Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

ok, pyetje per meshkujt.

Cfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?!

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 17:32
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha eric darven
ps,ti dreqe ke ndonje ide te fundit fare ?!


 

me behet qefi qe paske mendime te ndryshem ndaj femrave

 

pyetje: si do vepronit nqs 1 femer ju gjun me shpulla ne surrat?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 17:50
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: pyetja per cunat

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO
   ps..-Dreqe, urime per temen tende kaq interesante.Te perqafoj fort.

Love u. 

Gango te kam cu nje mesazh privat mram nuk e di a e more...Love you too zemra dhe mos u zhduk kaq gjate se na merr meadhi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 17:52
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Zhylien Sorel
animas

Regjistruar: 26/09/2004
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 5141

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


 

me behet qefi qe paske mendime te ndryshem ndaj femrave

 

pyetje: si do vepronit nqs 1 femer ju gjun me shpulla ne surrat?AH kjo ska ndodh dhe ska per te ndodh por edhe po ndodhi keshtu aksidentalish do ti them "ME dhimbsesh shume...."

ps,nese do pergjigje tjter "Mire qe prek,po prek ne vend te gabuar..."

Gangoo ,ME jete te gjate dhe te lumtur femija

__________________
Kisha kaq shume... kaq teper per te thene...ndjenja qe mu plaken, vyshken ne kraharore....ndjenja qe me grryen e ende me kane lene...mbi vete te kaluaren te ndryshkur si kurore...(Pjesez-poezie-AG)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 17:56
Zhylien Sorel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Zhylien Sorel Kėrko mesazhe tė tjera nga: Zhylien Sorel Shto Zhylien Sorel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Zhylien Sorel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO
ok, pyetje per meshkujt.

Cfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?! 

do pergjigjeni meshkuj apo????? :p

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 19:37
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOOCfare kerkoni nga femra juaj, qe ju te krijoni besim total tek ajo?!

do pergjigjeni meshkuj apo????? :p
Qe te krijoja besim te plote do ti kerkoja asaj vetem te me thote qe do te me donte pergjithmone si ne te caste te mira ashtu edhe ne caste te keqia...kaq mjafton. ( Do ta besoja sepse nqs nuk do ta besoja se cfare do te thoshte atehere nuk mund te lidhesha me ate vajze qe genjen)

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 23:37
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius


Dmth ti je i virgjer?
Po, jam edhe deri tani jam krenar per te...sepse e vleresoj shume.

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 23:40
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Flm,Harmageddon.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 03:12
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7606

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
Qe te krijoja besim te plote do ti kerkoja asaj vetem te me thote qe do te me donte pergjithmone si ne te caste te mira ashtu edhe ne caste te keqia...kaq mjafton. ( Do ta besoja sepse nqs nuk do ta besoja se cfare do te thoshte atehere nuk mund te lidhesha me ate vajze qe genjen)


Djalo,dashuria s'eshte kontrate ne te cilen thuhet"me anen e kesaj kontrate,une filani,lidhem ligjerisht te dashuroj x-njeri gjate nje periudhe 5-vjeçare",cdo premtim ne lidhje me jetegjatesise e dashurise eshte auto-iluzion.Dashuria eshte spontanitet,mund te zgjohesh nje dite dhe te kuptosh qe se dashuron me...ca do behet me planin tend afatgjate?Do e zbatosh deri ne fund me shpirt nder dhembe?

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
  edhe nje mendim tjeter eshte se nqs nje person eshte i/e virgjer edhe tjetri nuk eshte nuk ketu mendoj qe dashuria ndermjet ciftit do te shuhet shume me shpejt edhe do te coje ne divorc. 


Sa vjec je pash Zotin?Ne cfare i bazon keto parashikimet e tua?

Partneri tjeter shume mire mund ta mendoje ne nje forme totalisht ndryshe duke thene:kush jam une qe te gjykoj te kaluaren e njeriut qe dashuroj?Ose-ose: ai i ka aq vlera sa ne te kaluaren ka merituar te dashurohet fizikisht/mendurisht nga njerez te tjere.

Dy njerez nuk lidhen me njeri-tjetri sepse jane qe te dy te virgjer por ngaqe pelqejne ate qe ato jane ne nje moment te caktuar,e ajo qe jane ne ate moment eshte rezultati dhe i kontributit te njerezve qe e kane dashuruar ne te kaluaren.Ta siguroj une qe s'ka gje me te embel/plotesuese ne nje lidhje kur je me nje njeri qe di cfare do,di cfare be...shkurt hesapi,nje njeri me eksperience qe arrin te vere te kaluaren menjane pa asnje problem. 

  

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 11:23
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha HarmageddonPo, jam edhe deri tani jam krenar per te...sepse e vleresoj shume. 

hahahahhaha,normale qe respekton mendimin tend dhe ska te drejte te te gjykoje njeri,ato qe te gjykojne se kane me ty por me veten e tyne te garantoj per ket gje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2006 13:03
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.