Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Emri im eshte Florenc
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
100%Korcar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Dallas
Mesazhe: 71

Emri im eshte Florenc

Une jam Florenci. Jetoj ne Dallas qe kater vjet. Hobi im eshte te shkruaj vargje muzike. Dije ne 15 Shtator mbusha 18 vjet, jam ne vit te katert ne shkolle te mesme.

Love Florenci

__________________
Me mire i varfer ne vendin tend se sa i pasur ne vend te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2003 21:13
100%Korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%Korcar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%Korcar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%Korcar Shto 100%Korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%Korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Hajde Florenc mireseerdhe, edhe njeqind vjec u befsh.

Te siguroj une se do tia kalosh mire ne kete forum.

__________________
un-Retired

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2003 21:20
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%Korcar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Dallas
Mesazhe: 71

Thanks

Ate deshiroj dhe une te kaloj mire.

__________________
Me mire i varfer ne vendin tend se sa i pasur ne vend te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 05:22
100%Korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%Korcar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%Korcar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%Korcar Shto 100%Korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%Korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

mire se erdhe lorenc, ja kalofsh sa me mire!
macka

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 12:09
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sUgA__tIlOnCe
nGaDaLe

Regjistruar: 01/09/2003
Vendbanimi: ~*~nZ~*~
Mesazhe: 1069

Florenc, mire se erdhe!!! Sa qef, u mbush forumi plot me 18-vjecar. PERSHENDETJE!!!

__________________
*Wn we wer kids, belongin felt gd,I c death roun d corna Bt havin respect,tht feels even better*

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 12:10
sUgA__tIlOnCe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sUgA__tIlOnCe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me sUgA__tIlOnCe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: sUgA__tIlOnCe Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sUgA__tIlOnCe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%Korcar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Dallas
Mesazhe: 71

Talking

Thanks

I feel kind of special beeing here

__________________
Me mire i varfer ne vendin tend se sa i pasur ne vend te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 21:43
100%Korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%Korcar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%Korcar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%Korcar Shto 100%Korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%Korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Mireseerdhe Florenc dhe ja kalofsh sa me mire knej nga forumi.

tung

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 08:03
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

Mireserdhe

Une gjithnje se te kam shkruajtur tek tema jote por paskam qene gabim. S'ka rendesi se te uroj tani Mirese ardhjen ne forum pasi qe dhe une me origjine nga Korca jam.

Ju pershendes.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 00:29
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

Mire se erdhe!

Florenc te uroj caste te kendeshme ketu.

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 07:49
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%Korcar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Dallas
Mesazhe: 71

i dont know what to say

i love u guys

__________________
Me mire i varfer ne vendin tend se sa i pasur ne vend te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 07:58
100%Korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%Korcar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%Korcar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%Korcar Shto 100%Korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%Korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:12 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit > Emri im eshte Florenc

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.