Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

21 Prill 2012 ::: 05:34
RAIMONDI
Veteran ne forum


Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Postime: 3492
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha dylan
po kur i blen te dashures brek ca do thot ( ca ehste kuptimi i ksaj dhurate )


Une i kam blere njeres te brendeshme vetem njehere , por ishte fillimi ---Ja bleva te zeza .Nuk ja dija numrin e gjoksit dhe kur me pyeti shitesja i thashe :Eshte trupi jot

Kot ja bleva, per sport , pa ndonje nen -kuptim .Ajo qeshi , por nuk i beri ndonje pershtypje
Porse mua me pelqejne te zezat se duket femra shume seksi

Pastaj i bleva nje pale roba banjo qe ishin shume te shtrenjta , por edhe te bukura .
Dhe asaj i pelqeU shume ajo ngjyre ...U gezua , me puthi dhe tha Felminderit

 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Click Here to See the Profile for RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit
 
21 Prill 2012 ::: 11:10
F_xhunior
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Postime: 523
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Deb*

Ke te kem lexuar Kuranin? Jo se kam lexuar. E ndesha ne nje kerkim qe po beja.
Me nje fjale gruaja ka te drejte te shkurorezohet vetem nese ben kontraten para martese per te drejte shkurorezimi? po se beri e hengri e shkreta. Duhet te presi burrin te thote Talaq! Jo mire kjo!
Qe thua ti mua po me pelqen kjo metoda e te thenit divorce tre here. I bie shkurt, jo per gje. Nuk do rrish te cash koken me sqarime.
Po te kishin te drejte ta thoshin dhe fermrat do ishte perfekt fare.Ti o je analfabete dhe s'kuptuake gje lexim o s'do qe te kuptosh dhe ke per synim te shtremberosh sikur cdo ateist-e, i/e krishter-e tjeter.

-Te mendosh se grate nuk kane te drejte te kerkojne, ose thjesht t'i shkurorezojne burrat e tyre, eshte nje mendim tejet i gabuar - jashte dispozitave te fese sone (Islamit). Shume e thjeshte, porse duhet te arsyetohen qe te dy, meqe ne te shumten e rasteve çiftet mendojne se problemet e tyre nuk mund te zgjidhen. Myslimanet veshtrojne nga afer nje problem te hoxhallaret, ndersa te krishteret te Dr.Phil dhe te te tjere.-Une po mendoja qe ti t'i lexoje keto sqarime http://burimi.net/grate_ne_Islam.htm - po deshe.

 

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Click Here to See the Profile for F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit
 
21 Prill 2012 ::: 11:14
Dulcis in Fundo
.. alola?


Regjistruar: 15/03/2010
Vendbanimi:
Postime: 4846
Status: Offline

Modifiko MesazhinXhunior u bere babi?

 

__________________
Ka dy rregulla per te arritur suksesin:
1- Te mos rrefesh kurre gjithcka di.

Click Here to See the Profile for Dulcis in Fundo Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Dulcis in Fundo (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dulcis in Fundo Shto Dulcis in Fundo nė listėn e injorimit Shto Dulcis in Fundo nė listėn e monitorimit
 
21 Prill 2012 ::: 11:38
F_xhunior
Anėtar Aktiv


Regjistruar: 14/02/2012
Vendbanimi: Skandinavia
Postime: 523
Status: Offline

Modifiko MesazhinEnde jo. Faleminderit per interesimin.

 

__________________
Dashurohem ndersa tjetra lendohet dhe vuan.

Click Here to See the Profile for F_xhunior Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me F_xhunior (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: F_xhunior Shto F_xhunior nė listėn e injorimit Shto F_xhunior nė listėn e monitorimit
 
21 Prill 2012 ::: 16:00
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different


Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Postime: 5515
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha F_xhunior


Ti o je analfabete dhe s'kuptuake gje lexim o s'do qe te kuptosh dhe ke per synim te shtremberosh sikur cdo ateist-e, i/e krishter-e tjeter.

-Te mendosh se grate nuk kane te drejte te kerkojne, ose thjesht t'i shkurorezojne burrat e tyre, eshte nje mendim tejet i gabuar - jashte dispozitave te fese sone (Islamit). Shume e thjeshte, porse duhet te arsyetohen qe te dy, meqe ne te shumten e rasteve çiftet mendojne se problemet e tyre nuk mund te zgjidhen. Myslimanet veshtrojne nga afer nje problem te hoxhallaret, ndersa te krishteret te Dr.Phil dhe te te tjere.-Une po mendoja qe ti t'i lexoje keto sqarime http://burimi.net/grate_ne_Islam.htm - po deshe.


Ato shkrimet qe sjell ti jane si shkrimet e realizmit socialist. Nuk mbulohet dielli me shoshe.
Ato qe ty te duken te drejta, mua me duken detyrime qe i vishen gruas.

Nuk me the c'permban kontrata qe firmos cifti para se te martohen ne lidhje me prishjen e kurores?


Kam bere nje research paper ne lidhje me barazine gjinore ne kultura te ndryshme, dhe vetem me aq, mjafton te them sinqerisht falenderoj Zotin qe nuk linda ne Indi, Afrike, apo Lindjen e Mesme.

 

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Click Here to See the Profile for Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Shto Deb* nė listėn e monitorimit
 
31 Gusht 2012 ::: 23:06
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinpashe zotin ku jan gjithe forumistat dhe pushimet kan fillu me mbaru pra ca a ba kshu a merret vesh wowwwwww

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
05 Shtator 2012 ::: 02:53
Ana1
Veteran ne forum


Regjistruar: 15/02/2003
Vendbanimi: usa
Postime: 823
Status: Offline

Modifiko MesazhinPunojme moj Dylan. Ti mire ke qene? Me birren si ke qene?

 
Click Here to See the Profile for Ana1 Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ana1 Shto Ana1 nė listėn e injorimit Shto Ana1 nė listėn e monitorimit
 
05 Shtator 2012 ::: 03:30
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko MesazhinCitim:
Po citoj ato që tha Ana1
Punojme moj Dylan. Ti mire ke qene? Me birren si ke qene?mir ka dehst zoti ne te gjitha anet nuk qahemi,tesh birrat cik kam fillu me i rallu se lash nam lol

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
08 Shkurt 2013 ::: 16:06
AngelDevil
Shejtone


Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Postime: 14609
Status: Offline

Modifiko Mesazhini pytje kisha une ca dhurate do donit tju bente e dashura per shen valentin

p.s.te martumit dhe te djegmit mos pergjigjen

 

__________________
.

Click Here to See the Profile for AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit
 
08 Shkurt 2013 ::: 19:04
bruni22
W la mussa


Regjistruar: 30/04/2008
Vendbanimi: mu ke guri, qe bon xixa
Postime: 1800
Status: Offline

Modifiko Mesazhinopsss desha te pergj...

 

__________________
"tie ciu' in pe de mussa che in carru de bo"

Click Here to See the Profile for bruni22 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bruni22 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bruni22 Shto bruni22 nė listėn e injorimit Shto bruni22 nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 22:26 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « E parė ... « 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen