Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!! Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 237 238 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


You got it kurt. Ur' ringht man.

Bjonde, you have some animalistik issues man.

Mire ke Bjoonde, u got it 2, like kurt, my boddy.




please speak ...shqip ...se jo per gje por sdo lodhem te perkthej gjojnat nga anglishtja ne italisht e masanaj ne shqip....he te keqen moma se marrim fjalet tjeter per tjeter.....cedrus kush eshte veshja femerore se nuk ma the ?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:10
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
sure pettro...
nuk ke pse ofendohesh brother! e theksova qe nuk kishte te bente me ty, ishte thjesht nje abzervim i bazuar nga ato video emisione shqiptare qe kam pare...
ishte nje fotografik memory i disa rasteve, ne starbucks shkon kushdo, jo vetem ata qe punojn me llac dhe nuk po gjykoja te shkuarit aty, irrelevant...


nuk ka rendesi ku jeton amor, ajo ka nje universal sense of understanding cultures fassion and taste... more so then any girl in here...
sometimes i cant really tell wether she is born and rase in california, manhatton, london or paris, a ne very apo jug te shqiperise...
she travels through time and space, with the speed of light...
se mos t'filloj te flas per karkaterin e saj manej:p

evisa, let the emotions out, its good for you, or so i heard




kurto, kush tha mer vlla qe jom ofenduar? Hej tojbestrafkulla, lol

Thjesht ishte nje pergjigje ndaj debatit mer daj, pse i merni gjerat personale?! As un nuk gjykoj personat qe shkojne aty, dhe as marr parasysh se si vishen sillen apo se cfare bejne, se secili ka jeten e vet dhe e jeton ne menyren e vet.

Un spermenda se si e qysh e tek jan gocat mo kurto dhe aq me pak spermenda emra, thjesht shpreha ate qe mendoj se si trajtohen andej nga jetojne, nejse mos ti hyjme maj per maj debatit.

ps. dhe mua do me behej qefi sikur te ishin vertet ashtu si thua, pamvarsisht se deri tani, thjesht po shof te kunderten


Klm vella


Biondia,

kete pjese e kuptova

"Te shofesh muratoret qe punojne ketu ku jetoj une te iken petlla ....me mercedes,bmw,audi ne pune te veshur firmato ....te parfumosur kur dalin ne mengjes gjthe lagja ka ere parfumi d&g ka...te marrin ne qafe nje pike dhjami si gjen ne trup dhe sikur te kerkosh gjithe muskuj .....jo si disa barkderra qe jane 27 vjec edhe duken si 50..... "

pjesen tjeter, e kam lexuar dy here e spo di si ta kuptoj , lol

Te jap te drejt ne shkrimin me siper, po kjo nuk ndodh shume zakonisht, jan te rralle ata cuna qe i kan ato veti qe pershkrove ti me siper, dhe un kam shoke qe punojne ose me sakte jan sipermarsa ne sektorin e ndertimit dhe kam respekt per cdo kend qe punon, qofte sipermarres apo qofte puntor i cfardolloj pune. Te flasim realitetin, shumica e ketyre gjerave qe permende ti qe kan keta muratoret, nuk te duket pak si shtrirtje kembesh me shume se sa kane jorganin? Nuk eshte e veshtire te blesh nje parfum cfardolloj qofte, se max do kushtoj 200 $ apo rreth atij cmimi, apo te blesh nje makine me kredi bankare. Nuk e di nq se te ka ndodhur ndonje here te shofesh ndonje shqiptar, dhe te kesh qen me nje njeri te aferm per krahu e ti kesh then duke pershperit: "Hej shife shife si dallohet shqiptari" ( si me i thon, hej shife shife majmunin :lol: ). Se mos keqkuptohesh yllo, se un jam shqiptar vet, i lindur dhe i rritur deri ne nje moshe ne shqiperi, dhe ma do mendja dhe per mua do ken thene, kur me kan pare ne tren, rruge etc etc :p

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Modifikuar nga Petter datė 26/07/2009 ora 17:33

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:25
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha Petter





Biondia,

pjesen tjeter, e kam lexuar dy here e spo di si ta kuptoj , lol

p




spo kuptoj une imen cfare pjese ske kuptuar ti ate te veshjes imen une ate marken e profumit e vuna kshu kot se e para qe me erdh ne mendje ishte kjo ....po ndoshta mund te jete dhe ilac mizash mjafton te leshoje ere ...peter kur shoh nje njeri me nje makine te tille me kujtohet Ollga"kane shitur gomeret e kane blere bicikleta" ......por une skam permenduar shqiptare ne shkrimin tim sepse murator punojne dhe italianet e kisha ne pergjithesi me njerezit qe bejne kete pune ...nuk keqkuptohem une jo

Modifikuar nga BIONDIA datė 26/07/2009 ora 17:51

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:42
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

ore do na tregoni ndonje foto ju apo llogje koti po beni

Cedrus po pres foton tende ate qe ke dale me Elton John :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:50
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Aha epo mire

Se ne po diskutonim per shqiptaret ne pergjithesi.


Shejtone, sa mizerje qe je :lol:

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:51
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
ore do na tregoni ndonje foto ju apo llogje koti po beni

:p




angjel me van foto une bllokohet forumi i hyn virus ..imen spo u pelqen Peter qe eshte kaq simpatik mendo se cfare do thone per mua qe jam normale ......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:53
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

pse shan ti simpatiko eeee :p

mos u mburr kot ti Petter se me mashkulli e simpatiku ne forum eshte Erious ..... po pres te shof e Cedrus qe mos i hyj kot ne hak mo :p lool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:53
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Wink

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



angjel me van foto une bllokohet forumi i hyn virus ..imen spo u pelqen Peter qe eshte kaq simpatik mendo se cfare do thone per mua qe jam normale ......



kush tha qe sme pelqeu moj e thashe goxha cun simpatik eshte .... e ke parasysh ate fabulen me dhelpren e rrushte Bionde eeee prandaj e pranova qe eshte simpatik Petter se jam e vete :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:55
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Petter
kazmolog

Regjistruar: 20/07/2009
Vendbanimi: New York
Mesazhe: 2058

Tani ju simpatike, dhe mua po me thoni qe jam simpatik, po pse ketu do flasim ne, ku na shofin bota?:p

hajd se un i besoj virtualitetit :p

j/k

__________________
A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:59
Petter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Petter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Petter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Petter Shto Petter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Petter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha kurti



nuk ka rendesi ku jeton amor, ajo ka nje universal sense of understanding cultures fassion and taste... more so then any girl in here...
sometimes i cant really tell wether she is born and rase in california, manhatton, london or paris, a ne very apo jug te shqiperise...
she travels through time and space, with the speed of light...
se mos t'filloj te flas per karkaterin e saj manej:p

evisa, let the emotions out, its good for you, or so i heard


Vallai kurt, amori cdo gje e shikon me syrin kritik, me dyshim. Nuk kenaqet kollaj ajo.hahaha
Te uroj nje kshu understanding te gjesh per gru dhe ti.

Mu per vete me pelqejne njerezit e thjeshte, qe dine te pershtaten kudo dhe me kedo.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Korrik 2009 17:59
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 285 faqe: « E parė ... « 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 237 238 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Komentet e Albumit fotografik!!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.