Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Kjo s'ka prefiks hic hahahahaha,dreqe,ty t'marrte e mira se i bie mu ne mes muhabetit.Ky kusheriri im ketu po qesh me lot.


 

hahahahahah pershendetje kushrinit

a ashte i bukur???

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 18:19
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
 hahahahahah pershendetje kushrinit

a ashte i bukur???I ka ngjare kusherires(edhepse eshte me i madh) Vetem se eshte i cike si busy dreqe me nje te llojit te tije(dmth me nje arkitekte ),arkitekt eshte,ka studion e tije te arkitektures : para ka,pamje ka,nje kusherire te mrekullueshme ka...c'do tjeter nga mashkull?  Ma mbyten gocat duke e gjuajtur :p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 18:22
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


I ka ngjare kusherires(edhepse eshte me i madh) Vetem se eshte i cike si busy dreqe me nje te llojit te tije(dmth me nje arkitekte ),arkitekt eshte,ka studion e tije te arkitektures : para ka,pamje ka,nje kusherire te mrekullueshme ka...c'do tjeter nga mashkull?  Ma mbyten gocat duke e gjuajtur :p 

edhe une bizi jam por nese eshte me i bukur se ky i imi e la. hahahah j/k.... po pse vetem me arkitekte shkon ky.. eee une kam te kunderten ky i imi eshte politikan dhe me parti te kundert jo me time.. kurse  une jam me shume nga ana e biznesit.... e din si me thot gomari mbaro master per politike....e po mire jepja nje puthje kushos nga ana e ime dhe mos i trego arkitektes..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 18:33
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

dreqe, i  flaske ne goxha  emer  atij :p "gomar"  lol... kjo do te thot  se  e do shum ... lol

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 18:45
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
dreqe, i  flaske ne goxha  emer  atij :p "gomar"  lol... kjo do te thot  se  e do shum ... lol


 

e thrras dhe zemer, shpirte , jete, dhe e dua shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee me shume se veten...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 19:17
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Djalo,dashuria s'eshte kontrate ne te cilen thuhet"me anen e kesaj kontrate,une filani,lidhem ligjerisht te dashuroj x-njeri gjate nje periudhe 5-vjeçare",cdo premtim ne lidhje me jetegjatesise e dashurise eshte auto-iluzion.Dashuria eshte spontanitet,mund te zgjohesh nje dite dhe te kuptosh qe se dashuron me...ca do behet me planin tend afatgjate?Do e zbatosh deri ne fund me shpirt nder dhembe?

OK ti goce,ne radhe te pare nuk permendi njeri kontrate ketu por ajo qe po them eshte se nqs une do lidhesha me ate goce do ta dija shume mire se me ke do jetoja edhe do ta beja sezben  ate qe te me donte....sesi do ta beja une ajo eshte puna ime...edhe te me donte pergjithmone! Une nuk kam mendjen tuaj!

Sa vjec je pash Zotin?Ne cfare i bazon keto parashikimet e tua?

Partneri tjeter shume mire mund ta mendoje ne nje forme totalisht ndryshe duke thene:kush jam une qe te gjykoj te kaluaren e njeriut qe dashuroj?Ose-ose: ai i ka aq vlera sa ne te kaluaren ka merituar te dashurohet fizikisht/mendurisht nga njerez te tjere.

Dy njerez nuk lidhen me njeri-tjetri sepse jane qe te dy te virgjer por ngaqe pelqejne ate qe ato jane ne nje moment te caktuar,e ajo qe jane ne ate moment eshte rezultati dhe i kontributit te njerezve qe e kane dashuruar ne te kaluaren.Ta siguroj une qe s'ka gje me te embel/plotesuese ne nje lidhje kur je me nje njeri qe di cfare do,di cfare be...shkurt hesapi,nje njeri me eksperience qe arrin te vere te kaluaren menjane pa asnje problem. 

  

  

Sa per moshen nuk i jap asnjerit llogari por keto qe po them jane fakte qe kane ndodhur edhe nuk jane nga goja ime....edhe cdo gje eshte reale pavaresisht se si e nisni ju jeten apo ndonje tjeter...

 

Nje pyetje...Me thuaj dicka sipas shkrimeve te mia  ai mendon :Mos jam une mbrapa botes apo keni ikur ju shume perpara ?!

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 00:44
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha agata


Sipas teje te gjithe te martuarit qe njoh un, do u divorcokan..!!! sa kaq

Nuk dua te paragjykoj, por nga pervoja e shume miqve te mi, po te them qe ato qe kane pasur disa ekperjenca ne jete e pastaj kane zgjedhur ate qe i eshte dukur me i/e pershtshem, jane shume me te lumtur se ato te virgjer qe kane njohur vetem nje partener/e... (Qofsha e gabuar) 

 

Goce nuk permendi njeri divorc te sigurt!!! Mundesia per te divorcuar eshte shume here me e madhe se sa dy te virgjer...( I duruari i fituari ) Secili e jeton jeten ashtu si deshiron por une keto mendime kam " kam vene detyre vetes qe do bej jete te paster edhe te jete sa me shume perfekte.

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 00:52
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
pyetje per djemte;?

Si eshte nje femer ideale per ju? Ose si deshironi te jete femra juaj?

p.s dreqe lyje me kos naqe...hahaha

kushe mire ? 

 Do te deshiroja nje femer si vetja.

 

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 00:57
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
 Mos jam une mbrapa botes apo keni ikur ju shume perpara ?!


Mua s'me duket qe kam vajtur shume perpara ne kete fushe,por une ne te kunderten tende,"prapambetjen" time s'ja kam imponuar asnjehere partnerit ose s'e kam vene si standard ne zgjedhjen partnerit.Vallai mo cun ka ik koha kur femrat duan per partner nje cun pa eksperience hic(dhe ketu s'po flas per fushen seksuale),njerezit pa eksperience kalojne sa ne nje ekstrem ne tjetrin derisa te gjejne balancen ne te cilen gjenden mire.Mirepo kush ka nerva te duroje keto ekstremet?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 09:41
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

pa pa pa cfare jeni ju femrat niseni te beni pyetje dhe perfundoni duke dhen pergjigje
Citim:
--------------------------------------------------------------------------------
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
pyetje per djemte;?

Si eshte nje femer ideale per ju?

idealja nuk egziston.....


Po ka nga ato qe i afrohen......

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2006 11:44
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.