kesaj te shohesh nese ke siguri te mjaftueshme qe gjerat do te shkojne mire me vajzen dhe femijen qe seshte i yti dhe se kjo e fundit nuk do te nxjerre probleme ne te ardhmen.
E theksoj dhe nje here se duhet te mendohesh shume mire, i thone pergjegjesi per jeten e nje femije (pa permendur vajzen).
Per sa i perket pyetjes nuk i pergjigjem dot sepse keto jane situata personale dhe nuk mund te gjykosh drejt (te ishte aq e lehte) por me hamendje them se do ta kisha larguar vajzen nga jeta ime

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 18:27
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Atehere...Canci dhe nje pergjigje teper siperfaqesore,me vjen keq!
Nese nje njeri nuk do me kishte pranuar dhe me nje femije ose me nje handicap ose ku di une...atehere nuk besoj qe do e kishte merituar dashurine time(nuk bčj referim ne asnje forme ne jeten time private,kjo sa per te evituar keqkuptime...lol)

Une personalisht nese do kisha dashur nje cun i cili ka pasur dhe nje femije nga nje martese precedente,nuk do e kisha pasur problem fare.Dhe besoj qe do e kisha trajtuar sikur te ishte i imi.

Mendime,mendime kjo bote...

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 17/09/2003 ora 19:55

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 19:18
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

Nuk e di sa vjec je ti amor por tani duhet ta kesh mesuar qe realiteti ndryshon shume nga endrrat dhe idealet. Per te marre vendime te tilla duhet te jesh goxha i pjekur me jeten qe te mos gabosh. Pastaj une nuk thashe se nuk do ta pranoja vajzen, thashe se varet nga situata sepse eshte shume personale.

p.s: se ke idene sa mi acaron nervat kur i quan mendimet e mia siperfaqesore apo ku e di une. Thuaj dreqin une smendoj keshtu dhe kaq

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 10:15
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Si do te vepronit...!?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.