Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Jetoj per te(pjesa e pare)
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
little girl
Anetar i ri

Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi: ......?
Mesazhe: 7

Jetoj per te(pjesa e pare)

Jeta te duket aq e shkurter sa qe asne mendje nuk te shkon se mund te te ndodhin gjera aq te tmerrshme,ti mendon se jeta eshte loje e thjesht por ne te vertete jeta eshte sfide qe njeriu mezi e perballon.
Une jetoj,por jetoj per shpirtin tim,jeten ia kushtoj atij sepse ai eshte shpresa ime e vetme per te qene sot gjalle,ate e kam te vetmin.Cdo sekond me del perpara fytyra e tij e njomegjate kohes kur nuk jam me te, kurme duhet te dal e te luftoj per te ardhmen e tij,te luftoj qe nje dite te jete dikush te arrije ate qe une nuk kam mundur kurre ta arrije,te luftoj qe njee dite te krenohet me mua edhe pse kam bere shume gabime ne jeten time dhe mos te me shikoj me dhembshuri sikur lypsare.
ka kaluar nje prejudhe e gjate qe jemi bashke,jemi lidhur shume per njeri-tjetrin si zinxhire.Cdo dite mundohem ti tregoj per te kaluaren time,sepse e shoh qe i intereson,e kuptoi nga pyetjet e tij,por kam frike,kam frike se mos e humbas se mos vet ai do ta kepus zinxhirin tone,sepse e di qe do te lendohet nga e verteta,cdo dite me shpon me pyetjet e njejeta,e une mundohem ta nderroj temen,t`i shmangem te vertetes edhe pse asaj nuk kam ku ti fshehem.
Prape them,pavaresisht se cka do te ndodh pasi ta kupton te verteten
UNE JETOJ PER TE",jetoj per shpirtin tim.....,jetoj per BIRIN TIM,te vetmin.
little girl.M.SH.

__________________
peace forever.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Prill 2010 22:33
little girl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė little girl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me little girl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: little girl Shto little girl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto little girl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 15:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Jetoj per te(pjesa e pare)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.