Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha Petter



p.s skuptova qeshjen pas ngrenjes





Do ta kuptosh me kalimin e kohes

Ps: mire se na rri ne forumin pa horizont

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 20:33
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Citim:
Po citoj ato që tha Petter
Jam, po jo i depiluar, mund ta quash krahasitje me shume por jo ne vetull. Eshte drita e aparatit ajo qe e ben shiny ate pjese. Thjesht i kam vetullat ashtu me maje dhe se kuptoje habine tuaj ironike.

Un e lexova se ke citove, e kuptoj dhe ironine tuaj, apo te turlit, thjesht sjam tip ironik qe tu pergjigjem njesoj

Me sa lexova disa nga shkrimet e tua neper forum, me le te kuptoj qe partner/bashkshort ke paka shume nje mesus qe mund te jet babai yt ne moshe, dhe me vjen cudi qe je dhe tip ironik. Anyway, thats your life, po meqe mu drejtove me termin ( "kumbulla e tat shoqe")


Ps. jam single, dhe kumbull u therras personave me "horizont" si ju

klm


Tani te te them te drejten ke qene njeriu i fundit qe mund te kem pasur parasysh pasi ato ishin replika mes meje dhe Turllit. Vetes aq rendesi mos i jep se s'ke pak dite qe ke ardhur dhe nuk je aq sa mendon ti/aq sa deshiron ti ne qendren e bisedave tona.

Se dyti, mbaj cike bythen kur ju replikon njerezve ne nivel personal. Aq me teper njerezve qe si njeh FARE. E meqe ishe kurioz, mesuesit s'kane hyre asnjehere ne shijet e mija. Aq me pak meshkujt qe mund te kene me teper se 8-9 vjete diference moshe me mua.

Se treti, mos hyr fare ne bisede kur s'je ne gjendje te kuptosh. S'ka kush nevoje per teka post-adoleshenciale.

PS. Une njerezit me "horizont", qe per me teper ia bejne vetes me teper me sy sec meritojne, i quaj kungull!

PPS. Ato vetulla jane te shkulura.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Modifikuar nga amor alucius datė 25/07/2009 ora 20:49

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 20:40
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Kur u regjistrova, ne forum, duhet te pranoja nje rregullore. Me sa mbaj mend nga sa lexova ne rregullore nuk permendej askund, qe personat qe kan me shume kohe ketu kan ndonje status te vecant dhe jan te rendesishem kur kan nje periudhe kohe te caktuar. Nq se me shkrimin tend kerkon te thuash qe biseda juaj me te turlit, nuk ishin ironike, ne drejtimin tim, per mua kjo do te thote qe je person pa karakter te pakten virtualisht. Un s'jam regjistruar ketu te debatoj per gjera te tilla banale, pasi sic shkrova dhe me siper nuk jam tip i tille. Ne nje fare menyre jam i detyruar te shkruaj dhe tu kthej juve pergjigje. Ashtu si e pranon dhe vet qe nuk me njef dhe nuk te njof( edhe pse ti ke shkruar ketu ne kete forum shume, dhe paka shum un njof ose di me shum gjera per ty se ti per mua).

Un nuk shkrova dhe as nuk me intersojne shijet e askujt ketu, se jan 8-9 apo 20-25 vjet me te medha, thjesht nga shkrimet e tua ne forum, ishte ai konkluzion, dhe ska pse te te vij hidhur se fundja fundit ti ke shkruar per veten dhe jeten tende personale edhe pse anash e anash.

Ke te drejte kur thua qe sduhet te hyj ne biseda kur zhvillohen nga adoleshent

Meqe ne shkrimin tim me siper kam shkelur iher syrin dhe me quajte kungull, (lol) ca te te quaj un ty moj kungulleshe(lol) qe ke kaq kohe ne kete forum dhe kushedi se sa her e ke shkelur aty sy!

M'vjen keq qe shkrimet i ke shume ne kontradikt me veten dhe ske as kulturen e te drejtuarit, por kalon ne fjalor banal pa etike kur nuk di si te debatosh, qofte edhe per vetullat e mia :p

Nq se un i kam te shkulura, athere i bie qe dhe ti ta kesh mesus ne moshen qe thash me siper.

Po un te siguroj qe si kam te shkulura, po thjesht natyrale ashtu sic mi ka fal natyra, zoti perendia apo kushdoqofte nq se ka ndonje te plotfuqishem.

Eshte e vertete qe u zgjata, po skisha kohe ti bija shkurt, pasi eshte replika e fundit qe bej per ju se njerzit sdo mund te bejne dot me dallimin me vone, sepse sja vlen me se cfare do shkruash ti me mbrapa( jo se ja vlene keto qe ke shkruar me para).

Me sa duket Cedrus, nuk e paska pas thjesht shaka shkrimin para 2-3 ditesh per ju.

kalofsh mire kumbull, dhe pa nerva, se nuk te ulet personaliteti ketu


Evisa,
hello . Are you ok by the way?? :lol:

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 21:43
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

O Petter cun simpatik ishe mo edhe une goce simpatike jam :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 22:46
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Keshtu eshte kur poston foton tende ketu. S'do te rrine pa ngacmuar njerezia, per mire a per keq.
Petter mos e vrit mendjen se je shume simpatik. Degjoje shejtonen, se te do te miren.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:10
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Uuuu kush erdhi ckemi Deb... hajd bojm noj thashethem ..... a e pe ket Petter sa i mire qe ishte dreqi mi do i thush noj fjale te mire per mua lool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:12
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Uuuu kush erdhi ckemi Deb... hajd bojm noj thashethem ..... a e pe ket Petter sa i mire qe ishte dreqi mi do i thush noj fjale te mire per mua lool

C'ke ti, vetem mos te me pyesi ai se kam per te bere fushate bindese per ty lol.
S'kam bere ndonje nga keto por po e provoj njehere. Vetem mos me iken ters si xhaxhi Vani.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:23
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

po te pakten e provojme mi po sna eci sna eci :p

po me sa di une cun me te bukur se Petter nuk kemi ne forum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:25
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
po te pakten e provojme mi po sna eci sna eci :p

po me sa di une cun me te bukur se Petter nuk kemi ne forum


Une them ta shpallim ''Mister Forumi''. Po pati kundershtim ndonjeri se pretendon se eshte me i bukur te sjelli prova. P.sh Cedrus:p

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:26
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Cedrus eshte i shemtut mi e tha vete te mejhonia :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2009 23:30
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.