Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Zhgenjimi eshte pjese e jetes por evitoj te zhgenjehem vazhdimisht per te njejtat gabime. Gjeja me e mire per ta evituar eshte te besosh te keqen fillimisht te miren mundesisht mos e prit kurre.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2013 10:53
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
eliz
Veteran ne forum

Regjistruar: 16/10/2003
Vendbanimi: Toke
Mesazhe: 1679

Por Cec keshtu s`do nisje asgje,asnjehere

__________________
E vetmja here qe nuk do ia arrish,do te jete perpjekja e fundit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2013 11:50
eliz nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė eliz Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me eliz (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė eliz't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: eliz Shto eliz nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto eliz nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Zhgenjimi eshte pjese e jetes por evitoj te zhgenjehem vazhdimisht per te njejtat gabime. Gjeja me e mire per ta evituar eshte te besosh te keqen fillimisht te miren mundesisht mos e prit kurre.


ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec oj none sa me ka marre malli me te pa

ku mund te zhgenjehet njeriu kur shikon ty ,vetem lumturi ka

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Dhjetor 2013 22:07
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec oj none sa me ka marre malli me te pa

ku mund te zhgenjehet njeriu kur shikon ty ,vetem lumturi ka
Dylan

Te uroj gjithcka qe te deshiron zemra e dashur!!!! Hyj une lexoj gjithmone pa merak

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Dhjetor 2013 21:20
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Kjo Ceci ka humbur.
Mire e ka dylan. Edhe une ashtu mendoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2013 01:43
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu
Kjo Ceci ka humbur.
Mire e ka dylan. Edhe une ashtu mendojLere se ty kushedi se sa here te kujtoj cedrus ne mendje me rri sikur tkam pas te dashur

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Dhjetor 2013 11:24
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lujo
Anetar i ri

Regjistruar: 08/06/2007
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2

Zhgenjimi eshte pjese e jetes,zhgenjehesh nga njerezit qe ke afer,ne pune, ne dashuri,nga qeveria ,mundohu t jetosh me to

__________________
sa mire me kene shqiptar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Dhjetor 2013 23:10
lujo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lujo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lujo (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lujo't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lujo Shto lujo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lujo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Nga nje njeri qe e kam dashur shume ,jam zhgenjeyer se tepermi
kam biseduar per vite e vite me te ,ne ditet me te veshtira qe isha shume e semure iku e me la nuk me shkruajti me .Jam zhgenjyer me te vertet teper dhe acoma pres nje dite te me shkruaje ,shpresoj ta beje dhe pse ka kaluar gati nje vit qe skam nje pergjigje nga ai

Zhgenjeyer gjithahstu dhe nga antaret e forumit qe nuk shkruajne ASNJE
ku jeni a merret vesh Ceci ,kati e tjer tjer qe shkruanin dikur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Shtator 2014 22:51
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
Nga nje njeri qe e kam dashur shume ,jam zhgenjeyer se tepermi
kam biseduar per vite e vite me te ,ne ditet me te veshtira qe isha shume e semure iku e me la nuk me shkruajti me .Jam zhgenjyer me te vertet teper dhe acoma pres nje dite te me shkruaje ,shpresoj ta beje dhe pse ka kaluar gati nje vit qe skam nje pergjigje nga ai

Zhgenjeyer gjithahstu dhe nga antaret e forumit qe nuk shkruajne ASNJE
ku jeni a merret vesh Ceci ,kati e tjer tjer qe shkruanin dikurDylan e dashur,

ah, ky zhgenjimi thuaj!

Shpesh zhgenjehmi sepse presim dicka ne kthim nga ata persona. ky eshte gabimi jone. ne jete e dashur mundohu te jesh e vetme, ta kesh mire me veten tende, ta duash ate deri ne egoizem. besoj se vetem atehere do te te duan. do dukesh qe ndricon nga larg. njerzit te afrohen kur ke dicka t'ju japesh, ne dac bukurine, zgjuarsine, pse jo portofolin (por kjo eshte tabu nu thuhet dhe nuk kuptohet) nivelin, pozicionin social e shume te tjera. asnje njeri s'do te te doje pa asnje interes ose ose kur ti degradohesh dhe vuan per nje person te vetem. njerzit kane frike nga dashuria e tepert. njeriu ka lindur i lire dhe si i tille do te vdesi. raportet midis dy personave duhet te jene natyrale pa sforca, pa pritje, pa xhelozi, pa insistim. kur ta ndjen te thuash dicka thuaje pa ndrojte, kur te vjen ta shash, shaje.mos prit nga tjetri te bej te njejten gje si ty, nuk jemi te gjithe njesoj. truri jone eshte shumefuksional, per cfare e do ti dike s'te do ty ai.. interesat jane te ndryshme.. secili eshte ne kerkim te vetvetes jo ne kerkim te interesit tend.. jeta eshte e bukur jetoje dhe ndjej cdo gje te bukur qe te ka dhuruar. tani me gezon edhe era e trendafilit qe cel ne ballkon. dikur se ujisja fare..tani cdo gje qe ka te bej me natyren jam me afer, eci me ore, degjoj muziken qe dua une,kercej, etc. bej ate qe une dua dhe jo ate qe duan te tjeret. po si per cudi kur i ben te gjitha keto bie ne sy..fillojne te duan me shume. ky eshte paradoksi NJERI Dylan.

Te uroj me zemer te marresh ate qe meriton ne jete. te perqafoj :*

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Shtator 2014 10:15
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Uuuh kushedi sa here. Zhgenjehemi se mendojme qe te tjeret te bejne per neve ate qe do benim neve per ta.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Nëntor 2014 12:45
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Jeni zhgenjyer ndonjehere ne jete?! Dhe nga kush jeni zhgenjyer?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.