Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

23 Shtator 2006 ::: 02:21
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


 

hahahahahah Gango po te dobetve ju shkon shendeti vetem aty..

pyetje:: kur keni bere sex per here te pare??Ne nje nate me shi.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 02:51
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhinuuuu sorry naqe se pytja ishte per djem..

pucccc fort 


 

Modifikuar nga Niqua datė 23/09/2006 ora 03:17

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 03:21
Demokrate4ever
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Postime: 4434
Status: Offline

Modifiko Mesazhinrrini tashi vajza urte se ksaj pyetjes time s'keni fakte ti pergjigjeni me mire se djemte..

Cila eshte pika ose arsyja kryesore e disa meshkujve (jo te gjithe dihet sipas karakterit) kerkojne nje femer te virgjer?!

 

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Click Here to See the Profile for Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 03:47
Goku
Veteran ne forum


Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Postime: 1040
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
rrini tashi vajza urte se ksaj pyetjes time s'keni fakte ti pergjigjeni me mire se djemte..

Cila eshte pika ose arsyja kryesore e disa meshkujve (jo te gjithe dihet sipas karakterit) kerkojne nje femer te virgjer?!
Per mendimin tim ( nuk e di se cfare mendojne te tjeret ) arsyeja pse do ta merrja te virgjer eshte: Ne radhe te pare sepse do ta merrja si veten time; e dyta une do ta quaja ate vajze te "paster" sepse ka ditur te ruaje dicka qe eshte shume e rendesishme... (pavaresishte se disa nuk ja dine vleren edhe nuk e dine se cfare do te thote te jesh e/i virgjer) edhe nje mendim tjeter eshte se nqs nje person eshte i/e virgjer edhe tjetri nuk eshte nuk ketu mendoj qe dashuria ndermjet ciftit do te shuhet shume me shpejt edhe do te coje ne divorc.

Ps: Dashuria e njerezve po ftohet!!!

 

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Click Here to See the Profile for Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Shto Goku nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 09:20
amor alucius
Ennology


Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Postime: 7606
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
  edhe nje mendim tjeter eshte se nqs nje person eshte i/e virgjer edhe tjetri nuk eshte nuk ketu mendoj qe dashuria ndermjet ciftit do te shuhet shume me shpejt edhe do te coje ne divorc. 


Dmth ti je i virgjer?

 
Click Here to See the Profile for amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Shto amor alucius nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 16:19
Niqua
Veteran ne forum


Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Postime: 6938
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

pyetja per cunat

Pse e keni te veshtire ti hapni rrugen ideve te nje femre?

 
Click Here to See the Profile for Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Shto Niqua nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 17:16
Zhylien Sorel
animas


Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Postime: 5141
Status: Offline

Modifiko MesazhinSepse pergjithsisht meshkujt e shikojne femeren si te dobet .Dhe ne ato raste kur ato tregojne fortesi ne shume fusha (jo vetem ne ate te ideve) ata ndihen te dobet sepse u humbet superioriteti.Pergjithesisht meshkujt jane me te dobet se femrat dhe perdorin force tjeter....

ps,ti dreqe ke ndonje ide te fundit fare ?!

 

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Click Here to See the Profile for Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 17:19
Zhylien Sorel
animas


Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Postime: 5141
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
rrini tashi vajza urte se ksaj pyetjes time s'keni fakte ti pergjigjeni me mire se djemte..

Cila eshte pika ose arsyja kryesore e disa meshkujve (jo te gjithe dihet sipas karakterit) kerkojne nje femer te virgjer?!Eshte thjesht ceshtje Botekuptimi,inteligjence,kulture,njohje.

ps,personalisht duke qene se jam peshorja....i shikoj gjerat shume drejt barazis.Dhe ne kete pike mendoj se sduhet te kete ndryshim mes virgjeris se mashkullit dhe femres.

 

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Click Here to See the Profile for Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 17:25
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever
rrini tashi vajza urte se ksaj pyetjes time s'keni fakte ti pergjigjeni me mire se djemte..

Cila eshte pika ose arsyja kryesore e disa meshkujve (jo te gjithe dihet sipas karakterit) kerkojne nje femer te virgjer?!Te gjithe meshkujt duan femer te virgjer(vdesin per pak gjak), sepaku njehere duan ta shijojne shkaterrimin e cipes se pare femerore.

Kush-shqiptar thote te kunderten,-po genjen vetveten;dhe duke genjyer vetveten-genjen dhe partneren e tij.

oki-doki Deni?!

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
23 Shtator 2006 ::: 17:28
Enya
Shpirt # 1


Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Postime: 4096
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Re: pyetja per cunat

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Pse e keni te veshtire ti hapni rrugen ideve te nje femre?


Sepse Ne femrat do i shkaterronim idete mashkullore-sepse jemi shume here em te mencura sesa meshkujt.

Asnje mashkull shqiptar s`te do mbi vetveten(pervecse ne krevat) :p

nga ana intelektuale flas, apo t`i hapin rrugen ideve te nje femre(shume rralle ndodh).

Gjalle ne bote s`i le egoja MASHKULLORE te perparojne si e gjithe bota.

 

ps..-Dreqe, urime per temen tende kaq interesante.Te perqafoj fort.

Love u.

 

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Click Here to See the Profile for Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Shto Enya nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 22:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen